Nabroušený skalpel, ostrá jehla a šílený doktor – zábava může začít. Jak málo stačilo a z malého Juliana Matara mohl vyrůst vynikající lékař. Jenže skulinka ve dveřích, kterou viděl brutální smrt svého bratra z rukou chirurga, navždy změnila Julianovu citlivou mysl. Sice vystudoval medicínu, ale místo aby pomáhal pacientům, rozhodl se jejich problémy řešit méně sofistikovaným způsobem – jedním dlouhým řezem od ucha k uchu. Po nocích se potlouká zšeřelou nemocnicí a nebere si servítky. Zabíjí pacienty i personál a zdá se, že není nikoho, kdo by Juliana v jeho šíleném běsnění zastavil… (oficiální text distributora)

djbarrel

Šílený vědec s elixírem nesmrtelnosti, správňácká doktorka, spousta poldů, nabroušené skalpely a ostré jehly ... Tenhle mix se odehrává povětšinou v komplexu nemocnice a celkem funguje. Není to horor v pravém slova smyslu, ale jako zábavná strory s šíleným doktorem a několika hororovými momenty to celkem jde. Ve filmu jsem si nemohl nevšimnout několika zásadních hrubek, ale to se dá připsat na vrub roku výroby. 60 % ()

MFZB

ježiš, to bola strašná nuda, keby aspoň o 15 minút kratšia stopáž bola...Re-animátorovi toto dielo nesiaha ani po členky, ale na jedno pozretie sa to ešte dalo ()

kosak

Opět mě "Řitka" dostala a nalákala na totální nudnou a užvaněnou kravinu.Obal hlásá "Re - Animátor se vrací",ale sakra kde?Já ho neviděl. ()

vojtik.sup odpad!

Smrtelná léčba - už ten název mi vysvětlí, že je to ve všech směrech strašná sračka. To, že tvůrci trpili úchylkami je ještě neopravňuje točit takovýto film. Podobně jako u Divadla hrůzy, tvůrcům šlo pouze o to udělat brutální a nic neříkající krávovinu. Ať jdou za tohle za mříže - kdybych Carla Schenkela potkal, obloukem bych se mu vyhnul s tušením, že je to nebezpečný maniak. Shit, shit, shit! 0% max. ()