Reklama

Reklama

Klícka

  • USA The Nest (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

S vidinou snadno nabytého bohatství v tepajícím Londýně konce 80. let 20. století opouští obchodník Rory (Jude Law) svůj pohodlný život v USA a přesouvá se s celou rodinu do pronajatého velkolepého sídla na anglickém venkově. Ačkoli má jeho žena Allison (Carrie Coon) svoje pochybnosti, udělá, co se od ní očekává, a následuje manžela do cizí země. Roryho životní sen - uskutečnit výnosný obchod a dostat se do nejvyšších pater společenského žebříčku - je na dosah a on je mu ochoten přinášet stále větší oběti na úkor celé rodiny i přátel. Věci se postupně vymykají kontrole a rodinná idyla začíná vrzat stejně jako prkna staletého domu. (Aerofilms)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (29)

SAINTS 

všechny recenze uživatele

The Nest horor v ktorom je bohatsvo ten najväčši demon.The Nest je hviezdno obsadeny film,ktory je značne nedoceneny.Nest je dlho očakavanym a brilantnym filmom režisera Durkina na ktory sme si museli počkat 9 rokov od jeho slavneho debutu.Aj ked sa dej odohrava v 80.rokoch ,je to o pocite vlastneho domova ,ktory sa obracia proti vam,tema filmu rezonuje daleko za jeho časovym obdobym. ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Trvalo to skoro 10 let, ale Sean Durkin je konečně zpět s druhým filmem. V průběhu let po úsěchu svého debutu připravoval několik projektů, ale ani jeden se nedotáhl do fáze realizace (jako producent ale nelenil, vypíchnu třeba filmy James White a Christine od Antonia Campose). The Nest je film stejně pomalý a herecky i vizuálně vytříbený - Erdély nemůže zklamat - stejně jako Durkinův sektářský debut. Jude Law a Carrie Coon jsou manželé roku. Snídaně základ zdravé rodiny. ()

Reklama

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Sľubne začínajúca „ľahšia“ rodinná dráma, ktorá sa postupne buduje, ale nedopracuje sa k nejakej výraznej špičke (vyvrcholeniu). Hlavný živiteľ rodiny je typický „chcem mať všetko a rýchlo“ a okolo neho sa postupne rozpadáva jeho vysnívaný sen života. „Veľká“ hádka s manželkou je na priemernej úrovni ako aj záverečná scéna, kde katarzia a následné rozuzlenie majú väčší dym ako oheň. Vo dvojici Jude Law / Carrie Coon bol väčší potenciál. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Pete 

všechny recenze uživatele

Klícka výborně zobrazuje postavu, kterou jsem v životě poznal osobně jako bývalého zaměstnavatele - pohádkáře, který si zoufale snaží dokázat, jaký je úžasný v práci, kde mu ale žádný obchod nevychází, a hraje si na boháče, přestože je švorc. Ničivé důsledky, které to má na jeho okolí a především rodinu, jsou zde ještě dost podceněné. Herecky v pořádku, se silnějším scénářem a svižnější, konzistentní režií ten film však mohl být o tolik, tolik lepší, slušné dusno totiž vytvořit umí. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

hodně pomalé rodinné drama,kde se za celou dobu nestane prakticky vůbec nic zajímavého.To,že tu umře kůň,Carrie Coon a Jude Law mají sex a pak se zbytek filmu hádají a Jude Law by zase byl rád boháčem,ale nedaří se mu je na skoro dvě hodny zoufale málo.A bohužel to nezachrání ani to,že je to opravdu dobře zahrané...40% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v priebehu septembra 2018 vo Veľkej Británii a Kanade. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama