Reklama

Reklama

Klícka

  • USA The Nest (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

S vidinou snadno nabytého bohatství v tepajícím Londýně konce 80. let 20. století opouští obchodník Rory (Jude Law) svůj pohodlný život v USA a přesouvá se s celou rodinu do pronajatého velkolepého sídla na anglickém venkově. Ačkoli má jeho žena Allison (Carrie Coon) svoje pochybnosti, udělá, co se od ní očekává, a následuje manžela do cizí země. Roryho životní sen - uskutečnit výnosný obchod a dostat se do nejvyšších pater společenského žebříčku - je na dosah a on je mu ochoten přinášet stále větší oběti na úkor celé rodiny i přátel. Věci se postupně vymykají kontrole a rodinná idyla začíná vrzat stejně jako prkna staletého domu. (Aerofilms)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (27)

Endurion 

všechny recenze uživatele

Jenom opravdu výjimečně odcházím z kina před koncem filmu. Tady jsem to vydržel asi do půlky, než jsem si konečně přiznal, že v tomhle filmu se asi opravdu vůbec nic nestane, což jsem si pak zběžným zagooglením potvrdil. Jednu hvězdičku za Juda Lawa (chudák se snaží, bohužel nemá s čím pracovat) a za to, že je ten film celkem kompetentně natočený (nebolí z něho oči). Jinak tu není nic, co bych mohl hodnotit kladně. ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Trvalo to skoro 10 let, ale Sean Durkin je konečně zpět s druhým filmem. V průběhu let po úsěchu svého debutu připravoval několik projektů, ale ani jeden se nedotáhl do fáze realizace (jako producent ale nelenil, vypíchnu třeba filmy James White a Christine od Antonia Campose). The Nest je film stejně pomalý a herecky i vizuálně vytříbený - Erdély nemůže zklamat - stejně jako Durkinův sektářský debut. Jude Law a Carrie Coon jsou manželé roku. Snídaně základ zdravé rodiny. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Atmosféra filmu zasadeného do 80tych rokov je skutočne kvalitná. Ale príbeh bol veľmi mdlý, nevýrazný a ťažkopádny. Dejová línia nebola ničím výnimočná, proste len taká priamočiara dráma o rodine, ktorá odišla žiť svoj "britský sen". Rory si to očividne až príliš zidealizoval a odmietol prijať, že zo sna sa postupne stáva nočná mora. Rodina sa obetovala, a napokon svojvoľne upadajú všetci do depresie. Osobne som od toho čakal trochu viac, toto bolo na môj vkus až príliš nevýrazné. Ale aspoň na tie 2* to bolo. ()

solisoli 

všechny recenze uživatele

Silne reálna, navonok nezáživná sonda do jednej štvorčlennej rodiny, kedy sa otec rozhodne za vidinou kariéry vo vyšších kruhoch, presvedčiť k tomuto činu aj svoju rodinu a vrátiť sa späť, kde mu osud moc nežičil. Nič výnimočné, ale predsa len niečo to do seba malo. Nie každé rozhodnutie môže priniesť požadovaný efekt. Podstatné je, ako to potom príjmu ostatní členovia rodiny. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

hodně pomalé rodinné drama,kde se za celou dobu nestane prakticky vůbec nic zajímavého.To,že tu umře kůň,Carrie Coon a Jude Law mají sex a pak se zbytek filmu hádají a Jude Law by zase byl rád boháčem,ale nedaří se mu je na skoro dvě hodny zoufale málo.A bohužel to nezachrání ani to,že je to opravdu dobře zahrané...40% ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v priebehu septembra 2018 vo Veľkej Británii a Kanade. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama