Série(2) / Epizody(15)

Recenze uživatele DonBraso k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2017) (S01)

V pilotu jsem psal,že se budem vracet v čase a samozřejmě tomu tak bylo komplet první sérii.Jedno se musí nechat,že je to doopravdy z bravurou zpracované.Jede si to po svých linkách,kdy už si myslíte,že lupiči jsou v průseru,tak přijde novej tah(flashback) který rychle vyvede z omylu,že je to vlastně takhle plánované.Tohle je celou první sérií a dovolím si tvrdit,že i v další.Tohle buď budete milovat nebo nenávidět,ale je vidět,že scénaristé se skvělýma dialogama umí.Partička přijde vcelku brzo pod kůži a rozehrává se tu milostné odbočky,které už prostě patří skoro ke každému seriálu.Jednou si samozřejmě člověk řekne,že už je to malinko náhoda či už to sakra nejednu skvělou inspektorku muselo trknout,že to asi bude pan Profesore,ale co.Seriál má dynamit v noze a jede to v neustále v našlápnutým tempu,na který hned navazuje druhá série.Zkouknuto za čtyři dny.95% ()

Efectuar lo acordado (2017) (S01E01)

Konečně jsem se dostal k tomuhle klenotu ze Španělska.Musím říci,že pilot se s ničím nemazal a hned servíroval víceméně nonstop akci do příjezdu policie(Netflix verze).Už po prvních minutách tradičně vybrané postavy ze směsice(pachatel,rváč,praní peněz,zabiják....).Čeho se malinko bojím,že v dalších částech se to bude hemžit flashback porcí na solar diváka a ukazování všech postav a jejich příběhových linek.Na druhou stranu,seriál už má dvě série a skvělé hodnocení,takže to nejspíš takový průser nebude.Mile rád se o tom přesvědčím na vlastní oči. ()

Season 2 (2017) (S02)

Druhá série z mého pohledu už malinko fantasy.Je tu bohužel vícero zvláštností,který trochu sráží kředit.Za prvé spíše koukáte na akční seriál z USA.Člověk už přestává věřit,přitom v jedničce to ještě bral v nějakých mantinelech,že takhle by to šlo.Rozvědka,plná polní a já nevím co vše policie ve Španělsku má,ale tady to vypadalo na malinko bandu amatérů.Střílí se tu jak u Verdunu v některých dílech,až to není hezký.Občas se neřeší vůbec věci,který v jedničce ano.Třeba výstřel lupičů protentokrát policii vůbec nezajímá.Chápu,že se seriál snažil více osvěžit akční stopu a napětí,ale malinko se to bořilo pod nohama.Jinak je tu vše při starém a to je dobře.Jen říkám,škoda těch špeků,který se díky uspěchanému finiši trochu ztrácí v hlavě.85% ()