Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (více)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

KajlQ

Začnu na rovinu, film je plný neuvěřitelně stupidní postav debilních záběru na škopek Nicolase Gádže, zkrátka nic nesvědčí mým 5 hvězdičkám, ale já jsem se dlouho takhle nebavil u filmu. Vidět Nicolase Gádže který je naprosto založená osoba jak mlátí animatroniky smetákem, pytlíkem s energeťákama, holýma prackama nebo dokonce i hajzlzvonem je opravdu detoxní záležitost. Jeden z filmů kde Nicolas Gejdž vyloženě není trapný, možná proto že celý film drží piču. Některým filmům stupidita hraje do karet, tohle je jeden z nich a komu se to nelíbí polibte mi šos! ()

Ondrew

Film mohli radsej nazvat "Udrzbar Nick" a mozno by to dopadlo o trochu lepsie. V tomto pripade nam neostava nic ine, len hladiet na ultrabeckovy horor so stupidnym scenarom. Pobavi fakt, ze miesto krvi tu tecu litre oleja a ako osviezujuce napoje sa podavaju energy drinky. Okrem toho, nas Udrzbar je clovek, ktory toho sice vela nenarozprava, no jeho xicht hovori za vsetko. Celkovo vzate, nebyt Nicka Cagea ide v podstate o odpad, lez vdaka nemu sa z filmu stalo aspon podpriemerne becko na jedno pozretie. 40%. ()

david141474

Ty vole tohle bylo skvělý. Nicolas Cage věděl do čeho jde a perfektně to zahrál, i když bez jediného slova, ale pořád dobrý. Cage v tomhle filmu neřekne ani jedno slovo, občas si dá energy drink a zahraje si na automatu a pak jde buď uklízet nebo jde pěkně poničit pár odporných robotů, který nejsou příjemní na pohled, hnusný se vám a to pořádně. Děj je dost přímej, ale zábavnej. Herci solidní i nemluvící Cage. Postavy zajímavý, policistka je tady pěkná mrcha a taky dalo by se říct zrůda. Akce je blbě sestříhaná a natočená. Je příliš zběsilá a vy to nestíháte sledovat. Ale když tohle pominu, tak je tady ještě skvělá atmosféra. Na mé očekávání, to je opravdu lepší než bych čekal. 9/10 Ta atmosféra je skvělá a ti hnusný roboti jsou prostě hnusný. ()

Sebule

Hodně velká blbina, která ale měla něco málo do sebe. Určitě pěkný retro styl, kde Nick Cage jako nemluvící uklízeč zabíjí animatronická zvířata. Ale moc se mi to netrefilo do chuti, je to docela nuda, efekty jsou občas hodně špatné a celkově příběh hrozná blbost. Taky mě docela štvaly ty zběsilé střihy během akce. Hodnocení: 4/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Michalsafr

Tohle není horror ale jasná komedie. A že jsem se smál. Náhodou to byla dobrá prdel a všem doporučuji. Jen je to mega divné, tak bacha. edit: Po přečtení komentářů mě překvapuje, kolik lidí nezná předlohu tohoto filmu - videoherní sérii Five Nights at Freddy's. ()

mokki5

O Cageovi se tak nějak všeobecně ví že je poněkud jinej. Tenhle film dokazuje že tentokrát už asi nadobro ztratil nervy a že je mu úplně jedno v čem hraje a co hraje. Tentokrát to má ale koule a Niky je tu neskutečně drsný Pán a co víc, bylo to i zábavný. ()

MortyCzE

Niki Klec zase předvedl super hereckej výkon, akce, napětí síla... cítíte ty emoce vy bílí muži??? Totál rozmrdávačka kde Klec rozmrdává furryroboty, přežívá horrorové "peklo" a to ještě tak effektivně že si stihne dát fokin soda a popne nějakej ten high score rekord v pinbólu. Film není nic převratnýho, scénář celkem kolísá a místy je sračkoidní, ale jako meme materiál je to boží... ne jedna slza ukápla... ale od smíchu xd 9/10 rozmlácených robotických opičáků na hajzlu doporučuje, a já taky. ()

korela

Páni...tak tenhle film byl vážně ujetej. Trailer jsem neviděla, takže do poslední chvíle jsem nevěděla do čeho jdu, kromě toho, že asi půjde o pěkný béčko. Ale to, co se tu hodinu a půl dělo na obrazovce, se slovy dost těžko popisuje. První tak půl hodinu prostě jen nevěřícně civíte. Pak se rozhodnete. Buď tenhle bizár překousnete a nebo to prostě nerozdýcháte. Pokud se jako já dokážete naladit na tu vlnu, na které Willyho kouzelný svět jede (a sjel se nejspíš i na něčem dalším), můžete si nakonec zbytek filmu docela užít. Já se při sledování nabušeného akčního hrdiny Cage, s tajemným a absolutně nevysvětleným původem (jakékoliv vysvětlení by filmu jen ubralo), který si vždycky hezky počká, až zaútočí další robot, zmasakruje ho, všechno uklidí, převlékne se, po přesně odměřeném čase si otevře pití, zahraje si pinball a po pár minutách vše v tomtéž pořadí zopakuje, fakt upřímně bavila. Jasně, ten film má strašnou spoustu chyb a nelogičností. Ale paradoxně právě ty mu dodávají na kouzlu. Celý film se sám o sobě nebere vážně. Abyste ho dokázali ocenit, musíte zvolit stejný přístup. ()

Milo384

Je super jak se film nebere vážně. Od drsňáka, který za každé okolnosti dodržuje pracovní přestávky a svůj úkol musí za každou cenu dodělat, po podivné příšerky, které se nechávají nápaditě zabít. Zápletka jednoduchá i na béčkový film. Nějaká tam prostě je. No já se bavil - 3* ()

Kraken777

Takže, kde by som začal. Po 1. strih je absolutne otrasný, človek sa v tom nedokáže orientovať. Jediné, čo Cagea drží pri živote sú Plechovky, Pinball a myšlienka, že ked doupratuje celú reštauráciu, bude mať vymenené gumy. Inak film by som moc určite nedoporučoval, pretože efekty sú, ako keby sa sekali frames a najviac od veci scéna bola tá, ked Liv nechal napospas osudu proti robotickej oblude, pretože mu pípli hodinky aby si išiel dať plechovku a pinball. 2/10 ()

Lamac79 odpad!

Smutný blížící se konec Cageov kariéry.. Naprostá hloupost, po 30minutách jsem to vzdal úplně. Celkem mě i zaráží, takový hodnocení.. Protože tento film neměl vůbec nic.. Nezajímavý,trapný,herci hrůza ( není divu, když nemluvící Cage musel stát pěknou sumičku )… Nevím, co to vlastně bylo za pokus… ()

CheeseFigure

Zápletka sa zrejme inšpirovala hrou Five Night at Freddy´s a väčšina vrážd sa deje mimo obraz, alebo sú tak preblikané, že divák nič nevidí. Som ale rád, že banda mladých nebola tak nesympatická, ako som sa z počiatku obával. Čo tento film ale naozaj ťahá, tak je Nicolas Cage v úlohe nemého drsniaka dodržiavajúceho svoju rutinu týkajúcu sa pitia plechovkového nápoja v presne stanovenom čase. Celkom zábavná blbosť, ak máte kamoša a pivo po ruke. ()