Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (více)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

Carlito1

Nicolas Cage v roli němé uklízečky, co se ráda převléká, dodržuje zdravé pauzy, hází hustý pohledy přímo do kamery, tančí a zapackává se olejem. Jo a taky jsou tam nějaký děcka a... jiný postavy. ()

Holly_Molly

Nejvtipnější sračka, co jsem za poslední rok viděl! Nicolas Klec jako správnej badass, za celej film neřekne ani fň, prostě jenom vypadá cool, pije energiťáky, hraje pinball, umývá pochcaný pisoáry a v mezičasech zachraňuje tupý puberťáky a šikanuje vraždící animatroniky..A já se ptám, co chceš víc!? ()

Jakub.Holien

Z filmařského hlediska je film na úrovni Asylum hoven, ale tenhle film je úplně o něčem jiném. Je o cestě do neznámého místa s kufrem plným energeťáků, za řevu silného motoru. Bohužel našemu hlavním hrdinovi One Punch Nicovi, který si potřebuje odpracovat nové pneumatiky a určitě i spoustu jiných náhodných, nefungujících věcí, které místní "věrohodný" mechanik našel na jeho namakaném autě. Jediné co musí udělat je uklidit Willys Wonderlands. Co je na tom tak divného? Animatronici co vraždí všechny, kteří překročí práh podniku. Teda aspoň si to mysleli, dokud nepřijde neporažený gladiátor, hvězda všech hvězd a hlavně armáda v jednom muži Nicolas "One Punch Man" Cage. Jediné na co musí myslet jsou pravidelné přestávky, jinak ho víceméně nic jiného nesere. Film by bez Nicolase Cage možná nedostal ani jednu hvězdu. Kdyby hlavní roli hrál nějaký neznámý herec, tak to ani nedokoukám. A pamatujte, pokud narazíte na chlapa jménem Tex Macadoo a nevěříte, že ve vás dříme spící Nicolas Cage, který jenom čeká, až přijde příležitost, vydere se na povrch a začne "uklízet", tak raději zdrhejte. 2/5 ()

Radim100

Musím dát hvězdy za to že Cage neřekl ani jedno jediné slovo, za to že jsem nic nečekal a fakt se skvěle bavil, za to, že to nedávali na Déčku (byť by se to děckám muselo líbit) i za to, že to nebylo přepáleno dlouhou stopáží. Prostě úžasná béčková jednohubka. ()

Matyesak

Tenhle film je prostě a jednoduše chuťovka. Mlčenlivý Nicolas Cage dostává za úkol uklidit chátrající zábavní centrum. Bez jediného slova stihne mezi vším tím vytíráním a leštěním vyvraždit ansábl animatronických loutek s dušemi mrtvých sadistů. A to vše, prosím pěkně, prokládáním pravidelným popíjením energiťáku a hraním pinballu. Nicolas Cage nedává prostor pochybnostem a hereckým koncertem vyvolává salvy smíchu. Akční kamera tomu dodává pořádný grády. Tu a tam detail na trochu pomuchlaný obličej příjemně naruší bezprecedentní béčkovou jízdu. Vše podtrženo naprosto ulítlým soundtrackem. Za mě nejde jinak než 5/5. edit: Cageův taneček u pinballu se řadí k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděl. ()

CHYREN

Už dlouho jsem neviděl takový odpad v tak zábavném balení. Musím se smát, protože tohle není ani "B" film, tohle je "D" film, ale když jeden zavře oči nad těmi všemi nesmysly, pobaví asi jako silné projímadlo v konzervě zkaženého masa: Stihne to konzument na záchod a přežije to celé? Haha... ()

Miroslav.Zac

Snad jediný film, u kterého se Nicolas nemusel biflovat dialogy. Stačilo jen máchat mopem a likvidovat přerostlé plyšáky, což je sen každého hollywoodského herce, obzvlášť, pokud za to dostane solidně zaplaceno. Jde o čistou zábavu, takže mozek vypnout a hurá na to. ()

Kata.Hl.

Nicolas Cage je pro mě stále Pan herec... I přesto že v posledních letech pro mě nepochopitelně bere beckove role... Tenhle film se nedá ani považovat za béčko... Ale i tak tomu dávám. 5 ⭐ protože jen tak neuvidíte Nicolase Cage, jak se pere na zachodcích s gorilou!!! Jak tancuje u hracího automatu !!! Jak většinu filmu uklízí líp než kdejaká ženská!!! A poslední kapku tomu dodají jeho drsné pohledy ala Chuck, a ještě ke všemu z něj nevypadne jediné slovo!! ČEKÁTE DO POSLEDNÍ SEKUNDY JESTLI PŘECE JEN NEPADNE NĚJAKÁ HAŠKA... ale prostě ne.. Za mě je tohle nejlepší ODPAD kterej sem kdy viděla.... ☺️ ()

Widowmaker

NC za celou dobu nic neřekne, je to ujetá hovadina, která mě bavila od začátku do konce, prostě vypnout, otevřít si pivo a bavit se 😁 ()

Maxx_Cross

Nikdy neser Nicka Cage. Není to kvalitní film, to rozhodně ne. Ale je to zábavný, akční a myslím, že všechny krysy, aligátoři a gorily si budou ještě dlouho pamatovat, že by neměli srát na energiťácích závislého Nicolase Cage, který toho sice moc nenamluví, ale není to třeba, protože páteře trhající pěsti mluví za něj. Chápu proč to nemá moc úspěch, ale tohle se prostě nesmí brát vážně! Tohle je film, ke kterýmu jdete a odpočinete si u toho, co chcípá banda otravnejch robotů a ještě otravnějších teenagerů. ()

Ejmr

Je to sice špatný film a je to i tak trošku odpad, ale já nevím proč, ale u tohohle filmu jsem se docela bavil a nevadilo by mi se na něj kouknout znova. Nicolas Cage, i když za celý film řekne jenom jedno slovo a to je "fuck", tak i tak mu fandíte a je radost se na na něj dívat ( * pro Nicolase). Pak jsou tu ovšem amatérští herci, který jsou prostě "amatéři" (ovšem Caylee Cowan jsem schopen odpustit :D). Dost lidí mě, ale vytáčí s tím, že berou tento film jako "FNAF film", přitom Willlys Wonderland se pouze FNAF inspiruje (a to je sakra velkej rozdíl). Největší, ale promarněný potenciál vidím v robotech (popř. animatronicích), který mohli být opravdu zajímavý vliv na děj filmu (to, že každý používá vlastní styl boje se dalo velmi dobře použít). No nic je to škoda. Za mě 40%. ()

pendrek200

Kdyby se tento snímek nesnažil tvářit tak vážně a pojalo by se to více do hororové komedie, tak by to fungovalo mnohem více. Dokázal bych si také představit, kdyby tento snímek měl fungovat jako horor, ovšem v takovém případě by se musel změnit scénář a zejména "roboti". Pokud by působili více děsivě a atmosféra by tomu byla přizpůsobena, tak věřím tomu, že by to mohl být děsivý snímek. A co z toho vzniklo? Film na pomezí "jakoby hororu" a částečně komedie. Měli si vybrat buď jedno, nebo druhé. Takhle to opravdu nefunguje. Ale každopádně cením originální nápad, ale mohl být lépe uchopený. ()

alien6694

Dal som 5 a 75% lebo je to úlet,neviem ani čo napísať snáď len to že keď už fakt nemáte čo pozerať tak toto je jednohubka, Cage sa snaží hrať Gordona Freemana (postava z hry half life) a scenárista píše scenár počas natáčania, zatiaľ čo režisér je na WC a kameraman bali  brcko 😂 tento film je blbý ale potešil ()

Foghorn

Renesance Nicolase Cage je mé nejoblíbenější období jeho kariéry. Mandy, Barva z vesmíru i Pig jsou úžasné filmy. Willyho kouzelný svět je ale z této éry to nejlepší. Lineární příběh inspirovaný hrou Five Nights at Freddy’s by bez Nica Cage nezaujal zdaleka tak, jako s ním. Jeho naprosto stoický přístup k absurdním situacím je nesmírně zábavný. Papírový dialog je skvěle vyvážen tím, že Nic Cage za celý film nepromluví ani slovo. Akční scény jsou zábavné a příjemně brutální. Podivný soundtrack je atmosférický a dobře zvolený. Je to v nejlepším slova smyslu jednoduchá podívaná. ()