Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (více)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

GameboyNES

N-Gage mě baví jako Mr Bean. Fakt jsem se jeho ksichtům řezal a zbytek tehle sračky nevnímal. Takže jako groteska funkční38% ()

Emafera

Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděla nějaký film s Cagem, který by za něco stál. Cage v úloze mlčenlivého pošuka, na kterého si hned tak někdo nepřijde provádí uklízecí drama, které se nevyrovná ani předvánočnímu úklidu na ubytovně nižší kategorie. Zajímalo by mě, co si o tom všem herec myslel, když mlátil do vraždících robotů-hraček bez jediného slova. A taky by mě zajímalo, co to měl v těch plechovkách, ze kterých pořád pil. Jestli se po tom líp uklízí, chci to taky. ()

Brooks

Námet má guilty-pleasure potenciál, ale zúfalo nudné spracovanie ho zabíja. Tento typ filmu dokážem oceniť, pokiaľ je jeho formálne poňatie originálne (strih, kamera, soundtrack), alebo využíva sebaparodický štýl humoru ( či už v postavách, dialógoch alebo celých scénach), alebo aspoň pritvrdí v krvi a hrôze. Willy z tohto nemá nič, je len nudnou, bezkrvnou blbinou so zle využitým Cageom (obsadiť ho do úlohy mlčanlivého, stoického hrdinu nebol dobrý ťah). 2* ()

Hedy

Nemám slov. Po tomto filmu jsem chvíli zpochybňoval realitu kolem sebe, protože jsem si po konci myslel, že jsem se probudil z představy kterou vyprodukovala spánková paralýza. Co to melu? Tohle nebyla spánková paralýza ale umělé kóma vyvolané předávkováním LSD, houbiček a hašeného vápna. Tenhle film je neuvěřitelná bouře sraček kde ani nevím kde bych začal s popisováním. Co třeba fakt, že Mikuláš Klec měl přesvědčivější sexuální styk s herním automatem než negr a blonďatá prostitutka. Jako fakt. Ten zmrd tam vychlastal energťák a skoro vyšukal novou díru pro balonek v pinballu zatímco ti dva spolu mrdali a vypadalo to jako kdyby ta děvka skákala na cvičím míči zatímco je zfetovaná neurolem. V jejím obličeji bylo méně emocí než ve smajlíku který nakreslil pacient blázince v Dobřanech. Každá věta zní jako stupidní blbost kterou váš kamarád nebo ožrala kolegyně napsala na zeď poté co skoro pochcali veřejné toalety. Proto děkuji Satanu, že Mikulář za celý film řekl jen jedno slovo. Samozřejmě nesmíme zapomenout na satanistické, animatronické bubáky. Celé město je posrané ze zmrdů kteří vypadají jako z porno parodie na Toy Story. Co víme o hlavním protagonistovi? Asi tolik co já o svém fotrovi, protože i v titulkách filmu je popsán jako uklízeč. V tenhle moment jsem přesvědčený, že kdybych vyžral všechny léky na veterině a před smrtí z předávkování napsal to největší hovadinu co mě napadne tak si v tom Mikuláš zahraje a sám tomu bude dělat producenta. Kurva tohle je film kde na konci zabije hlavní vlhký sen zoofilů pomocí násady od koštěte a pytle plného plechovek s energy drinkem. To nemohl napsat člověk který nebyl pod vlivem drog. Tenhle film je sice obludnost mimo jakákoliv měřítka ale jednu věc o tom mohu říct na 100%. Nenudil jsem se ani jednu vteřinu. Čirá absurdita udržela mou pozornost a vzhledem k mému autismu to není snadný úkol. Plný počet bez debat., ()

Mamlas

Cage sice neřekne ani slovo, ale v boji s plyšáky je úspěšný. Úplná blbost, ale aspoň něco jiného. (32%) ()

Rayen1

Jsou dobrý filmy, jsou špatný filmy, a jsou filmy ve speciální kategorii, filmy s Nickem Cagem... S videohrou FNaF jsem se stretnul, a vím o co jde, ale tohle byla spíš parodie (hra je nervy drasajici horor, alespoň první dva díly), Nick je tu prostě Terminátor ujizdejici na energy drinkach, kteryho nezastaví žádnej robot.. Vtipná situace, kdy robot chce zabít teenagera, Nickovi zapipaj hodinky a on se sebere a jde si pro drink a zahrát pinball, teenager neteenager.. Dvě hvězdy za to, že jsem se fakt v urcitejch situacích smál jak blbej.. :D ()

Dejvecd odpad!

"It is birthday time!" Film, ktorý je prakticky o ničom, v ktorom sa Nicolas Cage, ktorý za celý film povie len jedno slovo, mláti s animatronickými príšerkami. Fakt hlúpy snímok. V hre bolo dosť cool, že z príšer išla hrôza a mali u vás vybudovanú nejakú tú autoritu. V tomto filme je to úplne inak. Príšery sú hlúpe, divne sa správajú a pokiaľ nemáte 5 rokov tak vás na 99% nevydesia. Ona by to možno aj bola zábava, keby to tvorcovia urobili trošku svižnejšie a pridali viac vtipov. Takto je to len hlúpa nuda, u ktorej sa už neviete dočkať kedy skončí. Ďakujem aspoň za detské charaktery, ktoré tiež neboli nejak extra dobré, ale aspoň som sa kvôli nim neunudil k smrti. O Cageovi sa ani vyjadrovať nebudem a tento film ponoril celú jeho hereckú kariéru v mojich očiach ku dnu. Totálna blbina, ktorú neodporúčam nikomu. 1/10 ()

Bigfuckman

Tak tenhle sračkoWilly-zanej land nezachránil ani ukecanej Niki Klec. Jestli má i todle prasodílo svého diváka fanouška, poslal bych naň tu šikmookou sirénu aby se mu zakousla do vajcat! Happy birthday! ()

ostravak30

Přiznám se, že jsem od počátku netušil, zda si dělají tvůrci srandu, a jde o bizarní komedii, nebo to myslí vážně. A bohužel to nebylo jasné do konce a filmaři tak působili, že se sami nerozhodli. Zvláštní je například ta nevyrovnanost příšer. Některou ta samá postava odbouchne jednou ranou, u další si s ní neví rady. Přitom právě tulák si s každou poradí snadno a lehce, takže logicky by se každý vyděšený návštěvník držel jeho, nebo by upustil od zachraňující mise a budovu opustil. Právě nelogické chování postav je dalším mínusem. Ti se na jednu stranu bojí k zábavnímu parku i přiblížit, na druhou si pár zaleze právě do nejvražednější místnosti a začne si to tam rozdávat ala strach je pryč. Vlastně i sám tulák se nechová rozumně, když na jedné straně nezničí všechny, když k tomu má příležitost, na druhé ani sám budovu neopustí. A to nemluvím o tricích na opravdu nízké úrovni. Třeba sama stříkající krev, která vystřikuje nerovnoměrně a asi zrovna tak, jak se někdo za ovládacím pultíkem probudil ze sna. Celkově je to film špatný, nudný, nezáživný, neakční a nenapínavý. Pro Nicolase Cage jsou to ale snadno vydělané prachy, když text se učit nemusí a stačí teda, aby se dostavil. A to jsem si říkal, že svého dna už Nicolas Cage dosáhl. Tak po tomto snad jen porno. ()

Recenzon

Ano, film je podle mě záživný a nějaké kvality má. Když jsem se dneska dozvěděl, že podle filmu vznikly i prequel oficiální komiksy, tak jsem si je musel přečíst. Krvavý béčkový horor, ve kterém hraje hlavní roli Nicolas Cage a ani u toho nemluví a pouze mlátí plechovky je přinejmenším šílený. Willyho kouzelný svět není nejlepší film na světě a ani se zdaleka nepřiblížil, ale furt to žeru. Film má podle mého názoru hlavně bavit a neunudit diváka hned na začátku a Willymu se to u mě povedlo. ()

Facerr

To jako fakt? Chvilkama jsem si říkal "jo, tohle je prostě takovej vtip" a pak zase "ne, oni to myslej vážně". Stejně jako myslel vážně Nicolas Cage, že do tohohle "bijáku" půjde. Možná už fakt neměl do čeho píchnout, možná ho přitáhla bizarnost celého záměru vraždících robotických loutek, nebo ho lákalo, že se objeví v televizních kvízech, až se jednou bude vzpomínat na herce, kteří v roce 2021 utáhli němou roli v mluveném filmu. Každopádně to bylo tak šílený, že se na to zapomenout nedá. ()

xxmurphyxx odpad!

Gratulujem, s prehľadom jeden z najhorších a najzbytočnejších filmov, aké kedy boli natočené. To, že sa to snaží hrať ako nejaký hipsterský artový subžáner pre úzky okruh pseudo intelektuálnych filmových fajnšmekrov je jedna vec, to že to je hrozne nezáživne zrežírované a amatérsky zahrané je vec druhá. Strašidelné to nebolo, vtipné to nebolo, esteticky príťažlivé to nebolo....mohol by som pokračovať do blba. Aj úlet musí byť fajn, nech je kto vie ako moc uletený. Toto jednoducho nemá okrem uleteného nápadu čo ponúknuť. ()

Pecan206

Chcete - li vidět Cage, který zde vystupuje jako naprostý idiot, který má závislost na drinku z plechovky, pinballu a ještě navíc bojuje s hračkami, do kterých se převtělili psychopati a prokládá to uklízením?! Pak jste na správné adrese. Jako bonus písnička : It's your birthday.... Dříve skvělý herec, který teď asi opravdu přijme sebevětší nízkorozpočtový shit. Škoda ho ()

cernakus

nenechte se zmást nízkým hodnocením. 3 hvězdy úplně v pohodě. Cage si tu opakuje víceméně roli z Mandy, akorát místo masakrování kultistů tu masakruje roboty posednuté zlými dušemi. Za celou dobu řekne jenom jednou fuck, jinak ani slovo. Je to velmi neortodoxní zpracování, které sráží dolů jen relativně větší počet hluchých míst. "On tu není zavřený s nimi, ale oni jsou tu zavřený s ním" ()

waltosin

Mlčenlivý Nicolas v ráji zábavy a smíchu, takže to bylo až moc dědinské i když to byl dobrý ulítlý nápad tak jim nevyšel. 35% ()

Nikolas__

Čekal jsem zábavnou blbůstku, dostal jsem nudnou kravinu. Hrozné postavy, céčkový vzhled, fuj, hnus. Většina scén k smíchu (hlavně souboje a útoky animatroniků) a celkově to prostě nestálo za nic. ()

Simo16 odpad!

Nechápem,neviem,prečo?Bolo to hrozné od scenára cez hračky až po hercov,Nicolas Cage opäť nula bodov.Na tento film si o pár hodín ani nespomeniem.Bolo to nepríjemné,bezduché psycho. ()

Plague.

Když je v záběru Cage, tak je to úžasně ujetá podívaná, klidně 4*, jenže zbytek času je to už jenom ujetá blbost, takže celkově se to fakt doporučit nedá. Přitom samotný nápad tak špatný nebyl, jen by to asi musel tvořit někdo lepší. ()