Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (více)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

Sebule

Hodně velká blbina, která ale měla něco málo do sebe. Určitě pěkný retro styl, kde Nick Cage jako nemluvící uklízeč zabíjí animatronická zvířata. Ale moc se mi to netrefilo do chuti, je to docela nuda, efekty jsou občas hodně špatné a celkově příběh hrozná blbost. Taky mě docela štvaly ty zběsilé střihy během akce. Hodnocení: 4/10 ()

Víteček

Je to vlastně docela zábavný film, ale v žádném případě není dobrý.  Příběh nedává smysl a scénář je špatný, ale zdaleka ne tak špatný, jak jo je to natočené. Hodně chabé jsou i herecké výkony, spíš než chybou herců (i když z většiny top hvězdy asi nikdy nebudou) to bylo vedením od režiséra. Když je jasně nejlepším výkonem Cage, který má celou dobu jediný výraz, tak něco není úplně v pořádku. Jako zasmál jsem se nad tou absurditou a sledoval to se zájmem, ale stejně tak mám pocit, že i takovéhle céčko s Cagem se dalo natočit mnohem lépe a zábavněji. 45 %. ()

wowylgu313

Nicolas Cage často běhá z jednoho béčka do druhého ... (Řídí se heslem, každý dolar dobrý dolar) :D ... Tenhle kousek toho je důkazem ... Ať nejsem úplný záporák tak dávám těch 25-30% ... Celé tohle story, musel Parsons a Lewis odfajřit na čisté dávce koksu. Jinak si nedokážu vysvětlit jak by mohlo vzniknout něco takového ... Hele ... Tady asi není ani moc o čem ... Přečtěte si obsah, pusťe si trailer a pak na to rovnou skočte. Protože???! Jednou to vidět prostě musíte. ;D ... ()

Scanerior

Five Nights at Freddy's jsem ještě neviděl, ale prozatím mi stačila jedna noc u Willyho a bavil jsem se. Film je prostě taková hororová blbůstka, která ovšem opravdu pobaví. Skvělé tu jsou především hudební scény respektive ta, kde Willy zpívá a ta, kde začne hrát písnička head and shoulders... ()

Jemes

tohle musí lidi brát čistě jako srandoúlet :D Cage řekne jen jedno jediné slovo za celý film " f*ck " a jen kuchá robotické loutky... ten film si na nic nehraje a jednoduše vám servíruje to co každý očekával po shlédnutí traileru, takže za mě v pohodě blbost s hercem, kterému sedí mlátit robotické loutky :D ()

hony23

Nicolas Cage už musí být naprosto zoufalej, že bere role v céčkových hororech o zabijáckých hračkách ze zábavního parku. Tomuhle chybělo vše. Napětí, brutalita, humor i nadsázka. Cage se po celou dobu tváří, jak drsňák při kolonoskopii a mlátí po hlavě plyšáky. To se nedalo vydržet dýl, než půl hodiny. ()

Kushina

Tohle je vyloženě groteska a parodie na horor a spíš bych to nazval zvláštním druhem komedie. Prostě týpek co si dělá svoji práci za kterou ho zaplatili a nějaký vraždící loutky ho absolutně nezajímají. Dokud ho neserou, dělá si svůj job, když ho začnou srát, tak si dělá svůj job s tím, že je nejdřív rozkuchá, aby se mu nesraly do práce :D A k tomu ty přesně načasované pauzy, které mel doporučené :D Prostě v tomhle ohledu to nemělo sebemenší chybu. Nasranej Cage tomu prostě v tomhle případě dal přesně tu šťávu, kterou bych čekal a vlastně ani nesejde na tom, že to byla ve výsledku hrozná sračka. 50% ()

Hlavonozec

Kdyby se poupravil koncept filmu, mohla to být krásně zábavná pičovina. Bohužel formát mlčícího Cage způsobil to, že pouhých 88 minut filmu mi přišel, jako kdybych se díval na celou trilogii pána prstenů v prodloužené verzi (ovšem ne tak zábavné). Dvě hvězdy jsou spíše za to, že jsem se občas i zasmál a za chytlavé dětské písničky. ()

Petper

Jediné čo môžem povedať k tomuto filmu je to , že to bolo až také hlúpe , že som sa nakoniec aj zabavil. Nicolas Cage bol asi veľmi drahý , takže si nemohli dovoliť zaplatiť aj to aby rozprával :D oddreté 2* 35% ()

marrrrian

Lacno pôsobiaci film. Príbeh a postavy sú hlúpe. Človek bojuje s chuťou nedopozerať to. Zároveň si ale uvedomí, že 'tak toto som ešte nevidel'. Neoplatí sa to pozerať a oplatí sa to vidieť. Bude vám z dívania sa trápne, ale fandíte hlavnej postave. Vidíte, ako veľmi je ten film otrasný, ale uvedomujete si, že je cool. Na rozdiel od veľkofilmov posledných rokov mi toto naozaj utkvelo v hlave, Cage to bez problémov utiahol a stačilo, aby sa len úkosom díval okolo seba. Toto som proste ešte nevidel. ()

Diaconix

Bo jak už si natolik v řiti, že si nezapamatuješ ani text a kolegove tě nesnaši, tak se nediv, že bereš aji take sračky a Nikolas tak bez jedine hlasky padnul na své herecke dno, aneb Čaky se v hrobu obraca. Kurva, ale ten energyťak beru. Zdař buch! ()