Willyho kouzelný svět

• Česko Lunapark hrůzy (více)

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

Heroine

Občas se to stane. Člověk myslí že koukne na horor, a než se stačí vzpamatovat, kouká na takovouhle pakárnu. Normálně mě to docela pobavilo, především neúnavný poctivý úklid, který byl hlavní hrdina ochotný provést. ()

Olík

Že se v tom, někdejší držitel Academy Awards, posledních deset let plácá, o tom se snad asi nemusíme bavit. A tohle přitom mohla být alespoň taková ta zábavná kravina…..málem se povedlo, jenom se musí vypustit podstatné slovo zábavná. Prokletá zábavní atrakce osmdesátkového looku…..OK. Ale Je to celé divně podáno a navíc je z toho cítit, že to snad nikoho ani nebavilo. Je mi líto, ale NE…..až moc to kopíruje současné Cageho postavení v Hollywoodu. ()

geek.ondra

Mohla to být aspoň sranda ale to by to nesmělo mít tak barbarskou a nezáživnou režii. Zlatej Rodriguez a jeho Spy Kids a Cage už je herecky tak v prdeli že ani on si z toho nedokáže udělat srandu. 1,5/10 ()

gazogazo

Překvapivě koukatelný Cage man - narozdíl od několika posledních filmů, ať jiu jitsu nebo třeba colour from space. ()

Vabr odpad!

Monotónní nudný film, který je cíleně sra*kou, takže nevidím důvod mu nenapálit hned odpad!, když si o to sám říká. Bez Nicolase Cage by film lítal v odpadovém hodnocení, ale hádám, že valná část hodnocení jsou od jeho zdejších fanoušků, takže má opět štěstí. Jako ať se nediví, že ho nechcou vzít někam do lepších filmů, když se pořád plahočí v takových sra*kách jako je tahle. Každej jinej herec by svedl jeho roli levou zadní (stačí jen dělat xichty s nezájmem a po celou stopáž držet hubu), ale nikdo by to neocenil, avšak když se jedná o Nicolase Cage, to je jiná. Další hřebíček do rakve a o důvod víc mít Nicolase Cage mezi neoblíbenými herci. Teenageři jsou tu jen prvoplánově na killy (část zdejších hodnotících v tom asi problém nevidí), a to je co říct, ale i ty killy jsou strašně slabé nato, že by aspoň tohle mohlo být jediným plusem. Všechny, ale jako úplně všechny, scény jsou otřesně neakční. Nechápu, že toho vůbec lze dosáhnout, aby tu neakčnost nezachránil jak soundtrack, tak ani herectví. Animatroničtí roboti jsou buďto ultra silní a kdokoli, kdo se je kdy pokusil zabít, skončil nezdarem, anebo je Nicolas Cage tak ultra namakanej a animatroničtí roboti vůči němu slabí, a proto je tak kosí. Sra*ka. Kdo proboha měl na starost kameru, vypadá to, jak kdyby dostala žloutenku (nebo koronu(!)). Vydržel jsem 52 minut, pak jsem to jen proskipoval na konec, abych se ujistil, že jsem učinil správné rozhodnutí o předčasném ukončení filmu. Nerozumím tomu, že tento subžánr není ještě vůbec tolik vybrakovanej, ale filmy se tváří jakože ano, a proto se točí jako takové sra*ky. VYHODNOCENÍ: AŤ SE PROBŮH PODAŘÍ TO FIVE NIGHTS AT FREDDY'S! ()

dalziel

Je to tak blbé až je to dobré. Mám dojem ,že Nicky Klietka v celom filme okrem pár pazvukov od bolesti nepovedal jediné slovo. Jednorazovka. Pozerať to znovu je indikácia duševnej choroby alebo poškodenia mozgu. Skvelý diagnostický nástroj. ()

kluzo

Tak to byla řádná slátanina. Atmosféra 0, Herecké výkony tak 30% včetně Copoly, děj 0, hudba 10%. Slabé i na parodii. ()

LyBerion

Brutální "béčko" u kterého jsem se zasmál, ale žádný zázrak to není. Nicolas Cage už je nějakou dobu zárukou podprůměrných filmů, ale zrovna tady to malinko zachraňuje to, že hlavní postava neřekne za celou dobu jediné slovo. ()

PetersCZ

Bůh Nicolas je doslova dokonalej. Lepší hereckej výkon jsem reálně dlouho neviděl, o tom žádná. ALE. Měli bychom oceňovat neinvenční mrdku bez jedinýho kreativního nápadu jenom proto že v ní hraje Nicolas Cage? Já myslím že doprdele ne ()

Hashirama

V základu naprosto tuctový slasher, který se ani nenamáhá s nějakou odfláknutou expozicí, která by nám představila to stádo dobytka, co jde na porážku. Téhle chabé formulce nepomáhá ani technická stránka v čele s tourettovou kamerou a lens flary vyloženě napřesdržku. Nicméně! Jakmile se v takovém filmu objeví Nicolas Cage, který za celou stopáž řekne jediné slovo (a to ještě “fuck”), jen chlastá energy drinky, uklízí objekt jak vděčný penzista, přičemž jednou za deset minut rozseká na hadry nějakou posedlou animatronickou loutku a pak se pokorně vrátí k úklidu, guilty pleasure potenciál stoupá do nebeských výšin a mít to sebeuvědomělých 60 minut namísto 88 a kameramana se střihačem namísto dvou smažek, nebál bych se ještě přisolit. Ano, nejen dokonalé černovlásky, ale i otrok finančního úřadu Nicolas Cage je moje slabost. 5,5/10 ()

rublik05

Šílená ultra kravina, která však překvapivě dokáže docela dobře pobavit. Sám sobě se divím, že mě Willyho kouzelný svět tak nadchnul, patrně je to dáno jeho zvláštní atmosférou, ale určitě i celkově tím nápadem, který je fakt neskutečně ujetý. Nečekal bych, že se Nicolasi Cageovi zalíbí zrovna tento žánr, oceňuji, že se nebojí jít do něčeho nevšedního, co ocení asi jen specifická skupina diváků. Já se zpočátku obával další odpadové záležitosti, když však po chvilce začaly stříhat hektolitry krve, bylo mi jasné, že tohle bude opravdu zajímavá podívaná. Cage hraje překvapivě úsporně, po celou dobu nepromluví ani slovo, vystačí si pouze se svou mimikou, která mluví za vše a je naprosto dostačující. Líbil se mi sympatický vizuál s příjemným retro nádechem, chválím i trefně zvolený soundtrack. Efekty jsou překvapivě na velmi dobré úrovni, atmosféra rovněž ujde. Na jednu stranu se jedná o absolutní hloupost, místy dost nelogickou, nicméně na tu druhou je to totální úlet, svižný a zábavný, který jsem si moc užil a myslím si, že milovníci daného žánru si zde přijdou na své. 6/10. ()

Psycho.R

Že je tu jasná inspirace Dětskou hrou, to je jasný, ale pokud na to přistoupite, dostanete zábavnou "hororovou" komedii, kde se vůbec nemusíte bát o hlavního hrdinu, protože ten natrhává zadky všem postavičkám už od začátku a je to cool. Zvlášť cool je, když mu zapínání hodinky - plechovka, pinball, nový tričko, v tom je jasné vidět, kde sám Café vymyslel detaily, protože je to přesně jeho styl. ()

simi78

Lidi, jste blbí? Vždyť tohle je komedie, žádnej thriller, jestli si myslíte že z tohoto bude nějakej artovej šmak stylu Possum, tak by jste nemohli mít očekávání na horším místě. Hraje v tom roli Nic Cage, a neřekne slovo. ani jedno slovo. tohle je geniální film a kdo se mnou nesouhlasí tak neví jak ten film pořádně vnímat. ()