Agentka CIA Mase Brownová (Jessica Chastain) je na smrtící misi. Přísně utajovaná zbraň se dostala do rukou nepovolaných žoldáků, a tak vymyslí plán. Spojí své síly s mezinárodní konkurencí! První je německá agentka - drsňačka Marie (Diane Kruger), další je bývalá  spojenkyně MI6 a špičková počítačová specialistka Khadihjah (Lupita Nyong'o) a do třetice je to zkušená kolumbijská psycholožka Graciela (Penèlope Cruz). Tyto ženy se navzájem moc nemusí, ale v zájmu důležité mise je nutné, aby spolupracovaly. Musí být o krok napřed před tajemnou ženou Li Mi Sheng (Bingbing Fan), která sleduje každý jejich pohyb. (JOJ Cinema)

Tempter

Matriarchát, už to začalo... Film stejně zbytečný jako ženský fotbal, všichni na to "musíme" koukat, ale fotbal to není vzácný pane. Hvězda za krásu zúčastnivších se hereček. Více nemá smysl psát. ()

Liron

Mně to přišlo blbý. Dokoukat se to jistě dalo ale jinak to nemělo žádný vtip, lehkost ani pořádnou akci. Ten konečný zvrat mi přišel taky za nohu přitažený a výkon Chastain mně iritoval asi nejvíc ze všech těch holek. Plné klišé, silná žena, žena co to má těžké mezi muži, aspoň zmíněna rovnoprávnost, menšiny, korektnost. To se raději znovu podívám na Charlieho andílky. ()

doom.cz

Pokus o dámskou M:I nějak nevyšel. Pénelope a Diane cajk, ale ty dvě další sůvy mě iritovaly. A to prosím pěkně nejsem Jessičin hejtr. Každopádně bych užil víc akce a méně kecání. ()

Kloboucek75

Jessica Chastain sympatická herečka v nesympatický roli agentky zabijáka . Herečka byla v akčních scénách samozřejmě hojně dublována , film který se natáčel snad v 10 zemích mě nezaujal . Chtěl bych vidět Chastain v rolích maminek a manželek s dětmi . Role s pistolí jí vůbec nesedí tvl v Paříži na ulicích pálí hlava nehlava. ()

pallok

Všetko zle. Na dvakrát som to dal, len preto, že stále som dúfal, že sa niečo stane, niečo, čo pohne filmom správnym smerom. Je mi ľúto, že sa na takú volovinu nechala ukecať jedna z mojich topiek, Penélope, vráť sa k Almódovarovi! Prosím! ()

Tomgunses

Úlet, hodně blbý, moc to bolelo, ale s úctou k hereckam jsem to dodival. Obráceně, proč mají tyhle herky potřebu hrát v takových sračkách. 35 % ()