Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V tomto krátkometrážnom filme využije Snoop Doggy Dogg svoje postrelenie na uzavretie zmluvy s diablom. Tá mu má zaručiť jeho prežitie. (nessbeal)

Recenze (2)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Snoop Dogg ve svých „filmových“ začátcích netočil jen hudební videoklipy a porno, ale má na svém kontě i účinkování v několika krátkometrážních kouscích (než se vrhl i na ty celovečerní). Tady jsme svědky pouliční gangsterky, ve které samozřejmě nesmí chybět pořádná přestřelka, mrkneme na nahou kočku a smlouvu s ďáblem a to vše za doprovodu jeho hudby. Nic extra se nekonalo (jak slibovalo docela velké zdejší ohodnocení), ale není to ani žádný průser. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Gangsta život, to je paráda! Ale nechajme moralitky bokom a pozrime sa, čo tu máme. Klasický ,,extended,, videoklip o tom, že ,,my sme tu páni a my sme tí best,, plus nejaký ten softhoror style navrch. Len pre vyznávačov. ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Tupac Shakur dostal za vytvorenie skladby k tomuto filmu 200 000 amerických dolárov. Tá niesla názov "Life's So Hard" a do filmu sa nakoniec nedostala. Bola však použitá o pár rokov neskôr a po jeho smrti vo filme Gang policajtov (1997). (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama