V tomto krátkometrážnom filme využije Snoop Doggy Dogg svoje postrelenie na uzavretie zmluvy s diablom. Tá mu má zaručiť jeho prežitie. (nessbeal)

corpsy

Gangsta život, to je paráda! Ale nechajme moralitky bokom a pozrime sa, čo tu máme. Klasický ,,extended,, videoklip o tom, že ,,my sme tu páni a my sme tí best,, plus nejaký ten softhoror style navrch. Len pre vyznávačov. ()

SOLOM.

Snoop Dogg ve svých „filmových“ začátcích netočil jen hudební videoklipy a porno, ale má na svém kontě i účinkování v několika krátkometrážních kouscích (než se vrhl i na ty celovečerní). Tady jsme svědky pouliční gangsterky, ve které samozřejmě nesmí chybět pořádná přestřelka, mrkneme na nahou kočku a smlouvu s ďáblem a to vše za doprovodu jeho hudby. Nic extra se nekonalo (jak slibovalo docela velké zdejší ohodnocení), ale není to ani žádný průser. ()

• Tupac Shakur dostal za vytvorenie skladby k tomuto filmu 200 000 amerických dolárov. Tá niesla názov "Life's So Hard" a do filmu sa nakoniec nedostala. Bola však použitá o pár rokov neskôr a po jeho smrti vo filme Gang policajtov (1997). (Real Tom Hardy)