Michael Jackson: Bad

(hudební videoklip)

Další z plejády Jacksonových klipů jeho veleúspěšného období let devadesátých. Vysoká úroveň taneční choreografie jest Jacksonovou doménou i v tomto dílku, ve kterém Král popu nenechá nikoho na pochybách o tom, ,,kdo je zlý"... (kubal18)

Paity

Micheal Jackson byl král popu a takovým už zůstane. On byl ten, kdo položil základy videoklipům, které se podle něj točí dodnes. ()

jasse

hirnlego, MM-Ramone, blackrain, youtoo18, cold: a to si představ, že s ním taky točil Sydney Lumet, George Lucas, Francis Ford Coppola, plus dnes světoznámý James Horner (Titanic, Avatar). - Klip má Scorseseho rukopis, ale taky velmi zajímavý příběh. Akorát to chce vidět celé a ne jen to, co vysílali na MTV. ()

Gastovski odpad!

Přiznávám. Nemám Jacksona ani trochu rád, je mi krajně nesympatickej, a moje hodnocení je možná trochu zaujaté vůči němu. Ale i kdybych nebyl zaujat, tak klip je to fakt příšernej (dobře, maj pěkně sečvičený pohyby, ale to jsme měli i my na maturáku). Podle mých skromných měřítek je nápaditost klipu nulová a fakt to byl záhul, vydržet až do konce. ()

SkyCaptain

Úžasný tvrďácký klip s poselstvím, skvělé taneční výkonu a nadupaná muzika, doporučuji také shlédnout parodii na tento klip ve filmu Moonwalker. ()

jakkal

Heh po Yankovicovom Fat proste nedokažem brať tento klip vážne . Wow ,ale že to natočil Scorsese to je ake prekvapko, hm ale ani toho Snipesa som si tam nikde nevšimol. ()

Hermanka

Milý uživateli genetique, že ty hodnotíš něco co jsi neviděl? To se přeci nedělá, nachytla jsem tě. Bad samozřejmě příběh má. Videoklip má v plné verzi 17 minut. Děj začíná ve škole, kde se mladý student Daryl balí na cestu domů. Při návratu maminka nechá vzkaz na stole, že není doma, tak se chlapec jde podívat za starými kamarády. Leč zjišťuje, že jako studentík už nezapadá a je jiný, vysmívaný. Fakt je, že příběh je založen na skutečné události, kdy mladíka zabili po návratu ze školy. Sestříhaná klipová verze, už je choreografie v metru. Ovšem, i po té má příběh vyústění. Jaké? Podívej se. ()

kubilov

Myslim, že není možný, aby to Martin bral seriózně, protože na to, jak je to dlouhý, tam není žádnej děj. Ale písnička je chytlavá, takže pro ne? ()

Sintiroma

Michael je bad.Tímto snímkem chtěl dát najevo,že neumí být jen ten co všechno a všechny miluje,jak on s oblibou říkával,ale umí být i zlý.Skvělé taneční kreace i hudba k tomu Jackson!!!!úžasné!!! ()

Mangano

18 minutový „krátký film“ – jak Michael říkal svým klipům, k jeho autorské písni Bad je umělecké dílo podle skutečné události. Michaelovi se velmi zalíbil tragický příběh afroamerického vysokoškoláka pocházejícího z ulice, a tak pod režijní taktovkou maestra Martina Scorseseho vznikl legendární klip k této písni. Kdo také jiný než Michael Jackson, by si mohl na celý den dovolit nechat pro potřeby natáčení klipu uzavřít stanici New Yorkského metra. Mimochodem dnes už slavná první herecká šance pro Wesleyho Snipese. Jinak song i choreografie samozřejmě naprostá pecka, jak je u MJ zvykem. ()

nehodnotit

Skvělá souhra dvou perfekcionistů. Ta taneční čísla... A tenkrát ještě neprovařený rozkrokový chmat, tady mě dostává. ()

Zemřel kameraman Michael Chapman

Zemřel kameraman Michael Chapman