Psí vojáci

• Velká Británie Dog Soldiers (více)

Na Skotskou vrchovinu přilétá jednotka seržanta Wellse, aby tu strávila několik dní cvičením. Po cestě objeví tábor a v něm jenom krev a zbraně, ze kterých nikdo nestihl vystřelit. Zároveň tu najdou kapitána Ryana, který jako jediný přežil. Ryanovým pomateným řečem o tom, že měl být jenom jeden, jednotka nevěnuje pozornost do té doby, než uslyší první hrůzostrašné zavytí. Začne zběsilý útěk a po něm nejdelší noc v boji proti tajemnému nepříteli, který si z obyčejných kulek moc nedělá. (Isherwood)

KubaTT1

Zas tak špatný to není, ovšem efekty Vlkodlaků jsou naprosto šílené!! :D Natože film vyšel v roce 2002 tak se mi zdá, že je to až moc slabé. Co se vojenské stránky týče, je to pěkné. Nicméňě žádný skvělí film nečekejte :) Závěrem: Ušlo to ale kdo to neviděl o nic nepřišel :) 3hvězdy ()

2rady

Psí vojaci vyzerajú akoby stáli dva priemerné mesačné platy na Slovensku, tie reálne nie štatistické. Herci hrajú najskôr za stravenky a maskéri len za misku ryže. Kamera nudná, dej hlúpy a atmosféru aby človek hľadal lupou. Jediné čo človeka dokáže vyhecovať je zmena uhlu kamery o dva stupne a neskutočne zábavné cheesy hlášky. Skvelý film na dlhé zimné večery s priateľmi a basou piva. ()

Copter

Je to dost béčkový,o tom neni pochyb ale je to občas docela dobrý,a ve finále i trochu napínavý.Posíral sem se smíchy u některých nelogičností,takže sem se u toho docela bavil,i když nějakou dobu uprostřed filmu to bylo celkem nudný když se pořád opakovali ty vlkodlačí ůtoky na tu chatu,a taky se mi moc nelíbili ty vlkodlaci,myslim že je měli spíš udělat Ale je to jedno z těch lepších béčkovek. ()

jizvoun

Tomuhle musím dát minimálně 4*. Už jenom z nostalgie, jako mladší jsme si to pustili na noťasu hluboko v lese při bivakování a pak se otáčeli za každým šustnutím. Ale i jinak to má celkem slušnou atmosféru, je to okořeněný super hláškama(i když nemám rád český dabing, stálo to za to) a drsným anglickým humorem. McKidda mám rád a tady si to vyloženě užíval. A abych nezapomněl, nebudeme rušit klid kvůli lítající chcíplý krávě! ()

Monellito

Béčko? Leda velký hov*o pánové a dámy rádobyrecenzenti. Film plný napětí, akce a hlavně krásnejch vlčáčků, co vám ukousnou hlavu :-) ()

zeromen

Psí vojáci, patří do elity filmů o vlkodlacích. Skvělé efekty, výtečný děj, slušné obsazení. Sečteno a potrženo, dokonalý film. ()

zanvalzans

Krasne prevedenie krvilačnej smečky v škotskych lesoch.Aha,prestrený stôl a večera sa ešte varí,kde je rodinka z utulného domčeka?Žeby išli na lov? ()

eMSiKi

Jednou jsme si s přáteli řekli, že si uděláme filmový večer a jedním z filmů byl i tenhle. Já moc na horory, sci-fi a fantasy nejsem, takže od začátku jsem byl odmítavý, ale nakonec proč si nerozšířit obzory. Už při prvních scénách mi to přišlo jako béčkový filmy. Postavy vlkodlaků mi na rok 2002 prostě přišly směšné. Navíc filmů o vlkodlacích jsou tucty. Každopádně světlým momentem byl děj. Jen díky ději a postavám, které nehrály vůbec špatně jsem nakonec dal 2*. Každopádně musím říct, že hlavní dějový zvrat jsem předem uhádl (ve scéně, kdy objevili obraz její rodiny). Ostatní bylo až do konce záhadou. Svým časem jsem nepromrhal, ale znova bych se na to už nepodíval. Musíme, ale opravdu vzít v potaz to, že to je béčkový film. Žádné efekty jako v Hollywoodu. ()

Xyozux

Takhle by měl vypadat film s vlkodlakem jako hlavním záporákem, žádnej čokl z twilight, rychlí, brutální a krvelační zabijáci. Něco mi ve filmu moc nesedělo (např. dialogy :D), celkově slušný film se super praktickými efekty a dost dobře tam zapracovala kamera :) 4/5 ()

Hungry Ant

No nazdar, od filmu jsem čekal daleko víc, nápad se zdál dobrý a začalo to slibně, sice nic extra originálního. Nicméně "vlkodlakárna" kde výzbrojí hl. hrdiny není krucifix, vlčí mor, svěcená voda a stříbrnej piercing, ale moderní prjektilové zbraně v rukou koordinované skupiny, to mě docela zaujalo. Ale ... herecké výkony mizerné, dialogy které z nich měly udělat drsné USA mariňáky byly ubohé, no a efekty ... :)) jeje, v hračkářství vypadají některé příšery živěji.. Jo a taky se mi moc nelíbil střih, kamera a návaznost některých scén. Jediné co mile překvapilo, byla role půvabné Emy Cleasby :)) a její příběh bylo asi jediné, co jsem ve filmu neodhadl dopředu. ()

Rob81 odpad!

Pro mě je tento režisérský počin Neila Marschalla aspirantem na jeden z nejhorších filmů, co jsem doposud v mém krátkém životě shlédl. Po několika slibných ohlasech jsem se na tento film opravdu těšil, ale co následovalo jen těžce popsat. Celý film měl pro mě atmosféru na hraně mezi spánkem a unuděním k smrti, to vše umocněno neuvěřitelně amatérskými efekty. Určitě lze najít horší snímek, nicméně bych se o to radši nepokoušel. Ztráta času! ()

Jurator

Abych byl upřímný...čekal jsem od toho víc. Začátek s cvičným vojenským výsadkem v terénu ve mě budil dojem, že se bude jednat o napínavou pecku ve stylu Predátora, ale vyšel z toho jen průměrný béčkový horor, který nestojí za shlédnutí znovu. Je to škoda. ()

Nediro

Možná to bude tím, že jsem od tohoto filmu příliš mnoho čekal, jelikož jsem ze všech stran slyšel jen chválu ale na víc než dvě hvězdičky to u mě není. ()

Nickkk

Dal bych dvě, ale když vezmu v potaz že na to neměli takový peníze jaké by mít měli tak je to špička nevím proč to má jen 57%. Je to prostě takový nezávislý horor s poměrně dobrými efekty a dobrými hereckými výkony. Nejvíc mi uchvátila scéna jak utíkají v lese před vlkodlaky. Nejlepší postava: Sgt. Harry G. Wells ()

BigLoser

V době kdy na nás utocí jeden dementní teenager prchající před nečím rádoby strašidelným za druhým, mi přijdou hláškující drsnáci ze Skotska jako spása z nebes. Co na tom že vlkodlaci jsou chlapy nevlečení v gumě, když to ršežizer umi správně zamaskovat, tak není o čem mluvit, parádní atmosféra, zběsilá střelba, nastvanej začínající McKidd. Pro mě velice dobré překvápko, na které se dá koukat i po několikáté. Best Marshall ever. 4* s chlupama.... ()

Falcon772

Horor pri ktorom som sa nenudil ani nebál s výnimkou tej kravy to ma trocha škublo  ale mal som z filmu celkovo dobrý pocit. Proste klasicka vyvražďovačka krv,maso,črevá nič z toho nechýba. Je pravdou ,že herci extra nežiarili.Dialogy nič moc aj keď semtam som sa musel smiať . Je to taký dobrý priemer na rok natočenia a tému vlkodlaci ktorú tak často na plátne nevidno. ()