Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

eraserhead666

Původně jsem chtěl napsat, že opravdu nechápu zdejší nízké hodnocení, ale pak jsem pochopil, že ho snad i chápu (ale nesouhlasím s ním). Vysoce nadhledová šílenost, která se, narozdíl třeba od Hostelu, k němuž bych to možná trošičku přirovnal, nebere vůbec vážně a dělá si prdel sama ze sebe. Počátek trochu odkazuje na 120 dní sodomy a některé brutální scény práve evokují pozdější Hostel (já bych dokonce byl přesvědčenej o tom, že se Eli Roth tímto filmem nechal trošku inspirovat), jenže na rozdíl od něj, není Sardu srabáckej a ukáže úplně všechno. Buď je to čistá esence misogynismu, jež potěší všechny nepřítele žen, nebo naopak kulturně-sociální sonda odhalující (samozřejmě v ad absurdum poloze) přežívající konzervativně machisticky patriarchální pohled na ženské pohlaví. Vyberte si. Sardu je výborná postava, výborně zahraná i ta sebekarikatura přesně zapadá do jejího charakteru. Raplhus lehce přehrává, ale i tak je parádní. A to divadelní představení "Baletka, kritikovo svádění, smrt" nebo jak to Sardu nazval, parádní číslo. Chtěl jsem dát jen 3,5*, ale pro zdejší nízké hodnocení dávám plné 4. A hlavně, film velmi potěší všechny chlapce od bobří řeky, což já jsem, takže v tomhle ohledu mě potěšil velice. ()

adams89 odpad!

Jediní, kdo ocení tuhle nechutnou a perverzní podívanou, budou asi jen diváci se sadomasochistickými sklony a zvráceným druhem humoru, protože každý normální člověk ji musí okamžitě zavrhnout. Já sám osobně se považuju za vítěze, když jsem to dokázal dokoukat do konce a nepozvracel se u toho. A o čem že to vlastně je? Jakýsi bláznivý umělec Sardu vlastní na okraji města malé divadlo, ve kterém pořádá krvavá představení, v nichž jsou přímo na jevišti vražděny mladé ženy - naivní diváci v hledišti si myslí, že jde jen o kouzelnické iluze, a tak nadšeně tleskají... Představení skončí a části těl mrtvých hereček poté putují do klecí, kde Sardu uchovává nahé zdivočelé kanibalky. Občas Sardu se svým pomocníkem Ralphusem (strašná postava) nevybíravým způsobem poučí některou ze svých neposlušných otrokyň. Tu a tam si zase do svého království Sardu pozve kamaráda doktora, aby si chlapec pořádně zablbnul - ta jeho operace je nejnechutnější scénou celé této zhovadilosti. Proč zhovadilost a ne film? To protože nazvat tohle dílo filmem by bylo přinejmenším rouháním! Sorry, ale tohle nemělo nikdy spatřit světlo světa!0% ()

tron

„Žiadny trik. Dráma! Čistokrvné divadlo.“ Hodina a pol čistého násilia, niekedy takého tuhého, že je lepšie začať rýchlo rozmýšľať, ako to tvorcovia technicky dokázali s použitím akých trikov/masiek nakrútiť. Čosi ako dej sa odohráva v špinavých priestoroch, kde tajomný šialenec so šialeným liliputánom týrajú nahé ženy pred publikom, ktoré je presvedčené, že sú to len triky. Uvidíte veľa nahých ženských tiel, z človeka zaživa trhanú pečeň alebo cucanie mozgu. Slamkou. Ťažko zaujať jasné stanovisko k takejto pokútnej kuriozite. ()

FoxMulder odpad!

Vypadá to, že režisér je tak špatný, že ho nenechali natočit ani to nejpodřadnější porno a tak se jim pomstil tímhle. A msta to byla slušná. Tohle je naprosto neskutečné a říkam si kde se na to vzaly peníze. Všechno je ale tak břídilské, že to museli natočit za jeden plat hlídače v divadle, který je pak ještě nechal v noci natáčet ve sklepě a sám si zahrál zkorumpovaného policajta... ()

Bat55 odpad!

"The worst movie I have ever seen." Tento film sa dá označiť za TOTAL SHIT. Nechápem, ako na takejto sračke mohlo robiť cca 20 filmárov (nepočím tých účinkujúcich, odmietam používať slovo herci, veď tam žiadni neboli). Režisér filmu nie je pravdepodobne duševne v poriadku. Obzvlášť konečná scéna ma úplne, totálne že dorazila a presvedčila ma, že toto zdravý rozum nemôže vyprodukovať. Atmosféra je nulová, zvrátenosť je cítiť v takmer každej scéne a triky sú tak úbohé, že sa nad tým dá len a len zasmiať. Už nikdy v živote nechcem vidieť túto sračku, úchylku pár nadržaných ľudí a nechápem ľudí, ktorí v tomto filme hrali. To im museli pekne zaplatiť, ale z čoho? Pochybujem, že tento film mal slušný rozpočet, do toho by nevrazil prachy ani blázon. Hoci niektoré scény sú na zasmiatie, postupom času to vyprchá a z filmu mi zostal len nepríjemný pocit v žalúdku. Ak by existovalo ešte horšie hodnotenie ako odpad, tak by som ho dal. Tento film si odo mňa nezaslúži ani jedno percento, ničím ma nezaujal, nie je v ňom žiadny prvok, ktorý diváka nenechá zaspať, film maximálne nudí (najmä po pol hodinke) a už z prvých minút vie normálny divák usúdiť, že ide o fakt úchylný, zvrátený a brakový film. Btw, je to vlastne film? /0%/ ()

• V roce 2014 Troma vydala na blu-ray speciální rozšířenou verzi pod původním titulem Sardu, Master of the Screaming Virgins.
    (ezt)
  • Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)