Mladá studentka Emi žije na malém městě a přestože je chytrá a pilná a ambiciózní, velkou budoucnost ve svém životě ale nevidí. Práce, rodina, možná časem lepší práce. Má ale ráda život, svoje tělo a svoje touhy, a když se jí nabídne kariéra modelky, není co řešit. Stejně tak nezaváhá, když se má s dalšími kráskami vydat jako společnice do Dubaje. Nebudou přeci sedět celý život v koutě. Jsou sexy, jsou sebevědomé, dravé a vědí, co chtějí. Touží po dobrém životě a chtějí si ho vzít hned. Všichni mají rádi sex a Emi na jachtě potká pohledného boháče, do kterého by se zakoukala každá. To je vražedně úžasná kombinace, které Emi propadne. Vášnivé noci, párty, kamarádky a peníze, které se jen sypou. Takový život snad ani nemůže mít žádnou svou temnou stránku... (Bontonfilm)

Trailer 2

sochoking

Film o mladej žene, ktorá sa stane kráľovnou biznisu s "bielym mäsom". Príbeh sa začína v Polsku a končí medzi Arabášmi v Dubaju. Na svoju prehnanú dlžku má veľmi slabú výpovednú hodnotu.  Po hereckej stránke to Paulina Gałązka v hlavnej úlohe všetko prakticky ťahá sama. Oplatí sa všímať si "talentované herecké  výkony" zúčastnných modeliek v pozadí scén. (Hlavne tej holohlavej.) Mňa osobne film nezaujal ničím. Je to jedna veľka mrdacia párty. Udeľujem dve hviezdičky, lebo ako taký príbeh to malo. Nemôžem ani tvrdiť, že mi film zobral drahocený čas môjho života, kedže som si pri ňom odšlapal pár kilákov na stacionárnom bicykli. 30% ()

Arsenal83

Film o kurvách a ich problémoch. A že sú to naozaj kurevské problémy! Napríklad koľko Arabášov ma za noc pretiahne, aby mi hodil zopár tých svojich petrolejových dolárov. Dnes veľkí ropní frajeri, pred 100 rokmi milenci oviec. Hoci film so sebou prináša aj poučenie, že takýto život špinavej šľapky sa nie vždy oplatí, je zbytočne sexuálne explicitný a tým prekrýva celú pointu. A keď sme už pri tej explicitnosti, tým pádom aj tie herečky sú nič len ludry. O herecké umenie tu ani zďaleka nejde. ()

blondboss

Trošku nerozumiem tunajším hodnoteniam, nakoľko v tomto prípade ide ozaj o komplexne natočený snímok, ktorý sa dotýka citlivej témy a rozoberá ju pomerne detailne a hlavne realistickým spôsobom. Sadowska natočila prekvapivo kvalitný film, ktorý vyčerpávajúcim spôsobom rozpráva príbeh mladej ženy, z ktorej sa vykľuje obchodníčka "s bielym mäsom". Musím pochváliť hlavne herecký výkon Pauliny Galaczkej, ktorá si možno raz zarobila aj na hollywoodske angažmá. Pre mňa je tento film prekvapením roka, aj keď sa jedná z istej časti o soft porno, ale za to s výnimkou pár momentov veľmi zaujímavo vystavaný príbeh. 75 % ()

BOURQUE

„Ty za koľko by si bola ochotná spraviť toto?“ Jedna zo základných otázok filmu režisérsky Sadowskej, ktorá chce podať šokujúci true-based obraz o tom, ako to vlastne vypadá s obchodovaním krásnych mladých slečien v biznise (slovo „obchodovanie“ je potrebné rozumieť v širšom kontexte). Krásne slečny, morálny úpadok, takmer úplná strata ľudského chovania a v podstate soft porno scény bohatšie na soft a násilné prvky. Krutý svet s krutými pravidlami, chrániacich len „slabých“ mužov. Príbeh Emi by mal vysielať také signály, že vždy sa dá vybrať iná cesta – takú cestu, ktorú ona nezvolila. To sa režisérky podarilo dosiahnuť len čiastočne. Nehovoriac o závere, ktorá napriek snahám nie je upokojujúci. Trochu kratší pasáž a menej občasných nelogických scén a mohol by byť z toho niečo také, čo je v danom žánru nad rámcom. Je zaujímavé, že najkontroverznejšie filmy erotického obsahu  v poslednom čase pochádzajú práve z Poľska.  P.S.: „Nie to je dôležité, že kto sme. Len naše rozhodnutia sú dôležité.“ Osobné hodnotenie: 75% (***)  ()

James77

Plytký film so slabou zápletkou, ktorý, napriek správnemu úmyslu, svojím rasistickým podtónom absolútne znegoval to, čo mohol divákom priniesť. Kultúrne rozdiely, ktoré boli vo filme medzi Polkami a Arabmi, boli vo filme prítomné preto, aby film diváka zaujal a pohoršil. Jedna hviezdička za pokus o morálne ponaučenie a snahu o poukázanie na citlivú tému, ktorá však bola nesprávne odprezentovaná ()