Reklama

Reklama

Mladá studentka Emi žije na malém městě a přestože je chytrá a pilná a ambiciózní, velkou budoucnost ve svém životě ale nevidí. Práce, rodina, možná časem lepší práce. Má ale ráda život, svoje tělo a svoje touhy, a když se jí nabídne kariéra modelky, není co řešit. Stejně tak nezaváhá, když se má s dalšími kráskami vydat jako společnice do Dubaje. Nebudou přeci sedět celý život v koutě. Jsou sexy, jsou sebevědomé, dravé a vědí, co chtějí. Touží po dobrém životě a chtějí si ho vzít hned. Všichni mají rádi sex a Emi na jachtě potká pohledného boháče, do kterého by se zakoukala každá. To je vražedně úžasná kombinace, které Emi propadne. Vášnivé noci, párty, kamarádky a peníze, které se jen sypou. Takový život snad ani nemůže mít žádnou svou temnou stránku... (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (33)

dannyyy 

všechny recenze uživatele

Slepičí film, kde jsou samé slepice s pár bohatými kohouty, v čele se slavným Jeffreyem Epsteinem a s neskutečně debilním hudebním podkladem. Paní režisérka chtěla být cool, jako pánové Patryk Vega a Maciej Kawulski, ale bohužel tomu tak na míle daleko není. Podle toho, co již natočila, tak chápu, že její filmy jsou spíše pro dámské publikum. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Film, který ukazuje milé děti, jak je důležité studovat politologii! Tak by určitě reagoval můj bývalý spolubydlící politolog. No vážně, když nesledujete situaci v královském rodu SAE, tak se ten výlet nemusí vůbec vyplatit... Ale teď vážně, film dovede téma sociálních pracovnic přiblížit až na kůži, občas prohodí znepokojivé otázky a hodnocení naší západní společnosti, která prostě nedávám ženám příležitosti a peníze, které by si zasluhovaly. Takže vždy můžeme držkovat na země Perského zálivu, ale vina je jinde, jak prohlašuje jedna z hlavních hrdinek, v tom vězení za prostituci, by měl být někdo jiný. Viděno bohužel v českém dabingu, nikoliv originálu. Třeba někdy uvidím originál, hlavní postava Emi byla fakt číslo, ale člověk jí prostě fandil. Paulina Galazka byla na roztrhání a věčné improvizování bylo někdy k smíchu a sežrání. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele

Kariéra jedné polské děvy v podání skvělé Paulina Gałązka (nar. 1989), která se vypracovala z prostitutky na malém polském městě až na kuplířku, která zásobovala harémy Arabů. Formou jako videoklip - svižné tempo, střih, barevný vizuál alá pornofilm  a jízda sex, drugs a luxus ( jachty, paláce, zlato, auto, dokonce vrtulník ). Trochu to něčím připomínalo polskou hitovku 365 dní (2020) , ale tohle mělo smysluplnější dějovou linku, ikdyž nakonec mi i přes ten závěr to připadalo jako atraktivní reklama na práci prostitutky, takže místo výsledného hlubšího zamyšlení nad nějakým společenským problémem, to musím hodnotit jen jako zlatokopeckou zábavnou podívanou. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Sexploatace z Dubaje! Za mne překvapivě hodně zábavná a atraktivní podívaná. Kdyby si to vzal na paškál Vega, tak by to bylo správně zvrhlé a zvrácené, takhle se to drží hodně na uzdě, i po stránce sexu to mohlo být divočejší, ale tady mi to tolik nevadilo. Mladá dívka začne jako modelka a postupně se vypracuje nahoru na společnici bohatých mužů, kterým bude dohazovat další dívky. Večírky, zábava, sex, drogy v plném proudu. Ženských tu je požehnaně a moc hezky se na ně dívá a pro dívky tu jsou i atraktivní muži, takže ideální film na první rande .. :D Některé hlášky pobavily a líbil se mi ten luxus a přepych, který z toho stříkal." Paříme jako dámy a šukáme jako děvky " !! 7/10. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Krásky z Dubaje budí dojem dalšího erotikou napěchovaného spektáklu ala 365 dní, ale opak je pravdou. Je to sice film o "kurvách" , nicméně sex tu není prakticky vůbec a vrcholem erotiky je tu pár dívek ve spodním prádle. Krásky totiž nechtějí být další polskou eroťárnou, ale moc rádi by byly filmem, který poukazuje na vážné problémy obchodu s bílým masem (vzhledem k reálnemu základu) a na to jak naivní holky s vidinou lehce nabytých pěnez jdou do něčeho co je nakonec může stát nějaké to trauma, ne-li rovnou život. Myšlenka je tedy v pořádku, jen to zpracování bohužel místy dost kulhá, nikdy se tu nejde na dřeň a celé to tak nějak pluje na moři náznaků a minimálních emocí. Jestli mi snad mělo být hlavní hrdinky, která se polovinu filmu chová jako úplný debil a všechno jí tak nějak dojde až v kriminále, tak to bohužel (a to vlastně platí o kterékoliv postavě tady)...35% ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama