Generála Nairda trápí svědomí. Ocitá se pod tlakem kvůli odvetným opatřením proti Číně. Doktor Mallory vyhrožuje a Erin se utrhne ze řetězu. (Netflix)

rasistik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Niektoré scény zaujímavé, vtipné, dokonca som mal pocit, že sa to začína napravovať z tej nevýraznosti minulých epizód. Potom to ale nejako prestalo byť zaujímavé, a hoci záver vyzerá ako celkom dobrá zápletka do ďalšej série, ani neviem, či by som na ňu mal chuť - teda, ak by vôbec vyšla. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak si človek stiahne cez aplikáciu Netflixu epizódu a chce si ňou skrátiť cestu autobusom do vlaku (áno, nielen primadona z prezidentského paláca chodí výnimočne do práce vlakom, ja nim a autobusom chodím do práce už 17 rokov) a do autobusu nastúpi skupina škriekajúcich detičiek pod dozorom vedúcich a človek napriek slúchadlám a zvuku nastavenému na maximum niktoré pasáže vôbec nepočuje tak máte po zážitku. Chudák detičky a ich vedúci sú po pandémii utrhnuté z reťaze, že Vy na ich zhnité ****** robíte aj cez pandémiu aj cez Veľkú noc a vypnutie Slovenska to nerieši nikto. Taký zverinec som vo svojom živote ešte nezažil a to som bol aj na futbalových zápasoch klubov s poriadne tvrdým jadrom. Po sľubnej predchádajúcej epizóde opäť o niečo slabšia aj keď s pomerne sľubným záverom. ()