Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po tom, když se stala svědkem vraždy svého přítele, zanechává mladá Justice studií a odchází do LA dělat kadeřnici. Vyhýbá se přátelům a jediný způsob jak bojovat s depresí je skládání krásných básní. Kolegyně jí přemluví, aby se zúčastnila černošského shromáždění v Oaklandě, kam cestuje spolu s poštovním doručovatelem Luckym, s kterým měla v minulosti malý konflikt. Po několika argumentech mezi nimi a jejími přáteli začíná zjišťovat, že mají s Luckym společné názory na život, lásku i násilí. Justice se konečně přestává cítit osamělá... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Terva 

všechny recenze uživatele

Kdesi v džungli velkoměsta Los Angeles žije samotářská kadeřnice Justice ( Janet Jackson ). Nepřízeň osudu, která se projevila ztrátou milované osoby v přestřelce gangů a sebevraždou matky alkoholičky, ji přivedla k psaní poezie. Scénář : John Singleton. Kamera : Peter Lyons Collister. Hudba : Stanley Clarke, James Harris III, Janet Jackson a Terry Lewis. ()

2Pac 

všechny recenze uživatele

Tvorcom sa podaril husarsky kusok, ked do tejto romantickej road movie obsadili dve hudobne ikony ako bezpochyby Janet a 2Pac vo svojej dobe boli (2Pac este stale je;).Mozno je to k neuvereniu, ale obidvom sa presvedcivo podarilo zahrat svoje "zamilovane" ulohy.Treba ocenit najma 2Pacov vykon, ked po serii filmov, kde hral tvrdych chlapikov z ulice dokazal zahrat ulohu citliveho mladika. ()

Reklama

Bauer 

všechny recenze uživatele

Rapper Tupac a zpvěvačka v Janet Jackson v jednom filmu, byla dost dobrá volba. Ti dva se k sobě náramně hodí. Filmy s Tupacem mi vyloženě sednou, protože jeho herecký výkon mně opravdu vždy upoutá. Navíc tento film se velice liší od ostatních filmu s nim. V Juice a Nad košem hrál jen tvrdé gangstry. Ale jak řekl sám v dokumentu Tupac: Resurrection , že během natačení tohoto filmu se musel zklidnit. Aby také ne, když jde o krásně romantický film, který má sice trochu dramatický konec ale toho happay-endu se dočkáme. A Tupac zde hraje docela klidného poštovního doručovatele, tak opět to zahrál na výbornou. Janet Jackson byla ve filmu velmi krásná a je škoda, že teď už není. Nečekejte žádný gangsta movie ve kterým by od začátku, až do konce hrál hip hop. Čekejte jen romantické drama, které stojí za to! ()

ZkuKol 

všechny recenze uživatele

Nejde o žádné umění ani o revoluci v žánru, ale fajnová romantika s překvapivě dobře zahranými party (Janet i 2Pac přehrávají i své profesionální kolegy). Singletonovi nahlížení do černošské společnosti bez příkras jde, hudba odpovídá žánru a míra kýčovitosti není nikterak přehnaná (tudíž je film vhodný i pro cukrovkáře:-). Hlavní devizou filmu je jeho styl, začátek 90. a ozvěny 80. let z něj cítíte na sto honů a tak mu odpustíte pár zbytečných a pár mimózních dialogů, velmi jednoduše načrtlé charaktery a občas až trapné pokusy o ztvárnění slangu... 75ˇ% ()

Galerie (19)

Zajímavosti (4)

  • Janet Jackson před scénou, kde se líbá s Tupakem Shakurem, požádala Tupaka, aby si udělal test AIDS. (slatkac)
  • Ice Cube odmítl v tomto filmu hrát kvůli jeho averzi na romantické filmy. (slatkac)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 175krát, což je 1,60krát za 1 minutu. (Dixxx)

Reklama

Reklama