Epizody(8)

Solverino

Hmmm, tak v první řadě to bylo zajímavé, neokoukané a trochu divné... druhá řada už je jenom divná. Nějak moc to nechápu, vypadá to jako vysoce sofistikovaná hloupost. Úžasné efekty a exotická krajina jiné planety střídá bezbřehé žvanění o prdu a neustálé se točení v kruhu s rádoby mystickými motivy. Teda musím říct, že už na to jenom čumím, užívám si efekty a klidně by šlo vypnout zvuk a přestat vnímat dialogy. Stejně se nic nedozvíme... zřejmě psal scénář člověk na tripu a po probuzení taky nevěděl o čem to vlastně je. Prakticky všechno zůstává nevysvětleno a hromadí se jen další otázky. Začíná to být už dokonce nudné. Začít na to koukat se dá prakticky od jakéhokoliv dílu a stejně to člověk nechápe, omylem jsem jeden díl přeskočil a zjistil to až na konci toho dalšího... no nic. Škoda peněz investovaných do seriálu i času lidí co na to čumí. ()

bonovox

II. seria: príbehovo opäť zamotané a poriadne psycho. Tie náboženské motívy sa tam ale celkom hodia. Záver o niečo lepší ako v prvej sérii. Po trikovej a vizuálnej stránke ale tvorcom asi došli preniaze, pretože niektoré efekty poriadne bijú do očí. Po hereckej stránke stále výborná Amanda Collin. Celkovo sa dá dopozerať aj keď očakávania boli opäť väčšie, ale čo už. 60% ()

Predator77

Tak co se týče druhé série tak je to rozhodně o něco málo lepší jak série první, ale bohužel se nevyhnula předchozím chybám té první a ke konci vlastně dostanete akorát tak setap ke třetí serii na kterou budeme muset čekat zase kdo ví jak dlouho, ale z mého pohledu se rozhodně vyplatí se na to podívat pokud máte radi scifi žánr. ()

Sopholojong

Tie filozoficko - existencialno - nabozenske motivy sa tu od minula este viac zdvojnasobili a prave touto cestou som to nechcel. I ked pribudol rozmanitejsi vizual (usadlictvo, viac flory i podmorskych kreatur), naproti nemu "vyrastol" stereotyp neprestajneho kladenia otazok (Fimmel je este otravnejsi ako naposledy) a tocenia sa v kruhu. Chcel som to v poriadnom "survival mode", kde sa po nebesiach budu prehanat "dracie plazy", na zemi striekat krv (alebo androidi "maglajz") a Necromancer to bude likvidovat po stovkach. Par ich bolo, ale len na "pocitadle" jednej ruky. Esteze od minula Amanda Collin nepolavila zo svojho uhranciveho vykonu (i ked pocitacovi retuseri polavili z ukazania jej "zarezu" medzi nohami) a na moje nielen vrchne zmysly zabrnkala nova "cernosska" (opat poriadne v latexe obtiahnuta) androidka s "(ne)kalymi" umyslami Selina Jones. ()

Harry89

První řada mě chytla takovým tím divně zvláštním způsobem, wau efekt se ale nekonal. Druhá série je ale totální psycho, který jsem sjel doslova a do písmena na jeden nádech. Ale teda 8 dílů bylo málo a doufám, že zase nebudeme muset čekat zase dva roky na další řadu. ()

Flammarion

Bože! Je to o větším hovně, než bych čekal. Trapných hadů je tu víc a celkem je tahle série úplně, ale úplně o hovně. Pustíš ne, koukáš ne, a pak: Fuckt je to tak o hovně? A proč na to vlastně koukám? Vždyť je to úplně, ale jakože úplně o hovně.  Víš jak to myslím. No asi takhle. Je to ještě debilnější, než jsme doufali. Jednička ještě ok. Ale toto? Kurva o čem, že to je? Jo o hovně. Ahaaa... P. S.: A jestli má tohle 73 %, tak to mi poser hada v síni. ()

Belphegor

Druhá série je o dost lepší, zejména ke konci se věci začnou proplétat a začal jsem vnímal autorův záměr a větší obraz. Určitě má svůj námět a celkový svět do puntíku promyšlený. Scenáristicky se to o kus posunulo a napravuje to neduhy první série. Ke konci druhá série nabírá obrátky a nabízí spoustu obsahu, a taky spoustu otázek, na které jsme nedostali odpověď a sérial si to schovával do další série. Musím dát ruku na srdce, ale cítím z toho velký potenciál. Velká škoda je, že třetí série nedostala zelenou. Co se týká zpracování, moc se mi líbí nápady, které do série byly vloženy. Kyselinové moře, Sol jako zlá entita, Serpent a Sue atd... Speciální efekty se mi nejdříve nelíbily, mam pocit, že v prvních dílech byly horší, pak to ale začalo být lepší a nakonec jsem spokojen. 4 hvězdy si to zaslouží. ()