Život Jen Waltersové se obrátí vzhůru nohama, když po neobvyklé nehodě získá superschopnosti. (Disney+)

Rayen1

Ale jo, nebylo to špatný... pilot to má vždycky těžký, ale věřim tomu. Ještě se neukázala žádná pořádná zápletka, padouch, o čem to vlastně bude, prostě jen "jak She Hulk vlastně vznikla" ve 20 minutách... origin a pak už doufám, že se to rozjede :) Jo a CGI sem tam trochu pokulhává, ale pro člověka, co vyrostl na VHSkách je tohle ještě dobrý :D ()

johnsnow

No musím povedať, že nei tak zlé ako som sa obával po recnziách. Jasné, je za mnou iba 1 epizóda a skurviť sa to ešte môže, ale teraz je to na slušné 3* akurát ten záver je strašne dementný jednak dianím a jednak postrihaním scén. ()

Dukekuky

Skvělý start seriálu ! Musím říct že i přesto že epizoda byla kratší tak hodně pobavila, a jsem rád že se tam objevil taky náš starý dobrý Hulk. Jako první epizoda  je to skvělé a věřím že to bude ještě zábavnější ! 8/10 ()

Scarecrow7

Tak první díl zklamal, CGI otřesný, hlavní herečka je velice nesympatická, prostřihy jsou jak kdybych je dělal já. Příběh, jak se stanu Hulkem je opravdu směšný a nejvíc random věc, co se snad kdy stala. Závěr dílu je taky divný. Přijde mi, že to ztrácí hlavu a patu. Dám tomu ještě šanci, ale zatím to vypadá na další propadák ze strany Marvelu, na který si postupně už začínám zvykat. ()

Fanda.Boukal

Závěrečná scéna u soudu byla tak špatná že už to vypadá jako kdyby to psal 5 léty Marvel fanoušek. O celý ty sekvenci s brucem se ani nemá moc smysl bavit tam se ani jedna z postav nechovala logicky a spousta věcí nedávala absolutně žádný smysl. Není se čemu divit marvel serialy jsou jedna velká tragedie. Ono celkové Marvel zažívá neskutečný upadek od endgame. ()

mottleone

Zelená naštvaná žena dorazila ukázat své bicáky..💪🏻🟢 Na první díl dobrý; z nových serialových projektů, to spolu s MoonKnightem opravdu funguje jako origin příběh.  Když se smíříte s faktem, že Hulk už není zuřící monstrum, ale ťunťa vtipkující medvídek a s tím, že nám Disney servíruje další ženskou postavu, která má stejné schopnosti, ale zkrátka musí bejt silnější než muž, bez budování nebo logického vysvětlení, tak se to dá shlédnout, protože to naštěstí šlape mírně na brzdu dočasným nesoužitím hlavní hrdinky se schopnostma.. Takže - má to potenciál být příjemným, ničím výjimečným přízemnějším seriálem ze stáje MCU, když to tradičně nesklouzne k záchraně světa/vesmíru (což se určitě stane, když se zmínilo zneužití krve).. Hlavní hrdinka je sympoška, postavu umí prodat a sama za sebe funguje dobře.. S příjemnými odkazy na předEndgame éru, dávám tomuto startu spoko 7/10 a standartní 3* ()

Hlavonozec odpad!

Nevýhody toho, že si předplácíte Disney+ je to, že vás může přepadnout zvědavost a chcete dát šanci i něčemu, co je na první pohled totální průser. Až vás tato zvědavost taky přepadne, radši si zajděte na něco zábavnějšího, třeba na lobotomii nebo klystýr. ()

kreion

Tá scéna, keď sa objaví Obi-Wan Kenobi a daruje Hulkovi paličku Harryho Pottera mi spôsobila úplne zimomriavky! Len tak ďalej, ani Stan Lee by to nenapísal lepšie! ()

P_Neubauer

Průměrná první epizoda. Dostal jsem tak nějak to co jsem čekal, nic na víc, ale ani nic co by mi tam vyloženě vadilo. Origin ve smyslu získání schopností za mě celkem nezajímavý a rychlý, ale to zase vyvažuje srovnání se s schopnostmi, čemuž se věnuje celá epizoda podpořená úžasnou chemií mezi Jen a bratrancem Brucem. Navíc je na konci naprosto geniální potitlukovka, která je vtipná nejen v originále, ale dokonce i v českém dabingu. ()

Prokop_Buben

První epizoda je v podstatě jeden velký flashback, krásně vysvětlující okolnosti. Tatiana Maslany v hlavní roli právničky Jennifer Walters je skvělá. To, že právě ona promlouvá přímo k divákům, je po vzoru Deadpoola tou vtipnou stránkou. Není však tak hubatá jako žoldák s rakovinou. Mark Ruffalo jako Bruce Banner nezůstává pozadu, ale oba dokáží předat i emoce vážnějšího typu. Jelikož více postav se v epizodě moc neobjevuje, stojí a padá všechno pouze na této nazelenalé dvojici. Co potěší každého věrného fanouška, jsou samozřejmě odkazy na předchozí filmy. Zde mají tyto reference i zajímavý přesah, respektive dovysvětlují některé věci. K vizuálním efektům nemám větších výtek. Snad jen do očí bijící záležitost s proměnou účesu She-Hulk. V lidské formě má vlasy kudrnaté, zatímco v ,,gamma formě" jsou podstatně delší a rovnější. Nicméně to, že Blonski po proměně kompletně přijde o vlasy, taky vlastně nikdy nikomu nevadilo. Tak o co jde, že… ()

Karlosik_4

Nějak nedokáži určit, na co si seriál vlastně hraje, některé pasáže působí úmyslně a vtipně špatně, některé ale zase jen prostě špatné jsou, a tím podtrhávají ten první druh. První záporák je jako co? Paní co vypadá že utekla z přehlídku alternativních kostýmu k ABBA? Doufám že zde bude aspoň vysvětleno co a jak. Efekty od Marvel studia opět slabší ale konečně máme něco víc k Hulků, obecně. ()

Toilet odpad!

Klasika, podle komixu má být she hulk nemyslící, nelítostné zuřivé monstrum stejně jako její mužský protejsek. Ale tady se samozrejme jedna o silnou zenu, pravnicku, která ma slibnou karieru i jako ono monstrum. Už se prekrucují knihy, komixy i dějiny...Ptám se Kam až jsou schopni woke people zajít? ()

Tomko87

Normálne neverím vlastným očiam, ušiam, zmyslom všetkým. To čo mi MCU naservírovalo. Toto je prosím pekne trápna zrúdnosť najvyššieho kalibru. Jedna hviezda je za Tatianu. Je sympoška. . Toŕ vše ()