• sator
  ****

  Na svou dobu asi nejpravdě-podobnější snimek o mláďatech...😍Uprostřed města dlouhá řeka teče, sedm mostů ji spíná, po nábřeží chodí tisíc krásných dívek a každá je jiná. Od srdce k srdci jdeš zahřát si ruce v paprscích lásky veliké a hřejné, po nábřeží chodí tisíc krásných dívek a všecky jsou stejné.(29.3.2019)

 • antragus
  ****

  Čtyři dávám jen za to (a hlavně za to), že většina začínajících a v některých případech tímto filmem i končících hereček byla uvěřitelná a na můj vkus a jejich filmografii nepodávaly zase tak špatné výkony. Dějově je to takové milé připomenutí zákonů genetiky, kdy kráva zůstane krávou, svině sviní, tupé ovce tupými ovcemi a dámské přirození dámským přirozením. Nic víc, nic míň. Mohlo by se to stát a dít s drobnými obmněnami kdekoli a kdykoli. No tak tentokrát na dívčím intru...(20.6.2016)

 • dobytek
  *

  Příběhy ze života nějakejch učnic na interfernátu mě prostě nezajímaly. Bylo to pro mě dost nudný a celej film mi přišel naprosto o ničem a navíc bez konce. Tohle se Smyczkovi moc nepovedlo. Zajímavý na celym filmu je akorát to, že Yvetta Kornová kdysi dávno nevypadala jako chodící reklama na tvrdý drogy.(30.3.2012)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Tento typ filmů zrovna nemusím za každou cenu vidět,ale, když už se natáčel v městě, kde bydlím... Mládež tehdejší doby snad mohl zaujmout. Ještě přidám zajímavost z natáčení -Yvetta Kornová si způsobila úrazem tržnou ránu ve vlasaté části hlavy a byla ošetřena v místní nemocnici, kde dostala pár stehů. Byla statečná a natáčení nemuselo být přerušeno.(2.8.2003)

 • mchnk
  ***

  Můžeme říci klasické životní osudy dívčího osazenstva školního internátu na konci 70. let. Vkus těchto holek je v některých případech doslova nepochopitelný. Film jen potvrzuje mou domněnku, že v těchto dobách bylo snazší sbalit holku, než sehnat banány. I přesto se jedná o úsměvný, ale i dramatický příběh z doby, kdy děvčata měla na život trošku jiný názor než dnes, i když máme zde i situace, které nejsou pro dnešní teenagerky vůbec neznámé.(30.3.2012)