• Tominni
  ***

  Housata - příběh z dívčího internátu, kde to vypadá, že nejdůležitější je mít nějakého kluka a je celkem jedno, jestli je ženatý, zadaný, svobodný, voják, mladý, starý........ale je to take film o křehkých vztazích mezi dívkami. Misty i pobaví - I zde si zazpíváme, I když jen chodíme, chodíme......takový průměr.(19.10.2016)

 • brooklyn73
  ***

  Pohled do dusi divek zijicich na internatu a jsoucich ve veku kdy jsou nejvice citlive a vnimave.Kolektivni probirani,propirani,drbani a reseni cizich problemu,dalsi nehezka tvar komunistickeho systemu a nase vlastnost starani se o veci do kterych nam nic neni.Nazory a rozumy nekterych vychovatelek z internatu se mi nelehko poslouchali. Me hodnoceni silne pozveda neuveritelnym kouzlem obdarena Yvetta Kornova.(23.11.2008)

 • antragus
  ****

  Čtyři dávám jen za to (a hlavně za to), že většina začínajících a v některých případech tímto filmem i končících hereček byla uvěřitelná a na můj vkus a jejich filmografii nepodávaly zase tak špatné výkony. Dějově je to takové milé připomenutí zákonů genetiky, kdy kráva zůstane krávou, svině sviní, tupé ovce tupými ovcemi a dámské přirození dámským přirozením. Nic víc, nic míň. Mohlo by se to stát a dít s drobnými obmněnami kdekoli a kdykoli. No tak tentokrát na dívčím intru...(20.6.2016)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Tento typ filmů zrovna nemusím za každou cenu vidět,ale, když už se natáčel v městě, kde bydlím... Mládež tehdejší doby snad mohl zaujmout. Ještě přidám zajímavost z natáčení -Yvetta Kornová si způsobila úrazem tržnou ránu ve vlasaté části hlavy a byla ošetřena v místní nemocnici, kde dostala pár stehů. Byla statečná a natáčení nemuselo být přerušeno.(2.8.2003)

 • dobytek
  *

  Příběhy ze života nějakejch učnic na interfernátu mě prostě nezajímaly. Bylo to pro mě dost nudný a celej film mi přišel naprosto o ničem a navíc bez konce. Tohle se Smyczkovi moc nepovedlo. Zajímavý na celym filmu je akorát to, že Yvetta Kornová kdysi dávno nevypadala jako chodící reklama na tvrdý drogy.(30.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace