Nadosmrti

Ráno po oslavě výročí v domě u jezera se Ema probudí připoutaná ke svému manželovi, který pro ni přichystal poslední překvapení. Stala se obětí jeho velmi dobře promyšlené, naplánované a naprosto šílené pomsty... Ema je ženou Marka Webstera. Právníka, který před lety řešil její případ, kdy se stala obětí násilné loupeže. V předvečer výročí se Ema rozchází se svým milencem Tomem, kolegou jejího muže. Při večeři dostane Ema od manžela ocelový náhrdelník, který pro ni nechal vyrobit i přesto, že se domluvili, že výročí bude bez dárků. Ona má pro něj připravené lístky na Super Bowl. Mark je s díky odmítá. Při odchodu z restaurace jí Mark řekne, že pro ni má ještě jedno překvapení. V kapse kabátu najde Ema černý šátek. Mark jí se zavázanýma očima veze tmou kamsi autem. Když sjedou z cesty, Ema si ze strachu sundá šátek. Přijíždí k domu u jezera. Všude po domě jsou rozsvícené svíčky, cesta z plátků růží a připravené vzkazy. Růže jí zavedou do ložnice, kde na ni čeká Mark s přípitkem. Mark se jí omlouvá, ví že to mezi nimi v poslední době nebylo úplně v pořádku, ale chtěl by tomu dát ještě šanci. Když se Ema ráno probudí, je jí hrozná zima.  Zjistí, že je připoutaná k manželovi kovovými pouty. Mark sedí vedle ní, zeptá se, jak se vyspala a pronese, že je čas vstávat. V ten moment si prostřelí hlavu. Ema zůstává v posteli zakrvácená s mrtvolou svého muže, ke které je stále připoutaná. Chce přestřelit řetěz zbraní, ale v té byl jen jeden náboj. Odtáhne mrtvolu do šatny, ve které jsou jen její svatební šaty, které ukrývají trezor. Když se chce dostat do přízemí, spadne ze schodů a mrtvola Marka na ni. Táhne ho domem na svatebních šatech. Hledá telefon v kabelce, ten je ale utopený ve váze s růžemi. V koši na odpadky nachází klíče od auta. Obléká si manželovo krvavé oblečení, nohy si místo bot omotává látkou ze šatů a vydává se ke garáži. Naloží mrtvolu do auta, povede se jí nastartovat, ale záhy motor vypne. Zjistí, že vypustil nádrž. V autě začala hrát hudba do které pronikne jeho hlas. To ji vyděsí, ale je to jen nahrávka. Mark jí vysvětluje, že byl povolán pryč a nemohl by se dívat na to, jak žije šťastně dál... (TV Prima)

hony23

Taková blbina, popírající veškeré logické uvažování, ale zábavná. Manžel nachystal své ženě nejedno nemilé překvapení a té začíná boj o život. Co na tom, že tvůrci ve snaze to udělat co nejnapínavější šli daleko za hranu toho, co bylo možné ve skutečnosti. Sice u toho občas kroutíte hlavou, ale jako oddychovka dobrý. ()

Emperor1

Bylo to docela napínavé, jen to trpělo stejným nešvarem, jak u mnoha jiných podobných snímků, totiž že by tvůrci měli konečně vymyslet důvod, proč, když už pronásledovaná oběť dostane - opakovaně - šanci útočníka dorazit, tak to neudělá. Že by tím film skončil dříve pro mne není dostačující argument. Navíc to chvílemi upadalo do parodie na způsob Sám doma, tuhle dvojici "mokrých banditů" jako bych už někde viděl. ()

Kushina

Tohle byl zase ukázkový film o tom, co ve špatné situaci nedělat. Respektive prvně přemýšlet nad tím, co udělal ten, který to celou akci naplánoval. Tak prvně, když už se k někomu připoutám a zastřelím, tak určitě nenechám ve zbraní další náboj a určitě tu zbraň nebudu brát do ruky pro otisky. Peřiny tam měla, tak proč?? Je to kurva velký dům, ne cela, ve které nic není. Uříznout ruka, nebo užužlat, zlámat - To se dá do prdele téměř čímkoliv. Z pout se dá dostat i vykloubením palce, opravdu je takový problém odpoutat se od mrtvoly? Nah, ta ženská je prostě jen blbá, film by ale trval jen 20 min a ne 90 min. Ale musíme uznat, že má talent na padání ze schodů. Auto bez paliva, to se dalo taky čekat, prázdný sklep, no to se opravdu nedalo čekat :D.... No budeme pokračovat mám za sebou teprve 40 min. A aby to byl horo, vím co bych udělal jako další věc :3 - Schválně jestli se to stane. Ejhle, uhodl jsem to, přijela její noční můra, sakra, tak čitelný, ale milence jsem nečekal, tak bych řekl, že zatím to je tak 7:1 pro mě :D Dobře hoší ale zase, zrovna náhodou si zapomněl mobil, zrovna náhodou po xxx hodinách v pravém momentě přijde na to, jak se zbavit ruky.... To je prostě trapný. Věci ve filmech by měly být spontánní, nečekané, překvapivé, tady to je scénář jak od malého dítěte. Dobrý myšlenka je ta: Nechat si umrznout nohy, nebo jít za padouchama do tepla? time is running out. Jinak to, že bych za sebou do garáže po tažení kanystru zavřel, tak schválně :D Ne tak jen dělala sviňskej hluk, když ji hledají 2 psychopati, kteří nejsou hluší...Super. A slyší hluk, ale pod auto se nepodívá, to je kurva dělaný tak, že ji ani nechce najít. Normálně prolezl celej barák, ale v garáži, kde není nic krom auta, tak tam se nepodívá. WTF? "Půjdu předem a ty si vem zadní vchod, aby nám neupláchla" ale dveře nechá chlapec otevřený do kořán, ten moc chytrý asi není :D :D  Dobře teď perfektní pastička, kterou vymyslela, to jsem čuměl, sejme jednoho, je v bezvědomí, "bum", sejme druhého, je zamčený, ale najednou během asi tak 2s se zamčený odemkne (jak nevím) a ten v bezvědomí po ráně golfovou holí do hlavy doběhne k autu a vytáhne ji. Nejsem sice doktor, ale osobně si troufám tvrdit, že po takové ráně by to byla fraktura lebky, nebo minimálně otřes mozku a to při velkém štěstí. Ale nee, máme tu nového terminátora. Dobře vynecháme pár ne tak špatných, ale lehce zvrácených scén a dostáváme se opět do bodu, kde je mizera omráčený a stačí ho dorazit, ale raději si zahraju na Houdiniho a nasadím mu nějak pouta (kurva ani nevím jak a kdy). Na druhou stranu si na Houdiniho zahraje i mizera, kde teleportuje nůž zpět do své pochvy. Wau bravo, skvělé kouzelnické vystoupení! Potom si zahraju na profi školu smyku, kde dokonale jako žena ukážu, jak se nemá řídit. Navíc auto, do kterého napumpovala asi tak 0.05L benzínu, co by té minimálně 3L svini nestačilo ani na nastartování (aplaus) a to nepočítám tu propíchlou pneumatiku. Asi i kdyby uměla řídit, tak by s tím nedojela dál, jak k plotu :)) Počkat počkat, proč si kurva sundala boty??? Určitě to má nějakou logiku, ale nevidím ji....no nic, blížíme se do finále. Takže se bez bot se zraněnou nohou vydám na cestu na zamrzlé jezero metodou "plížením-plazením" s dementem co je s připoutanou mrtvolou hned za mnou. Dožene mě, uděláme si lehčí bitku, propadneme se ledem a hurá ke dnu, kde vytáhnu nůž z jeho těla a vracím mu ho do oka. Tak a poslední gól. Plavu směrem nahoru a ačkoliv je to jezero (stojatá voda), tak za bílého slunečného dne nevidím prasklinu i velikosti bazénu (nebo že by ten Houdini s nožem v oku ten led zpátky přičaroval? :))) ) No asi fakt přičaroval, tu obří díru prostě nevidím :D :D Oka! Tak jsem se u filmu trošku pobavil a po prvních vyloženě kiksech pro změnu komentoval v průběhu filmu. Sice jsem si ten film prodloužil o cca hodinu (což bylo o to větší utrpení, věřte mi), ale stálo to za to, si myslím. Každopádně nevím, komu bych kopnul do držky dřív, jestli režisérovi, nebo scénáristovi. Potenciál filmu, který mě skvělou kameru, nádhernou Megan Fox, z které ve filmu udělali naprostou jitrnici zabijí tolik nesmyslnýma sračkama, které bych dokázal 100x líp vymyslet i já a to nějakou ultra představivost nemám. Je mi líto, je mi líto, ale nemohu hodnotit jinak jak 1* a to jen díky překrásný Megan a skvělé kameře, jinak film co se kiksů týče byl jedna velká katastrofa. 30% () (méně) (více)

TesterX

Nenáročný, přesto originální překvápko. Prvních deset minut nicneříkajících scének o manželské krizi se setsakra rychle přehoupne do slušně napínavé hry na kočku a myš. Má to atmosféru, drží to napětí a zároveň je to i zvrhle vtipné. ()

Easykill

Nečekal jsem žádný zázrak a tak se i stalo. Od příjezdu ke kluzišti to byl jeden nesmysl za druhým a Megan koks se ani nesnažila cokoli hrát. Sice je to dobrá šlápota, ale to fakt nestačí. Hned při sebevraždě mě zarazila její (ne)reakce. No nechci ani rozebírat tu stupiditu. Záporák byl celkem fajn, ale na manžílka ala mrtvoláka nemá nic. Jinak bída a rychle zapomenout. ()

Lillyilly

Asi by se to dalo udelat lip, ale bavilo me to. Co bylo ale fakt hrozny ten strnulej ksicht hlavni postavy.. Ja nevim co si to s tim oblicejem udelala, ale i kdyz se usmeje, je to jakejsi divnej skleb. Projeveny emoce nula, nevypada ani nasrane ani litostne ani zoufale. Dokonce i kdyz se libala s manzelem v te chate tak se ji ty mrtvy koutky skoro nehnuly. Nevim jestli to byl zamer, ze jako mela byt jeji postava tak emocionalne vyprahla z blbyho manzelstvi, ale proste bylo to divny. ()

Sopholojong

Twistami zaujimave (samovrazda, necklace), mrazive (doslova) "survival" becko s hereckym, ale carokrasnym polenom v hlavnej roli. Tie jej flegmaticke repliky typu "fuuuuck" a nepresvedciva mimika pri krvavych scenach, akoby si prave odskocila od rannej kavicky, su na zabitie. Megan si vlhky sen akehokolvek heteraka, ale i jedna z najhorsich hereciek svojej generacie. Nastastie je tento skazonosny atribut solidne vykompenzovany poriadnymi cvachtancami krvi, dynamickou hrou na macku a mys a hlavne vsadepritomnym mrazivym pocasim. ()

Tranda

Příběh: 3/5; Akce: 3/5; Napětí: 4/5, Hudba: 3/5, Vizuál: 4/5, Atmosféra: 4/5, Herci: 3/5; Zábavnost: 4/5;  Index strachu: 2/5. 7/10 ()

Baru.Class

Tak pojďme si říct rovnou, že Megan Fox není herečka. Na Megan se pěkně kouká, ale když má ze sebe vyloudit nějakou uvěřitelnou emoci, zvládne to líp laboratorní makak. Příběh je fajn, nevěrná manželka a evidentně nefunkční manželství, nicméně pokračujeme ne zcela vysvětlenou scénou napadení z minulosti, která má hlavní postavě způsobit celkem značnou psychickou újmu, která se však záhadně postupně zcela vytratí a máme tu killer Megan, která hravě strčí do kapsy Beara Gryllse a Black Widow. Za pár akčních scén dávám jednu hvězdu a přeju Megan, aby už hrála jenom v dokumentech o natírání fasád v Beverly Hills, kde bude stoprocentní nepřekonatelná. ()

Sa.sa

Paráda natočit film o třech hercích a hlavně o pomstě vypadá jako šílenost, ale jde to ... 😉😉😉 Jinak ten děj je fajn i lokace je super... Samozřejmě je to přehnané, ale s tím i se počítá... Mimochodem ta pomsta byla zatraceně drsná a hlavně dobrá 😅😅😅 ()

jethrotull

Priblbla somarina co sa hra na thriller.Tolko hluposti a nelogiky sa pricinilo o to,ze je to dobre pre male deti,ktore to budu zrat. Pre mna slabota. ()

Drolit

Komorní thriller o nefungujícím manželství, které je ve filmu vyobrazeno velice zdařile, hned od začátku je jasné, že pod slupkou "dokonalého páru" se ukrývá hodně problémů. Přesto jsem atmosférickou scénu, kdy si manžel vystřelí mozek z hlavy, nečekal a z celého filmu to pro mě byl nejspíš ten nejsilnější moment, který mě opravdu dostal. Potom bohužel ve filmu následovala hluchá místa, u kterých jsem se docela nudil. Myslím, že se takové pasáže mohly udělat trochu lépe. Každopádně potom film opět zabodoval s honičkou ve stylu "kočka a myš", to bylo opravdu napínavé a bavilo mě to.  Konec byl pojat celkem neoriginálně, ale hlavní postavě jsem fandil, takže si vlastně nestěžuju. Za mě povedený thriller, nevšímejte si nižšího hodnocení a určitě mu dejte šanci. ()

Andrew88cz

Megan v hlavní roli oběti, na kterou vymyslí manžílek pěknou kulišárnu po tom, co si prožene kulku hlavou na opuštěném místě daleko od nejbližší civilizace. Taková klasika, která tu už byla nesčetněkrát a nic moc nového film nenabízí. Na Megan se sice docela pěkně kouká, role se ujala poměrně vkusně, ale abych měl po čase nějaký nutkání si třeba pustit film znovu mít asi nebudu... Jako taková jednohubka ale za shlédnutí rozhodně stojí! (6/10) ()

lineker

Kdyby se u žánrové specifikace objevilo ještě černá komedie, možná bych šel s hodnocením výše. Nemohu si pomoci, ale to neustálé tahání mrtvého chotě po jezerní chatě a pak ta dvojice týpků, kteří mne nejvíce připomínali ty dva ze Sám doma mne nejednou na tváří vykouzlilo sarkastický úsměv. A to samozřejmě pomíjím plno nelogičností a náhodiček, které hrají Megan Fox do karet. A ano. Pořád se na ni dobře dívá. ()

Prezdivenka

Bože můj, to byla slátanina :D Na Megan Fox se nedá dívat (pokud teda hledáte nějaké to herectví) jelikož na jejím umělohmotným obličeji jde těžko hledat jakýkoliv výraz (pokud tam někdy nějaký byl). Z celkem kvalitního námětu to kvůli ní zapadlo mezi béčkový kraviny a nikdy více. ()

Metastazina

A já mám tyhle filmy ráda. Já neříkám, že je zde vše dokonale promyšlené, ale i tak mi to baví. Je to akce, sem tam si člověk zanadává jaká je Megan kráva a že jedná naprosto stupidně, ale za mě jinak dobrý. V takových filmech mi jen sere, že se hrdinové neřídí mojí radou a to jest "když už si ho jebla a leží na zemi, tak ho sakra domrdej". ()

TomLaik

Jedna hvězda za velmi zajímavý a originální nápad. Druhá za hodně krátkou stopáž (která i tak působí docela dlouze). Jinak mě to v podstatě celou dobu hrozně štvalo :( Buchta se schovává v domě a malém okolí uprostřed ničeho, přičemž dělá hrozný kravál, ale ani jeden padouch nic neslyší atd atd. ()