Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve filmu

  • USA Paw Patrol: The Movie (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. (CinemArt)

(více)

Videa (9)

Trailer 2

Recenze (56)

koza3 

všechny recenze uživatele

Byl jsem dost překvapen, že kina nepraskají ve švech. Tlapková patrola je defakto kult něco jako pro mě Želvy Ninja. Každé děcko je zná a má doma hromadu merche (na což vtipně Ryder poukazuje v jedné scéně). Čekal jsem, že to nebude nic světoborného, ale zároveň jsem doufal, že se trošku přiblíží blockbusterovým animákům dnešní doby. To se tak trošku stalo. Graficky jde vidět, že do toho napumpovali nemalé peníze a ksichty jednotlivých tlapek byly moc pěkně vymodelovány. Kde jsou však na štíru je příběh. Tak nějak je jasné, že nemůžou uskočit ze své klasické rutiny a klišé, kdy tlapky zachraňují lidstvo a často od zlého starosty Hamtingera. Tady tomu není nijak, ale alespoň se tvůrci odvázali a posunuli nás z Adventure Bay do Adventure City, kde se potkáváme s novou tlapkou Liberty. Změna prostředí pomohla od průměrnosti, ale vedlejší příběhová linka s Chasem, kdy je moc smutný, že se vrací do svého starého bydliště a má jakýsi patvar syndromu vyhoření, to mi tam moc nesedělo a bylo to odfláklé. Myslím, že se mohli trošku posnažit a dát tomu scénář, který neurazí ani dospělé, protože přiznám se, po půlce jsem v kině začal zavírat oči a na chvíli si schrupnul. Dcera nebyla nijak nadšená, ale ani nebyla otrávená. Možná už je prostě těch tlapek moc, těžko říct. Každopádně z let poslední tvorby pro děti je tohle lehce nadprůměrný kino snímek. ()

RyanRainheart 

všechny recenze uživatele

Viděno z důvodu nevlídného počasí, které jinak bránilo tomu, abych se Tlapkové patrole mohla vyhnout, i když musím přiznat, že občas tento seriál ze synovcem doma sleduji. Film pro naprostou většinu dětí s oblíbenými psiskami se kupodivu docela povedl a nenudil mě, jako bohužel většina dílů původního animovaného seriálu. Děj je samozřejmě i přesto velice jednoduchý a nekomplikovaný, aby to děcka v kině a chroustající při sledování popcorn pochopila. ()

Reklama

JetDryerFan 

všechny recenze uživatele

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

ewi 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od drtivé většiny hollywoodské produkce pro děti jsem neměla chuť si vypíchnou oči, useknout uši a mozek hodit vší silou proti obrazovce. Není to plné přiblblého trapného pitvoření, namluveno je to taky +- civilně (jak seriál), není tam úplně příšerná hudba (žádné ze štěňat nezpívá!) a děj je samozřejmě totálně schematický, ale drží pospolu a nenudí. ()

Mangano 

všechny recenze uživatele

Seriál neznám a nejsou mi čtyři, takže bohužel nemůžu jinak. Na druhou stranu, úplné utrpení to zase taky nebylo. Mohlo to být vlastně ještě infantilnější, hlavně potom v akčních scénách - takže tu jednu hvězdu si to zaslouží. Taky jsem tam zachytil narážku na prochcanost médií, to je pro děti myslím velmi poučné, do jakého světa rostou, takže taky bod. Hvězdička pro vás Tlapková patrolo. ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama