Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve filmu

  • USA Paw Patrol: The Movie (více)
Trailer 7

Obsahy(1)

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. (CinemArt)

(více)

Videa (9)

Trailer 7

Recenze (44)

FrankSusta 

všechny recenze uživatele

Achjo... strašně dětské (až na pár momentů, jejichž sestříhání dohromady by tvořili půlminutové video)! Ale pro takové ty moderní děti, co mají držky zblblí internetem, telefonama a celkově tím vším. Nějak nevím, když točíte film pro děti ve věku, že ještě věří, že psi dokážou takhle špičkově mluvit (možná to někdy dokážou, ale to je (asi) hodně vzdálená budoucnost) a dáte do toho telefony a všechno tohle tohle, jestli je to bude bavit, a nebo jestli z toho nebudou zblblí závisláci prodávající svoje duše (sice to ode mě zní asi divně, když mi je třináct, ale tahle přemoderní doba mě už občas sere! - trochu mě to štvalo i u Red Notice, u čehož sice nebyla cílová věková skupina malé děti, ale i tak). Občas mě to ale pobavilo (ne nějak extra, ale i tak). Trochu mi přijde divné, že do dětského filmu dají nějaký traumata z dětství, ale když už to vyšlo, tak už to kvůli mě asi předělávat nebudou. Další bod tohoto filmu je soundtrack, ty megaextraIN songy, které jsou teda jakože tak strašně úžasné... že mě to sralo!  Film o blbnutí dětských myslí!      ale občas pobavilo a občas to bylo docela dobrý             4/10                               (a navíc nechápu, jak tohle může mít stejně procent jako dle mého názoru úplně úžasná a inteligentní Tvář vody (to je pouze můj názor, samozřejmě ho nikomu nevnucuju)) ()

Kass 

všechny recenze uživatele

Pohledem dospělého lehce podprůměrný animák, který jsem ovšem zvládl absolvovat zcela bez potíží. Ten kdo se svou ratolestí strávil pár desítek hodin u seriálu a ví tedy kdo je kdo, bude mít jistě výhodu a možná se i pobaví. Hodnocení u těchto typů filmů jsou zhola zbytečná... mají ten seriál vaše děti rády? Není co řešit. Bude se jim to líbit. Možná jen ve finále zaprotestují nad tím, že tam nebyla Everest a Tracker... Ok. Tak tohle tedy byl první film, který viděla moje dcerka v kině. I když mě nenadchly, jsem rád že to byly právě tlapky. V tuhle dobu a v jejím věku totiž patří do rodiny. ()

Reklama

Radiq 

všechny recenze uživatele

Sakra, že já dycky vyfásnu jít s děckama na Tlapkovou. Po tomhle jsem nečekal nějaké zlepšení a nečekal jsem to správně. Alespoň jedna věc ale byla jinak - že to opravdu byl 1 celistvý děj, jako opravdový film a ne jen několik epizod poskládaných za sebou. Bohužel humor na dospělé nefungoval, pokud jsem si všiml správně. Celé je to samozřejmě strašná blbost a nenajde se tam jediný kaskadérský kousek, který by Tom Cruise zvládl sám. Víc než samotný film, mě ale pobavily reakce publika v sále. Např. když probíhala jedna z mega destrukcí města, dcera prohodila: "Jo, tohle bylo v Olomouci." a nebo když ze zadních řad zaznělo z úst tatínků něco jako: "Ty vole, co ty v té práci děláš? Koukej na ně, ti to mají hotové hned." No jo. Nechci kazit děckám radost, tak předstírám, jak strašně mě to bavilo (protože děcka to fakt bavilo), ale tady se přetvařovat nebudu. Samozřejmě to mohlo být mnohem horší. ()

Sdoom 

všechny recenze uživatele

Objektivně to asi na 3 hvězdy neni, ale jelikož se jednalo o první návštěvu kina mé starší ratolesti, tak musím přimhouřit obě oči, protože účel to splnilo dokonale. Syn se bavil a o kinu pak ještě po zbytek dne mluvil. A ve finále to nebyl sám o sobě až tak nesnesitelný film, jak jsem očekával po zhlédnutí pár náhodných epizod stejnojmenného seriálu. (kino Cinestar, dabing) ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()

Galerie (51)

Reklama

Reklama