Reklama

Reklama

Šťastně spolu

  • USA Happily
Trailer 1

Tom (Joel McHale) a Janet (Kerry Bishé) se od sebe ani po čtrnácti letech manželství nedokážou odtrhnout. Když zjistí, že jejich přátelům vadí jejich neustálé projevy náklonnosti, začne zamilovaná dvojice pochybovat o loajalitě svých blízkých. Pak je návštěva záhadného cizince (Stephen Root) uvrhne do existenciální krize, což v této černé romantické komedii vede k mrtvole, spoustě otázek a velmi napjaté dovolené pro páry. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (29)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

BenDavid Grabinski ve svém celovečerním debutu přišel s poměrně originálním a neotřelým námětem, ale zdá se mi, že se pak trochu ztratil v tom, co si s nim vlastně počít. Není to pevně uchopené, to "zajímavé" filmu vlastně tak nějak protéká mezi prsty. Banální rozuzlení spočívající v odhalení neupřímnosti vztahů mezi skupinkou přátel měla už asi miliarda jiných komorních konverzaček, tohle podle mě mohlo a mělo jít vzhledem k chytlavému námětu někam jinam. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Navenek film působí originálně, a snad i napínavě. Je to ale upachtěná nuda, bez nějakého konce. Vlastně kromě toho, že mě film ale krutě nebavil, tak sem vlastně nedokázal označit, kdo v tomhe filmu je nejvíc úchyl. Jestli ta věčně prcající dvojice manželů ve středních letech, nebo ty krásný dvojice, který nejenže vypadali jak z časopisu o bizárních lidech naší planety, ale stejně tak vypadali jako někdo, kdo si ani prdel utřít neumí. Nakonec mi z toho vyjde jedině to, že to hovado s polskym jménem asi nikdy nic nenatočí.20%. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Podivný slepenec já nevím ani čeho na komedii to není vůbec vtipný (zasmál jsem se tak možná jednou) na thriller to je slabé a přijde mě, že režisér nevěděl ani sám co točil. Přitom zhruba hodina je v pohodě máme tu pár co je 14 let šťastně vdaný každý den mají sex a nehádají se a jiným se to nelíbí jejich kamarádka pořádá jakousi party první je nepozve a pak pozve. Mezitím oni zabijou chlápka a chtějí zjistit kdo ho k nim poslal. Pointa filmu je teda v tom, že dvě lesby zjistí, že jedna z nich spala s jinou ženskou , že ten dokonalý pár zjistí, že manžel spal s tou samou ženskou co ty lesby, že hostitelka je pozvala jen kvůli tomu , aby z nich měla prachy , že jeden chlápek mlátí svou ženskou nerdku, která se na konci naštve a zastřelí ho (absolutně nevěrohodné) a že ta ženská co s těma dvěma spala ví, že je její manžel homosexuál (proč s ním teda je nevíme). Souhlasím, že hlavní herečka je kost, ale mě osobně irituje to její mateřské znaménko v ksichtu, ale proti gustu žádný dišputát. Čekal jsem spíše thriller ve stylu, že někoho zabijou a později odhalí nějaký komplot později se to vyvine v něco ve stylu ´´oživlá mrtvola,, přichází a má s nimi plány, aby to skončilo ve stylu terapie přiznej své hříchy a osvoboď se. 40 procent ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

za mě paráda.Příběh měl znaky komičnosti i když vlastně šlo o život.Přišlo mi to jako kniha z knihovny která má značku pistolky.Odlehčené krimi .Spíš pro ženy.Ale srovnala to famózní statická kamera bez potácejícího se nosiče.Bez filtrů.S propracovanými záběry.Režisér si se scénářem dosti pohrál.V neposlední řadě neokoukaní herci kteří byli opravdu dobří.Za mě platí, že jméno neznamená zaručený úspěch.Dnes už  to vypadá tak, že je vnucovaný.A velký rozpočet ještě nezaručuje úspěch ale zřejmě kupování si recenzí v médiích.Tyhle obyčejné filmy s dobrými herci mě začínají čím dál víc bavit.Je to jako když se přejíte steaku a dáte si s chutí párek v rohlíku.Tečka. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Skoro hodinu vie film veľmi dobre udržať divákovu pozornosť, ktorý je očakávaní, čo z toho povstane. Smerom ku koncu sa však už len bezmocne prizerá tomu, akú malú dávku fantázie predviedli tvorcovia tohto počinu. Pointu v podstate nechali len tak ležať, vysvetlenie neprišlo skoro žiadne. Ak toto malo byť zámerom, tak potom režisér naozaj trpí akútnym nedostatkom predstavivosti. Aspoň však že to bolo genderovo, rasovo, farebne i sexuálne vyvážené, to je vraj dnes podstatné, nie to, či natočíte dobrý film. ()

Galerie (8)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Reklama

Reklama