Šťastně spolu

• USA Happily

Tom (Joel McHale) a Janet (Kerry Bishé) se od sebe ani po čtrnácti letech manželství nedokážou odtrhnout. Když zjistí, že jejich přátelům vadí jejich neustálé projevy náklonnosti, začne zamilovaná dvojice pochybovat o loajalitě svých blízkých. Pak je návštěva záhadného cizince (Stephen Root) uvrhne do existenciální krize, což v této černé romantické komedii vede k mrtvole, spoustě otázek a velmi napjaté dovolené pro páry. (Cinemax)

Hapretor

vlastně úplně obyčejný ke konci ničím překvapující snímek ... tohle jsem viděl už asi desetkrát ... jen ústřední dvojice je velmi sympatická ... krásně se ksichtí a dobře hrají ... tím pádem to nebylo marné ... ()

Axident

Výborný nápad, sympatické zpracování, casting, stopáž i soundtrack. Pro mě velmi příjemné překvapení! Absolutně nechápu ta mizerná procenta tady. Mám z Happily přesně opačný dojem - svěží, břitký, zábavný, trefný a narozdíl od mnohých hodnotících mám dojem, že režisér velmi přesně věděl, co točí a povedlo se mu to na výbornou. Pokud někoho po tomhle filmu napadá otázka 'co tím chtěl autor říct', případně 'na konci nepřišlo žadné vysvětlení', dost zásadně nepochopil pointu. ()

Maximilianus

Veľmi zvláštny film, v podstate o ničom. Najprv som myslel, že to bude romantická komédia, potom thriller s prvkami humoru, potom thriller, no nakoniec z toho bol iba čudný nedotiahnutý film s celkom dobrým nápadom vykrádajúci omnoho lepší Perfetti sconosciuti. Nič tam nedávalo zmysel, nič sa nevysvetlilo, postavy boli až na úvodnú dvojicu nezaujímavé a iba tak do počtu a správali sa celkom nereálne. Jedným slovom slabota, ale treba byť objektívny, takže 5,2/10. ()

Mamlas odpad!

Deset nonamů se vykecává v baráku o kravinách. Celý film je o tom, že celou dobu čekáte, že se něco stane nebo aspoň začne dít a ono se nic neuděje ani nestane. Bizarní nudný a nezábavný shit o zhola ničem. (6%) ()

Dexter666

Poznáte tie filmy, ktoré sa vás prilákajú trailerom a potom ste sklamaní? To nebol tento prípad. Žánrovo sa to moc uchopiť nedá, niekomu to sadne, niekomu nie, jedno je isté - hlavným protagonistom to veľmi pristane a ja si dám na pána Grabinskeho v budúcnosti pozor, aby mi najbližšia vecička z jeho pera neušla. ()

Heywood odpad!

Oba hlavní herci Joel McHale a Kerry Bishé  mi neseděli. Celá ta parta mi byla především nepříjemná. Tím byl nepříjemný dlouho dobu celý film, když pominu, že zápletka o dvou 14 let manželských každou chvíli souložících idiotech byla trapná a vyumělkovaná. Do toho jakási vražda, která neměla vůbec smysl a na takové kecy oběti by nikdo nedal a volal policajty. Pak to nabere sci fi zápletku tajemnosti a duchaření a najednou je z toho málem 10 malých černoušků - dnes zakázaný název z důvodů nesmyslné korektnosti, která opět obsazením filmu je "zákonitá". Něco jako kdysi byla povinná oslava Říše nebo socialismu. Pak přijde soudružská zpověď a sebezpytování a už to bylo nejen nesnesitelné, ale už i nechutné. Možná, že by nám autoři měli alespoň vysvětlit, co vlastně ty filmové lidi spojovalo vyjma toho, že na diváky se vykašlali předem. Pro mě odpad. ()

Kushina

Vlastně je to celý takový jeden velký midfuck. 5 párů, každý je svým způsobem trošku kokot a tak se nesmrtelný ďábel rozhodně všem dát lekci. :D Jako jo, nedává to smysl, ale byla to sranda aspoň. 50% ()

Montmorency odpad!

Strašně ráda bych se chtěla zeptat režiséra,  o čem to vlastně bylo....do poslední chvíle jsem myslela, že ti dva jsou nějací mimozemšťani, nebo roboti, nebo tak nějak, protože jinak mi tahle neskutečná blbost nedává smysl ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD