Reklama

Reklama

Děs

Trailer

Hlídačce pocuchá nervy pár děsivých událostí a taky návrat biologického otce jejího svěřence, kterého propustili z psychiatrie. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

Studentka Amanda (Susan George) hlídá dítě Lady Helen (Honor Blackman). Pozdě večer klepe na dveře odlehlého domu bývalý manžel Helen, Brian (Ian Bannen). Amanda jej pustí dovnitř. Osudná chyba! Brian je totiž krvelačný šílenec..., H. - Susan George (Amanda); Honor Blackman (Helen); Ian Bannen (Brian); John Gregson (Dr. Cordell); George Cole (Jim); Dennis Waterman (Chris); Tara Collinson (Tara) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Britský snímek „Fright“ je docela dobrou ukázkou psychologického hororu, kdy vlastně nejde o nic jiného než o to, že se v domě objeví zlo v podobě muže, který to nemá v hlavě v pořádku, vidí něco, respektive někoho, kdo tam vlastně vůbec není, což nakonec vede k tomu, že jsou všichni přítomní v ohrožení. Ale zapadá to do sebe a je to natočeno tak, že z toho nepříjemné pocity mít budete. ()

Reklama

YURAyura 

všechny recenze uživatele

Takovy trochu nudne rozvlacny prapredek Halloweenu, kde je vseho min - napeti (i kdyz zpocatku to jde), krve, mysticna, odhalenych casti tela, hudby,... postupem casu to ztraci grady a clovek by i usnul. I kdyz hlavni opatrovatelka je daleko sukoznejsii nez Curtis. Ale jsou to briti, takze jsem mirny a uz kvuli squelemu Italian jobu davam *! ;]] ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Velmi slušné. Fright zpočátku naběhne jako horor o strašidelných domech, a i když námětem evokuje například nedávný Dům ďábla (2009), pozvolna se ubere do přízemnějších vod, konkrétně do psychologických. Film není nijak krvavý a už vůbec ne brutální, ale je pěkně natočen, má několik silných momentů a ke konci se zvrhne v šílené drama. Za pozornost stojí hlavně překrásná Susan George v hlavní roli tyranizované chůvy, která v témže roce zazářila po boku Dustina Hoffmana v kultovních Straw Dogs. ()

Pedestrian 

všechny recenze uživatele

První film, který nepochybně ovlivnil celou řadu filmů o osamocených dětských opatrovatelkách (When a Stranger Calls) v cizích domech. Hlavní hrdinka (Susan George) je naštěstí dostatečně atraktivní na to, aby na své vnady utáhla celý film. Jeden z pracovních názvů filmu dokonce zněl "Night Legs". Úvodní minuty vzbuzují dojem dalšího "haunted house" hororu, ovšem Fright se vyvíjí úplně jiným směrem. Sic předvídatelně, ale to vůbec nevadí. Druhá půlka je totiž pořádný psycho thriller. Trocha strašení se odehrává jenom na začátku. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama