Sebestředná tanečnice, která v konkurzu na Broadway pokazila, co se dalo, se neochotně vrací domů a souhlasí, že připraví skupinku mladých outsiderek na velkou soutěž. (Netflix)

Velemír odpad!

Umělá, falešná, předvídatelná (ale ani toto slovo zdaleka nevystihuje obludnou míru neuvěřitelně vážného nakládání s těmi nejhloupějšími klišé!), strašlivě vychtěná a v důsledku bezcitná moralitka, obracející rádoby feel good na fyzické nevolno, jaké u filmu nepamatuji. ()

BOURQUE

Ďalší tuctový film z dielne Netlfixu, kde po desiatich minútach viete všetko. Strašne vypočítateľný film na úrovni klišovitých Disney snímok. S. Carson stále má famóznu postavu, ale z hereckej stránky je to podpriemer. P.S.: „Čo tu hľadáš?“ „Musela sa vrátiť, pretože som chorý.“ „Pre Boha, nevedel som, že si chorý!“ „Doteraz ani ja nie...“ Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Rathalos

Feel the Beat je presne ten typ filmu,ktory dokaze cloveku zlepsit naladu o 180 stupnov,vyborna hudobno-tanecna komedia s nadhernou Sofiou Carson,ktora to zahrala skvele,sympaticke herecke obsadenie,pekna hudba,tanec,ktory vas nuti sa hybat a ten maly chlapec bol jednoducho perfektny...:-) ()

fraktal

Velké zklamání z Netflixu - který je mou srdcovkou právě protože (_obvykle_) je výrazně jiný než HBO). Tohle už ale svým 100% cliché, 0% funn, 0% suprise & 0% real ale nebylo ani Hallmark family "friendly", tohle byla Disney omalovánka pro děti (a ještě jen a výhradně holčičky). Pokud by se toto líbilo mé dceři, poznal bych, že mne už pánbůh opravdu nenávidí... :( ()

haroska

Sice je to strašně předvídatelné a nenajdete tam nic, co už by ve 100 tanečních filmech před nebylo. Ale je to tak sympaticky natočené a ma to tak přátelskou atmosféru, že jsem se musela cely film jen usmívat a vlastně si to parádně užila. Dávám 75% ()

bearmeedek

Kdysi jsem viděl pár tanečních filmů, bylo to v jiné době a člověk se na to jinak díval. Tento film není nic nového, naprosto předvídatelná linka, ale přece je tu něco nového. Je to o malých dětech a to dává této záležitosti jiný ráz. I když film cílí na jinou věkovou kategorii, tak neurazí, dá se párkrát u něj zasmát, a když nechcete každý den drtit mexické kartely, dá se i takto vypláchnout hlava. ()

Trixinka

Měla jsem náladu na tento druh filmu, i když už dávno nejsem náctiletá cílovka :) To co jsem od filmu očekávala, jsem i dostala - pohodovou komedii s celkem známým schématem příběhu. Bylo to hodně podobné některým dílům od Disney Channel, ale co už, ono se všechno časem kopíruje :) ()

lapiduch

Ak si chcete pozrieť niečo s vasou 8 rocnou dcerou a sem tam si pri filme zdriemnuť tak je to paradny výber...samozrejme musíte čakať na vysledok a to taký že vaša dcera sa okamžite začne natriasať a otravovať vas s tanečnou skolou :-). ()

jayman

Keď je v Lidli filmový týždeň, môžete si tam kúpiť scenáre zo série "Natoč si sám", podľa ktorých si urobíte vlastný film. Nikdy neviete, aký práve máte v rukách, až kým ho neuvidíte - niekedy to je celkom ok a inokedy strata času. Tento konkrétny bol prekvapivo ok a vykľul sa z neho priemerný rodinný film, ktorý môžete uvidieť v stredu večer na trojke. Všetko, ale úplne všetko sa dalo uhádnuť dopredu, ale kamera/strih boli konzistentné, casting uspokojivý a posolstvo nie úplne tupé. Na supermarketový film nadpriemer! ()

imaginer21

Překvapivě příjemná záležitost se dvěma citlivějšími momenty a neskutečně sexy hlavní protagonistkou. Postavy jsou vhodně načrtnuté, abyste se dostatečně bavili, ale nedají vám šanci se s nimi příliš ztotožnit kvůli tuně příběhové předvídatelnosti. A přitom by to šlo dost dobře, neboť jsou to neukoukané tváře. Jako odpolední rodinná zábava ale moc fajn. Po dlouhé době film, který se i přes svou tuctovost za sebe vůbec nemusí stydět. ()

Insomniac

Toto by som si sám nepozrel, ani keby ma rezali. Deti chceli kukať, kukol som. A? Všetko viete hneď na začiatku, všetko ste už videli X-krát. No musím konštatovať, že to nebola až taká veľká cocotina. Malá. :D ()

Mydlivoj

Tak předvídatelné jako 🐷. Choreografie hrozná. Nejvíc mě asi bavil ten prcek. Nejen že zachránil první představení,pomohl možná i pozvednout film. Asi. Nevim. A na konci Bollywood? ()

jopal

ako postavy sme tam mali deti roznych narodnosti a ras, vystupoval tam cernoch, rovnako aj buzernt, takze genderovo vyvazena sracka, s peknou postavou! ()

Heywood

Ano, 100x obehrané taneční schéma. A přesto se na to dá dívat. Poprvé je dobré, když i ze zdánlivě nemožných dětí se někdo snaží dostat výkon. A to dokonce tvrdou disciplínou. Jinak děti jen koukají do mobilů, počítačů a ipadů. Sebestředná tanečnice musí být sebestředná, protože jinak by to nedotáhla nikam, otázkou je, zda má být také neurvalá a to je rozdíl. Neurvalost není vítaná. Hlavní hrdinka (Sofia Carson) tu roli zvládne a je radost se na ni dívat. Ale ty slepené hrnce staré lásky jsou fakt otřesné a hlavní nápadník s tím pokřiveným úsměvem je špatně vybraný herec. Tady film dostal ránu děsivou. A ten asijský "hodný podnikatel"... tohle je scifi, s takovým se nikdy nepotkáte, protože takoví neexistují. Pokud to byla reklama, pak hloupá. Hvězda za dětské role, hvězda za hlavní hrdinku a hvězda za úsilí filmařů ukázat dětem, že se tréninkem a tvrdou prací dá docílit úspěchu. Ale ruce se mi u toho udílení trochu klepou... ()

Veeria

Sofia Carson v roli doslova září, krásná a talentovaná. Velice příjemná podívaná! Moc se mi líbila především scéna tance v dešti, o tomhle přesně tanec je - o té nespoutané radosti, užívat si přítomný okamžík, dokonalý v nedokonalosti, vyjádření emocí. A úsměv Nicka si zaslouží svoji *. :) ()

zuzzz.man

Šestiletá dcera byla nadšená, mně se to vlastně taky celkem líbilo - taková taneční klasika, kdy přesně víte, jakým směrem se bude dej vyvíjet a jak to celé dopadne. Nenadchne, neurazí ()

vladi3

Hlavny par absolutne nesympaticky... hlavna hrdinka pekna, ale neskutocne zla herecka... decka to nevytrhli... naozaj o nicom a strata casu... velka skoda, ze som sa tak nudila a netflix navrhol toto... mala som radsej upratat... ()