Pár geniálních vtípků se tu určitě najde, ale co se zbytku týče, nejedná se o nic výjímečného. Mnohem lepší a zajímavější je třeba soundtrack Jana P. Muchowa a jeho One Hand Band nebo Onříčkova starší dílka Samotáři a Šeptej!(23.11.2003)

Po několikerém zhlédnutí zvedám na plný počet, protože je to prostě perfektně ulítlá komedie.(8.10.2006)

Ostrou kritiku vůbec nechápu. Mě tenhle snímek uchvátil. 5ti hvězdičkové hodnocení je možná moc, ale já mu nemám co vytknout, tudíž nemám důvod mu ho nedát. Trojan byl, stejně tak jako ostatní, opravdu vynikající .. nejvíce mě zde ale bavila malá Sára Voříšková, holt ten talent mají v rodině, nádherná.(4.6.2008)

Tohle asi nebyl film o lidech, odcizených "moderním" životním stylem, co? A jéje...tak jinak. Policejní akademie byl film, geniálně slepený z jednotlivých scének. Tady to nefunguje. Některé pasáže byly úžasné, ale hluchých míst bylo moc, moc, moc. Lidi v kině se smáli, jenom když viděli Jirku Macháčka přijít do záběru a jedna šokující nahota a šokující sexuální praktika mi příšly jakési...samoúčelné. Scénář skřípe, skřípe, skřípe a i když Klára Trojanová byla stylová a Vladimír Dlouhý bezvadný, na čtyři hvězdičky to prostě nemá, slušných sedm z deseti možná. Hysterie okolo hlášek mi přišla jakási umělá. Po druhém zhlédnutí ovšem mohu říct, že jsem byl připraven na to, co uvidím a byl jsem spokojenější - 70%.(31.10.2003)

Nestačím zírat, Marek Taclík ve filmu a já ho žeru! Tady mě kluk jeden kudrnatá potěšil. První polovina, nebo první dvě třetiny, bůh ví, kdy se to vlastně tak nějak neznatelně zlomilo, mě bavily víc. Možná jestli tam toho přece jenom na jeden film nebylo natlačeno moc.(11.4.2010)