Jedna ruka netleská je podle nmě nejlepší český film dané pětiletky, už kvůli příjemně pološílenému scénáři, nebo dík přítomnosti mých hereckých oblíbenců (Trojan, Holub, Taclík..,), či snad díky vtipu v Čechách ojedinělému, zvrhlému a magořivému ("to je krásnej pejsek"). "Strome, kamaráde!" PS: Natočit tohle na severu, tak to má hodnocení o min. 10% vyšší.(11.2.2013)

„SEJDEME SE ZA DESET MINUT.“ … „ALE JÁ NEMÁM HODINKY.“ … „DOBŘE, TAK ZA PATNÁCT.“ /// Možná nejšílenější (porevoluční) českej film, kterej ukazuje, že jíst lidi není správný. Ondříčkovo-Macháčkova exhibice, která se nevokouká. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V devětadevadesátým jsem dělal jeden kšeft. 2.) Zjistím, že z Honzy Třísky by nebyl dobrej zpěvák (a že jednou rukou nezatleskám – a když, tak blbě!). /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(4.2.2016)

Půjdu proti proudu. Mně se tohle líbilo víc než Samotáři. Bylo to správně ujeté, plné černého až anglického humoru. Trochu mne mrzelo opakované nasazení Macháčka. To je taková česká nemoc. Stačí jeden úspěšný film např. s Holubovou a pak ji máme ve všem, včetně reklamy... Tak moc až se na ní nasereme a nechceme ji ani vidět. Chápu, že Ondříček ho má asi jako oblíbence. Mně také sedí už z dob rádia Limonádový Joe, ale člověk nutně musí srovnávat se Samotářema. Závěr byl úlet a Trojan je buď opravdickej šílenec, nebo neskutečnej herec :-). * * * *(22.4.2013)

To nyc, to bude gut......a nebo že by ne-e?? Tohle je stejně rozporuplný film jako je rozpolcená osobnost případ pro psychologa. Na jednu stranu solidní zpracování, solidní střih a místy vtipné hlášky, skvělý Ivan Trojan, žen na tu druhou občas kýčovité, nevtipné, upávající až nudné. Postavit děj celého příběhu na tak podivně chatrných základech, to je asi stejné jako stavět mrakodrap na pískovišti. Jenže opravdu vystavěli pánové v čele s Davidem Ondříčkem i z toho pískoviště minimálně aspoň bytovku. Děj graduje, což je u komedie oceněníhodné, závěr je taky celkem překvapivý a postava Ondřeje je na svou mírně řečeno lehkomyslnost velmi přesvědčivá. Takže pokud vám stačí obyčejnej turek a nepotpíte si zrovna na exkluzivní vídeňské se šlehačkou v podobě 100% humoru, pak je tohle kafíčko určeno právě pro vás.(14.7.2004)

No fuj, nevím komu přijdou k smíchu sexuální úchylky. Já jsem se zoofilii teda nezasmála. A už jsem po tom ani neměla moc chuť ten film dokoukat. Už jen krůček, aby někoho napadlo udělat černou komedii na téma pedofilie, ne.. Nechci přehánět, ale zůstala jsem z toho znechucená. Ty jo.. a to jsem si myslela, že černý humor zvládám. Tady to úplně snížilo můj celkový dojem z filmu a to mě kombinace Macháček + Trojan + obnažený Dlouhý z počátku zaujala. Nakonec jsem svoje předsudky odsunula, abych zjistila, že černý humor mi v českém podání nějak nesedí.(5.4.2011)