Mladý student práv Martin začíná pracovat jako noční hlídač v márnici, aby si trochu přilepšil při studiu. Avšak poté, co jsou sem postupně dovážena mrtvá těla prostitutek, které zabíjí bezcitný sériový vrah, se začínají dít v márnici divné věci. (Chatterer)

vinducha

Originál i remake mají neskutečnou atmosféru , dělat v márnici bych nikdy nemohl , na to jsem opravdu velký posera , tam by se svezlo 1 prostěradlo náhodou k zemi a pustil bych vodu ze všech otvorů , a proto se na tyhle filmy tak rád dívám , protože vím , že mě se to nejspíš nikdy nestane , za 5 bez debat. ()

NEO27

DANSK JÄVLAR!!! Asi takto by počastoval tento film pán primár Stig Helmer. Ale zasa nebolo to až také zlé :) ()

lineker

Už jsi byl někdy zavražděnej? Vrátím se pro tebe. Není z toho cítit pouze pach márnice, ale i evropský styl vyprávění, který má někdy problém s tempem a dokáže zadrhávat. Celkový dojem díky povedenému závěru a několika vcelku humorných vsuvek je na 75%. ()

buddha_ps

Vtipné, strašidelné, ľahko dekadentné - a predovšetkým zábavné i napínavé. Plne oprávnených 5 hviezd, a šiestu by si zalúžil za svoj výkon Bodnia ()

MrAldridge

Tak tohle mě bavilo. Ze začátku poklidné tempo, které ale nenudí a v půlce začne ten pravý chladný thriller. Prostředí márnice jen přidává na hustotě krve v žilách, která někdy opravdu tuhne. No a ten úplný konec s knězem je jen třešničkou na dortu. ()