Veterinářka Lucie na malebné vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Žije se svým dospívajícím synem Filipem, a je smířená s tím, že už ji v životě žádný romantický vztah nečeká. Klid vesnice naruší příjezd architekta, kterého místní berou jako ty všechny před ním, co chtěli za málo peněz velké pozemky a jejich domy. Architekt Veselý je však charismatický muž a Lucii zaujme, a právě ve chvíli, kdy Lucie sebere odvahu seznámit se s tímto tajemným mužem, rozhodne se její bývalý manžel, že by se rád vrátil k rodině. Není to jeho první pokus o smír, ale tentokrát je tak intenzivní, že není jasné, jestli má Lucie dost síly odolat mu. (TV Prima)

LinGalin

Kostková je příliš kladná hrdinka, až taková k neuvěření! Jinak herecké obsazení dobré. Seriál se bude hodit jako kulisa k domácím pracím... ()

dejf96

jedna hvězda za obsazení, vše ostatní je však poplatné trendu této veletelevize... bezduché, hloupé, prvoplánové, bez nápadu. hlavně, že na to budou koukat konzumeti, aby se prodalo co nejvíc reklamy! nic nového pod hvězdami. ()

IGATY

Po zmafializované, a už i mimo reálný svět postavené, Slunečné aspoň něco "ze života". Dáme tomu šanci ()

Cacorka_eliz

Kateřina Fialová je moc krásná a zajímavá, a to i ve své roli. S takhle slaboučkým scénářem je už po pár epizodách znát, že s ním tvůrci daleko nedojdou. Příběh je bez vystavěných konfliktů, velmi po srsti pseudolaskavosti, kterou dojí zcela umělá Kostková a i režijní vedení herců je spíš tápavé a univerzální, proto jednotlivé postavy vůbec nemůžou vyniknout. Nejhorší ze všeho je snad Zedníček, což působí až lítostivě. Příjemní jsou sice Polívka, Nárožný i Táborský, ale protože je seriál tak nudný, vůbec s postavami nemáte kam jít. Za mne zbytečné úsilí a vyhozené peníze. ()