Reklama

Reklama

Emmanuelle

  • Česko Emanuela (více)
Trailer

Obsahy(1)

Emmanuella je krásna mladá modelka, která žije v Bankoku spolu se svým mužem Jeanem, který je o několik roků starší. Oba jsou v manželství velmi tolerantní a proto manžel nenamítá když k nim domů přichází mladá Marie Ange, která chce od jeho ženy víc než jen rozhovory... Emmanuelle je ale víc fascinovaná starší Bee, s kterou odjíždí na výlet do divočiny... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (53)

Divočák 

všechny recenze uživatele

Emanuela - erotická bohyně mého dětství. I když nejde o nic víc než lehce lechtivý seriál pro dlouhé sobotní večery na Nově, správné erotické dusno tomu rozhodně upřít nejde, hlavní herečka je neuvěřitelně (typicky francouzsky) sexy a když už nic, tak výpravu musí ocenit každý. Komu seriál nestačí, můžu doporučit nepřekonatelnou knihu od Emanuelle Arsanové. ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Přiznám se bez uzardění, že filmem jsem byl v podstatě nadšen, a do kina se vrátil i na pokračování, od kterého jsem si sliboval nápadité rozvinutí myšlenek sexuálního filozofa, jenž Emanuellu na konci zasvěcuje do nejhlubších tajů erotiky. Tzn. že jsem poněkud naivně a zcela proti svým zkušenostem očekával u sequelu vzestupnou úroveň. Až tak na mě tehdy první Emanuella zapůsobila. Škoda, že časy, které přály ambicioznějším erotickým filmům, jsou už nějaké tři desítky let minulostí. ()

Reklama

Fretakata 

všechny recenze uživatele

Teraz tu mnohí ohŕňajú nos, ale na vtedajšie časy to bolo odvážne. Spomínam si na tento film a vybavuje sa mi nostalgia kina, vpašovania sa dnu, tŕpnutie, či si uvádzačka nevypýta občiansky... Exotické prostredie, erotika...nevadilo mi, že to nemalo príbeh, neriešilo vzťahy...Nie je to žiadna nepríjemná spomienka. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Ano, svého času za socíku ale i krátce po revoluci byl tento film pro dospělé, pro mě pochopitelně zakázaným ovocem-bohužel, dnes se však nato dívám už s úsměvěm a s jistou nadsázkou..Sylvia Kristel byla pěkná ale zaplať pánbůh nebyla jediná, daleko víc se mě líbily všechny ty Black Emanuelly s Laurou Gemser, společně si pak zahráli ve dvojce..Zajímavý komentář: Paascha ()

tron 

všechny recenze uživatele

Emanuela - len čo vyslovíte jej meno, vynoria sa spomienky na zakázané časy, kedy bola vzadu v knihovničke strčená útla knižka a rýchlo a hlavne nenápadne putovala pod vankúš. Hoci si užije v lietadle, sama so sebou, s dievčaťom i škaredým fúzatým manželom, porno nečakajte (až na cigarety). Je to skôr šteklivá erotika. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (11)

  • Honorár Sylvii Kristel (Emmanuella) bol šesťtisíc dolárov. Rolu prijala aj preto, že sa nakrúcalo v Thajsku, čo považovala za zaujímavý výlet a prázdniny ako pre ňu, tak aj vtedajšieho milenca, takmer o dvadsať rokov staršieho belgického spisovateľa Huga Clausa. (Raccoon.city)
  • Ve Francii je snímek ihned po premiéře zakázán, bez ohledu na všeobecnou kladnou reakci, prezidentem Georgesem Pompidou. Po jeho smrti v roce 1974 je nástupcem film povolen. (zzzw)
  • Prvú verziu Emmanuelly, ktorá bola nakrútená koncom 60. rokov, vôbec nedovolili premietať v kinách. Sylvia Kristel, neskoršia predstaviteľka, bola presvedčená, že filmová cenzúra zastaví aj premietanie nového filmu. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama