Neohrožená, ale finančně strádající advokátka zažaluje seznamku, která okouzlujícímu klientovi zaručila, že najde pravou lásku. A mezi nimi dvěma to pěkně zajiskří! (Netflix)

Jan.Cada1

Překvapivě docela zábavný romantický filmek, ideální na večery s přítelkyní když není do ničeho jiného píchnout. Rozhodně neurazí. ()

Bbbulanek

Ten nápad je skutečně dobrý, ale film bohužel zabředl do neskutečného romantického patosu. Připomnělo mi to fiktivní film Wedding Bride ze seriálu How I Met Your Mother. Akorát v Love Guaranteed to myslí vážně. ()

Elio

Tak jsem se dala na vlnu nepříliš povedených romantických komedií a směle jedu dál. Love guaranteed bohužel byla nudnější, ale hlavně naprosto nelogickou záležitostí, u které jsem nepochopila, proč celý soud dopadl, jak dopadl. Ale možná se nechytám. Za milý pár dávám jednu hvězdičku, i když kdovíjak velkou chemii neměl. A ty strašně morální a hodné charaktery tolik cpané do tohoto typu filmů pořád nějak nechápu. Well, je to odreagovačka a realistické pojetí od tohoto typu komedií prostě čekat nemůžeme. No, tak co tam má Netflix na pořadu dne dále? ()

TonyHawk94

Kamarátka mi odporúčila tento film, a nakoľko romantikou neohrdnem (ba práve naopak, mám ju celkom rád), tak som si to pozrel. 50%-ná záležitosť, dávam teda 3* (s prižmúrenými očami). Ústredná dvojica sympatická, ich chémia celkom uveriteľná; za to príbeh mierne pritiahnutý za vlasy, ale v pohode. Klišovitosť ale bola, a očakávaný "konflikt" a problém ku koncu bol predvídateľný, koniec takmer takisto. Napriek tomu to ale bola príjemná (oddychová) podívaná :o). ()

rigby

Silně odpočinkový film sestavený ze samých klišé. Vlastně ani netuším, že ti dva byli do sebe zamilovaní. Najevo to v těchto korektních amerických filmech nedávají, ani ta pusa na konci není, jak kdysi aspoň bývalo. Ale dívat se na to ještě šlo, jsou i horší snímky. ()

jopal

americka sracka, kde zasadne musi vystupovat v hlavnej ulohe cernoch a vo vedlajsej minimalne jeden buzerant. Ostatne uz nikoho netrapi. Pozrite si hore obsah, viete vsetko a pustite si radsej nejaku staru dobru klasiku. ()

Heywood

Souhlas s každým, kdo napíše, že je to předvídatelné, politicky korektně manipulující a soudní proces tohoto typu by těžko v Americe proběhl. Ale film je a má být o lásce, přátelství, pomoci a nevyřčeně o tom, že je otravné se stále honit za penězi a dokolečka někomu lhát, aby těch peněz bylo více. Podzimní nálada a zbarvené stromy tomu měli dodat ten nádech romantiky, kam film jako oddychový směřoval. Český dabing měl několik vtipných hlášek a nebyl pro hloupé. (Ta měkkosrdcatá lastura mě dostala, a hláška o jménu dítěte podle dálnice také). ()

allegria

Na rozdíl od mnohých zde komentujících jsem naopak zklamání čekala, ale mile mě překvapilo, že jsem se dobře bavila. Trochu to sice pokazil trapný konec, ale jinak OK. ()

tenna

Má to všechny klišé, které od tohoto typu filmů očekávám a originální nápad s žalobou seznamky. Takže za mě dobrý. ()

Marvinko

Krátka SPOJLEROVÁ recenzia : Filmy od Netflixu nikdy nepatrili medzi moje obľúbené ale chcel som zasa vyskúšať niečo od nich, tento film by som bral ako od dychovku kľudne aj popri inej práci, lebo dej sa dá naozaj odhadnúť dopredu, máme tu chlapa a ženu najskôr sa moc nemusia no neskôr sa do seba zmilujú samozrejme si to povedia keď sa to vôbec nehodí tento vzťah sa odvíja na pozadí súdneho sporu kde chlap žaluje zoznamku lebo mu nikoho nenašla. Aj keď je to film plný stereotypov najviac ma štvala jedna vec a to že chlap, aj keď bývalý športovec živiaci sa ako fyzioterapeut vôbec nemá problém s financiami, nemá problém absolvovať 1000 krát rande v drahých podnikoch mať parádny byt v meste a podobne. Možno by to človeku tak neudrelo do očí a bral by to len ako ďalšie filmové klišé keby jeho protiklad nebola ledva prežívajúca právnička, nejak som nepochopil na čo autori do tohoto filmu pridali tento rozmer. ()