Připravte se na nejskandálnější milostný příběh o dospívání... a explozích! Jakmile studenti na jejich střední škole začnou nevysvětlitelně vybuchovat (doslova...), maturanti Mara (Katherine Langfordová) a Dylan (Charlie Plummer) se snaží přežít ve světě, kde každý okamžik může být jejich poslední. Poté, co se mezi nimi zrodí nečekaná láska, Mara a Dylan zjistí, že když už nemají příslib zítřka, mohou konečně začít žít pro dnešek! (HBO Europe)

IZFNP

Sympatická dvojica s parádnou chémiou a originálnym námetom, čo narazí na ambíciu nebyť len čiernohumorným romcomom - polohou, ktorá filmu sedela najlepšie. Nuda a odfláknutý scenár na konci pochovávajú kvality prvej polovice, ktorá bola skutočne zábavná, nečakaná a svieža. PS: Obsadzujte Charlieho Plummera, prosím, baví ma. ()

petbet1

Film, ktorý ťahajú sympatické postavy, predovšetkým postava Katherine Langford a ich skvele napísané dialógy. 70% ()

Dexter666

No a to som bol ešte pri hodnotení "hodný". Nespočetné množstvo filmov už túto ideu vypovedalo lepšie. Nie že by to nebolo fajn, nie že by to nebolo so srdiečkom, ale buď to namlo byť také doslovné alebo skrátka k záveru troška prepracovanejšie a menej rozťahané. ()

Diaconix

Film se tahne jak guma od mojich stoletych trenek a upřymně sem na to čuměl jen kfuli ty blonďaty děvuše. Pro mlade cypy asi fajne, ale… “Není žádný potom. Ty vole, to bylo hluboký. To říkala i tvoje máma.” Ha ha ha. Promarněny potencyjal, mělo to šancu i napad, ale šecko skončilo zbabrane a rozprzkle na zdi, jak ti vybuchnuti  tynejdžřy. Nuda a komedyja ani omylem, ale jak mate gyzdy, tak mužete na to čumět z nima a třebas vám stupnu rodičofske preference. Zdař buch! ()

brasek

Mizerný príbeh, pointa žiadna, vybuchujúci študenti občas mierne pobavia. Na komédiu málo smiechu, na sci-fi to nemá žiadnu genetickú výbavu a fantasy je o niečom inom. Horor? Tak to už vonkoncom nie! ()

bonovox

Super nápad s vybuchujucimi telami ale škoda že tvorcovia nejako lepšie neobjasnili danú anomaliu a celkovo to končí tak nijako...60% ()

Sharlis

Uvod hodne zabavny, namet i konverzacky super, tesil som sa na uletenu teen gore komediu. Ale film nedojde ani do polovice nez do spadne do totalnej vagnosti. Bohuzel druha polka celkovo uz nic neponukne a je nudnaaaa. ()

Slack

V ''akčných'' scénach vidno, že Langford má nadváhu a evidentne nešportuje. Za pár rokov bude mať pravdepodobne po kariére z tohto dôvodu. Inak je to zahrané dobre. V podstate som do poslednej chvíle netušil, ktorý z nich exploduje. Fajn nápad, fajn dialógy, správna dávka bizarnosti. ()

korela

Na rovinu přiznávám, že romantické komedie ze střední moc nemusím a že jsem dokonce i u do nebes vychvalovaných Mean Girls váhala mezi tří a čtyř hvězdičkovým hodnocením. Ke Spontaneous jsem přistupovala opatrně, ale už rozjezd filmu byl tak zábavný a vtipný, že mě přikoval ke gauči. A tohle tempo vydrželo po celý film. Osvědčený námět střední školy, maturantů, jejich problémů a radostí, prvních lásek i zkušeností s alkoholem a drogami dostává úplně nové pojetí. S prvkem záhadných a brutálních úmrtí středoškoláků se z filmu stává především napínavé drama, kdy dokážete s postavami a jejich strachem a panikou opravdu soucítit a za chvíli už nedokážete ani sedět v klidu, jak čekáte, kdy zase někdo zničehonic exploduje a jestli to nebude někdo z hlavních hrdinů. Mimochodem, tak sympatické obsazení teenagerů už jsem dlouho neviděla. Díky tomu mi nevadila ani ta silná romantická linka. Poprvé po dlouhé době jsem nejen nesledovala hodiny a nepočítala, kdy už bude film končit, ale dokonce jsem si přála, abych mohla s přihlouplým úsměvem sedět před televizí ještě o něco déle. ()

as-minor odpad!

Toto má byť moderne a invenčne natočená teenagerská komédia? Neviem, ale väčší „sračkošit” s nezmyselnými, feťácky zapáchajúcimi dialógmi a na nič sa neviažúcimi replikami som hádam ani nevidel. Pokiaľ však spočíva kinematografický progres v ničotných konverzáciach, ktorých ťažiskom sú floskule a alogické odpovede, tak prosím. Alebo možno len nedokážem čítať medzi riadkami tohto vysoko intelektuálneho scenáristického skvostu. ()

breebee

Začínám být alergická na filmy co postaví celej scénář na jedný hrozně deep myšlence a myslí si, že to stačí. Fakt ne. Skoro sto minut ničeho abysme se pak dozvěděli, že náš život může každou chvíli skončit, takže ho máme žít na plno. Wow. Hned jdu utratit všechny svoje úspory. ()

sun.eagle

Netradiční love story rámována vybuchujícíma teenagerama, prostě typické problémy americké mládeže.  Docela sympatické postavy, ironie, lehce odlehčený styl vyprávění a výsledek je zábavný pohodový film, jenže pak jako když utne se úplně změní atmosféra a celková nálada filmu. Hlavní hrdinka se začne chovat jako úplná megakráva a poslední třetina filmu je fakt utrpení s nijakým koncem. ()

Marty1905

Koukatelné to bylo. Každopádně mě totálně zklamal fakt, že jsme se do konce filmu nedozvěděli důvod výbuchu studentů a proč se to některých nedotklo.  Jinak žádný zázrak před shlédnutím nečekejte. ()

lineker

Takže jo. Klasická středoškolská romarťárna, plus vybuchujíci studenti. Chce se říci damn why. A proč vlastně ne. Vše je následně vysvětleno v závěrečném epilogu Katherine Langford. ()

happydragon

Je to ujetý, ale je to celkem sranda, fakt sem se u toho dost nasmál, ne úplně nejvíc, jsou i vtipnější filmy, ale tohle je fakt dost v pohodě, rozhodně doporučuji. ()

stret

Fikcia z prostredia študentov, ktorá je prekvapivo neplytká. Trocha vadilo, že Katherine Langford v hlavnej roli bola zastihnutá vo fáze, keď trpela nadváhou. To jej ubralo na kráse. Pokial bolo vo filme niečo nepodstatné, tak je to vysvetlovanie prečo sa to dialo. Nešlo o cieľ, ale o cestu. ()