ssarka

Slunce seno jahody a i facky jsou jediné dva filmy,které se mi od pana Trošky líbí...ano,je to hodně kýčovité,ale holt je to tak,jak to bylo,takhle se prostě lidi chovali-chovají...narovinu zlidovělé hlášky mě dokážou rozesmát i dnes..herecké výkony nic moc,až na paní Ružičkovou,která byla tak přirozená,že to se mi bude líbit i postely na kolečkách,až mě do ní děti uloží :) ()

DanušeGr.

Chudáci filmové děti Heleny Růžičkové, když je fackovala tak, že padaly, plakaly bolestí a od jejích ran měly otoky. Zajímalo by mi, zda byl takto mlácen i její syn Jiří Růžička. ()

petra8619

za mě nejoblíbenější díl celé trilogie. Při fiktivní svatbě Miluny a Venci si vždy uvědomím, že se tak cítí každá žena, která toho svého přitáhne do obřadní síně :-) Vše je přihrané, ale opravdové povahy každého čecha jsou v tomto filmu zaznamenané ()

Monellito

Proč má tenhle film tak malé hodnocení? Protože ho hodnotí rádoby inteligenti. Slunce seno výborně odráží české vesnice a lid a v mnoha situacích a lidech poznávám své známé. Troškova nej komedie, narozdíl od těch Kameňáků a Babovřesk ;-) ()

rs134

Protože jsem část dětství trávil na jihočeské vesnici, tak mám ke Slunci, senu vztah. To není komedie, to je dokument. Troška hodně dobře zachytil reálnou vesnici a nemusel ani zas tak přehánět. Já tohle viděl kolem sebe jako dítě. Samozřejmě vidím některý režijní a herecký nedostatky, ale u tohodle filmu budu říkat dětem, jaké jsem měl dětství. ()

soukyd33

Poznámka: Pokračování si vyžádali sami diváci. Tento díl odstartovala jedna velká lež, a začala velká taškařice. 😀 Hlášek je tu opět plno, a nechybí ani český klasický humor. Postupně se ukazují všechny postavy v plné parádě. Konec filmu název dokonale vystihuje. Herecké výkony výborné. Scénář dobrý. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Skylwalker42

Nejlepší Troškovina. Zde ještě uměl vystihnout docela věrně český venkov minulého století. Herecky vévodí Růžičková, avšak i neherci si nedělají žádnou ostudu. Posledních 20 minut tomu nasazuje správný "apetit" :) ()

Feacher

Už to nejsou ty skvěle jahody, ale pořád je to ještě film, který to má hlavu a patu a špetku té legendárnosti některých scén. Už dnes se máme lépe než zítra... pozítří... včera... nezapomenutelné.. 4 z 5 ()