Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • liquido26
    ****

    Tento snímek není klasickou "who done it" detektivkou, ale spíš dobrodružným špionážním příběhem z Berlína v době olympiády. Sice zde není ani slovem zmíněn Hitler nebo jeho nacistická strana, ale hrozba války z filmu cítit tak trochu je (byť není nikde naznačeno, že by se na tom měli nějak podílet Němci). Řekl bych, že ze všech chanovek je tahle asi dějově nejnápaditější a nejakčnější, proto taky dávám tomuhle Chanovi jako prvnímu čtyři hvězdičky :-) Ve snímku jsou využívány archivní záběry z olympiády v Berlíně. Při úvodním ceremoniálu při zapalování pochodně je možné si všimnout zdvižených pravicí přihlížejících :-)(15.3.2014)

  • Horak
    ***

    Jemne brakove dobrodruzstvi roztomile nablble figurky Charlieho Chana z policejniho oddeleni Honolulu, ktery se vydava patrat po ukradenem vynalezu az do Berlina, kde zrovna probihaji Olympijske hry. Cestuje se tu lodi, Hindeburgem, hydroplany, hemzi se to spiony a predevsim se nam od Charlieho dostane mnoho cinske moudrosti v podobe nesrozumitelnych cinskych uslovi. Nastesti je pritomna prevelice vykonna a dukladna berlinska policiie, ktera Charliemu nejdenou vytahne trn z paty.(12.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace