Místo činu - Pedofil (TV film)

• Německo

Tatort - Kinderlieb

Krimi / Drama

Německo, 1991, 88 min

Ilse Hofmann

28. seriálový díl dvojice Schimanski a Thanner. Zároveň už bohužel předposlední díl dvojce. To je ten díl, jak Schimi tahá Thannera z postele a jdou hned ráno bruslit. Schimi chce povzbudit mladé hokejisty a propadne se do vody, kde zároveň vyloví utopenou znásilněnou mladou dívku Manuella. Kdo by to čekal, že utopené dítě má matku Češku. Rozjede se příběh, tentokrát bez alkoholu a ranní kocoviny, honiček v autech, přestřelek a tak. 55%(25.8.2015)

Role se obrací a Schimi nezvykle zvoní ráno u dveří Thannera a tahá ho za nohu z postele aby nelenošil a šel se s ním oddávat sportu. Tak po chvilce odpírání vyrážejí bruslit na zamrznuté jezero. Tam Christian exceluje ve svém outfitu a Horst se propadá ledem do mrazivé vody a při následném vytahování je nalezené tělo malé holčičky.(6.8.2015)

Schimi je prostě v podání George nepřekonatelný....(4.8.2013)

• Paity

Skutečně se asi nikdy nestane, aby se mi líbila kdy nějaká německá kriminálka.(9.8.2013)

Detektivní filmy se Shimanskim jsou pro mne velmi zábavné a strávil jsem u nich dost času. Tenhle díl se zabývá tématikou zneužívání dětí. Nic převratného, ale pro fanoušky určitě kultovní záležitost. 70%(21.11.2012)