Zrůda

• USA Monster (více)

Zofinka2

Filmu jsem dala 4*, protože herecký výkon Charlize Theron byl výborný, proto ten Oscar za něj. A celkově dobře udělané to bylo. ()

Beaka9

Nenudila jsem se snad ani vteřinu. Je to "dirty" drama plné syrovosti. Hlavní postava je zahrána prostě bravurně. ()

julie_mie

Po téměř deseti letech jsem se na tento film podívala znovu a musela jsem zvednout hodnocení ze 4 na pět hvězd. Charlize mě přesvědčuje stále znovu, že zahraje cokoli a tento film je toho na dlouho jasným důkazem. Klobouk dolů a další příležitosti této skvělé herečce. ()

lepinla792

Ten film je drsnej a těžko se v něm hledá něco pěkného. Ale je skvěle natočenej, tak syrovej a realisticky působící. Nevím jaká přesně byla v reálu vražedkyně, ale tak jak ji film chce vylíčit, tak ji Charlize Theron hraje. ()

camomilla

Strasne silny film, ze ktereho (diky bohu) neni citit nejake obhajovani cinu Aileen, ale jen nezavisly pohled jakoby pres rameno. Charlize je uchvatna. ()

kodwin

Absolutní špička! Mnohovrstevnatý film s fantastickým hereckým výkonem Charlize Theron. Láska a pravda nevítězí, život je krutý a druhá šance přijde zřídka. Monster je svým způsobem zavádějící název, respektive film je o tom, že i zrůda má duši. Na druhou stranu vražda je vražda a stát na špatné straně se nesmí tolerovat. ()

DK197

Dokonalý filmařský počin, který ve vás zanechá spoustu ambivalentních pocitů a hromadů filosofických úvah,,, ()

Tomulka

Je velmi zvláštní vidět tento film hned po filmu Scarface. Film popisuje americký sen z jiné perspektivy než zmiňovaný. Jak by řekli protagonisti s Predátor 2 ,,Život je svině´´. Herecký výkon Charlize Theron je excelentní! Její podání je velmi , velmi trefné. Vůbec bych neřekl, že v sobě má takové herectví! Její výkon je opravdu famózní! Nutno též vyzdvihnout dokonale provedenou režisérskou práci Patty Jenkins. Mistrně provedený film! ()

Skylwalker42

Naprosto odporná a zároveň herecky dokonalá Theron. A to tak, že jsem pro vražedkyni vymáčkl slzu na konci, i přes v poslední výrok. Avšak jestli spouštěcí mechanismus její vraždící cesty bylo právě znásilnění čí ne, tak lítost nad její osobou není na místě. ()

Bogrant

Kontroverzná štúdia o jednej vražedkyne, zachádzajúca až do hustej psychologickej roviny, v ktorej nie je s kým sympatizovať, ani na koho stranu sa prikláňať, a ktorá je značne depresívna, ale o to viac dychberúca s monštroóznou premenou od vynikajúcej, hoci ťažko stráviteľnej Theronky. Odvážny film. ()

Bragi66

Vemi silný a skutečně nepříjemně syrový film. Vynikající uvěřitelné herecké výkony se podstatnou částí podílely na působivosti výsledku. Neokázalá přímočarost vede příběh bez okázalých filmových kudrlinek a naschválů mrazivě a neúprosně. Přitom to režírovala žena - to čepici dolů. Tady se opravdu hodí říci: "Hustý!!!". ()

Feacher

Tentokrát mě některé komentáře skutečně překvapují. Ano, souhlasím, že Oscar byl udělen právem, zvlášť když vidím Charlize Theron v reálu. Také souhlasím, že je povaha hlavní postavy skvěle vystižena a že je film poměrně dobře zpracovaný. Nicméně žádné hluboké či negativní pocity z něj nemám a myslím, že zanedlouho na film zapomenu a nemám moc chuť se na něj podívat znova. Je to dobrý film, ale přijde mi, že nemá nic moc navíc, žadnou přidanou hodnotu... vyjma hlavní role. Takový film má u mě 4*... ()

Drussus

Tak jako nebylo to vůbec špatný, vlastně to byl výbornej film. Navíc namaskovat tak krásnou herečku do podoby takové zrůdy - to je umění samo o sobě. Mluvím samozřejmě o Charlize Theron. Mladá Adamsová se mi líbila a líbí stále. Jsem úchyl no. Ale abych vlezl na tu zrůdu které dokonce chlapi platili za příslib kvalitního sexu, dřív než skončili ve škarpě mrtví. Nejsou ti Američani přece jenom trošku divní? ()

Pattrick

Režijně dokonalý film. Herecky se Theron předvedla mistrovsky a Ricci také excelovala. Charlize tuto roly pojala velmi osobně a dala do ní všechno od drsné povahy až po její nechutný obličej (prostě jsem jí to věřil). Bohužel posledních pár minut mě to už moc nebavilo, bylo to moc tahavé. Ale celkově tento film na mne udělal dojem. ()

babuca

45%.....čakal som po mnohých odborných kritikách viac.........neviem prečo ale obával som sa akosi dopredu, že tento film mi nebude veľmi po chuti.....ani nebol. Dobré prevtelenie Charlize tak trocha u mňa zaváňalo pocitom akoby silou mocou chcela získať Oskara......a tak proste skvele šokovala........ale film nic moc. Pre mňa jeden z jej slabších filmov.........rozhodne nemám pocit, že by som si ho ešte chcel niekedy pozrieť a to hovorí za všetko ()

Spiteri

Uf, tak jsem tento film právě zhlédla... Musím uznat, že příběh je to silný, o to silněji na mě působí tím, že byl natočen podle skutečných událostí a pravá vražedkyně Aileen na filmu tak trochu "spolupracovala". Naprosto se ztotožňuji s většinou komentářů v tom, že herecké výkony obou hlavních představitelek byly naprosto dokonalé! Včera jsem shodou okolností viděla Pravidla moštárny, kde Charlize taktéž hrála a můžu říct, že se mi jako herečka zamlouvá... ()

Thor a Captain America chytají druhý dech

Thor a Captain America chytají druhý dech