Linie horizontu

Bývalý pár Sara a Jackson shodou okolností cestují na svatbu přítele, která se koná na ostrově Mauricius. Sara zmešká poslední loď na ostrov a podaří se jí sehnat pilota a přítele Freddyho Wymana s jednomotorovým letadlem. K jejímu překvapení do letadla nastupuje i Jackson. Sara si sedne k Freddymu, na místo druhého pilota, protože Jackson spí. Během letu dostane Freddy infarkt a zemře, čímž se letadlo dostane do volného pádu. Autopilot je poškozen, ti dva nemají ponětí, kde jsou a netuší, jak s letadlem přistát, i když má Sara nějaké základy, které ji naučil Freddy. Pod nimi jsou kilometry oceánu, nad nimi jen obloha a děsivá bouře, která se je chystá zahalit. Sara s Jacksonem mají jediný pokus a cesty zpět není. (JOJ Cinema)

oveckaoa odpad!

Pamatujete seriále Věřte Nevěřte? tak tohle je něco na ten styl. Ženská s chlápkem letí letadlem na svatbu její kamarádky (jelikož nestihla trajekt) mezitím pilot umře a letí s ním ta ženská co se to učila kdysi před rokem chvílu. Zní to debilně a bude hůře nejen , že s tím umí profesionálně řídit což by se asi z pár lekcí nenaučila, ale dokonce si umí vylézt na to letadlo a dolévat tam chlast jako palivo. Její kolega jí zdatně konkuruje ten zase dokáže za letu opravovat a lepit páskou poškozenou nádrž. Jako já dokážu snést cokoliv , ale tohle má takový stupeň debility a tolik wtf momentů, že i na mě je to síla už chyběl jen nápis podle skutečné události. 0 procent ()

mosnak

Amatérská kravina s urvanou hlavní protagonistkou. Byt tím frajerem, tak ji pošlu do prdele hned ze startu. Jinak jde o film, který se v podstatě odehrává málem letadle, kde uvidíte kaskaderske kousky např. doplňování paliva rumem za letu apod. I zde je opět bohužel plakat/obal filmu lepší než samotný film - 19% ()

Thomas_xxxxx

Keď si odmyslíme, že to je totálne celé nerealistické a úvodných 20 minút, kde sa nič spoločné s príbehom nedeje, tak je to celkom slušná podívaná. ()

Wancohoff

je to blbe, ale zaroven zabavne, co sa ceni, takze ako nenarocna zabava fajn. p.s. na konci som cakal ze aspon jeho uchyti zralok,.skoda.. ()

Punkey odpad!

Asi mi chyběl momentální nápad na co se dívat a toto zrovna běželo v televizi. Říkám si fajn, zkusím to, Švédský film, ale ne krimi, exotické prostředí, které mám rád, ostrůvky, palmy, bílý písek, oceán, prostě paradise. Je to thriller odehrávající se na palubě letadla, pro fanouška letectví super, jdeme na to. Ze začátku se můžeme kochat paradisem, do toho se odehrává jakési drama mezi bývalým párem a pak hurá, jde se do vzduchu vstříc napětí a blížící se katastrofě. Jenže pak to přijde. Fyzické vlastnosti letadla a vlastně vůbec celá fyzika zobrazená v tomto filmu by mohla obstát jedině v animácích. Pro fanouška letadel a letectví obecně to bylo naprosto neslučitelné s realitou. Dalo by se to překousnout např. jako v akčních filmech, ale zde mi přišlo, že to na tom bylo postavené a tvářilo se to, jako že je všechno v pohodě. Nebylo! Toto dílo bohužel není v pohodě. ()

Rathalos

Svedsky thriller bez svedskych hercov,samozrejme,ze ked si precitali scenar,tak zdupkali od tohto filmu,no nie som zvyknuty od severanov,aby natacili take sra*ky,ale co uz,zivot ide dalej...:-) ()

MickeyStuma

Další snímek s daným námětem hodící se do balíčku s obdobnými na poli nejrůznějšího žánru. Mladý pár letí v malém sportovním letadle na svatbu a pilot cestou dostane infarkt. A je to. Boj o přežití může začít. Tohle tu bylo skutečně už tolikrát, že je děj předvídatelný až hanba. Tvůrci se však snažili neponechat nic náhodě a tak do vývoje děje naroubovali snad všechny nástrahy, jaké by mohly nastat. Nefunkční autopilot, šum ve vysílačce, i když se zpočátku někdo ozve, silná bouřková linie, absence paliva, nefunkční navigace i mobilní telefony, atd, atd. Na samém začátku příběhu se samozřejmě nejdříve seznámíme s hlavními postavami, ať víme co jsou zač a proč a kam letí. Po scenáristické stránce je všemu učiněno za dost, takže vše co se má stát se stane. A tak omšele lehká zábavná etuda nemusí zase zklamat svou levností každého. Pokud nad vším zapřemýšlíme, opravdu není o co stát. Každou další etudou je vše čím dál hloupější a dané řešení o to víc. V komiksovém zpracování by byl scénář daleko přívětivější. Vizuální efekty nejsou nic extra, ale postačí. Obzvlášť pokulhávají herecké výkony. Že by oba aktéři trnuli hrůzou se říct jedinkrát nedá. Všiml si někdo, jak se neustále Allison Williams jakoby skrytě pousmívá? No nic. Snímek shlédnutelný je, ale fungovat může snad jen v televizi a to ještě v pozdním vysílání. ()

Likan7

Mohlo by to být fajnový stravitelný béčko typu Otevřené moře. Jenže to by tady ty dva nemohli šplhat po letícím letadle, držet se křídla a tankovat za letu whisky, nebo zcela vážně říkat druhému, aby v letadýlku pro asi 3 lidi nikam nechodil. Ty lapsy ve scénáři jsou fakt příšerný. Film má sotva 90 minut, 30 minut trvá začátek a je úplně zbytečný. Nejlepší na tom je plakát (klasicky) a vzhled tý hezčí polovičky osazenstva (klasicky). ()

Mamlas

Po úvodní 20minutové seznamovačce pak taková samolibá kravička a její trouba letí starým letadlem se starým pilotem. Co se může pokazit se pokazí počínaje tím, že jejich pilot už další narozeniny neoslaví. Pak se dějí různé ulítlé věci, ale čert vem fyziku. Té vymaštěné protivné babě jsem nepřál, aby se rozpleskla o hladinu jen proto, že kdyby to přežila, mohli ji pomalu okusovat žraloci a neměla by to takové jednoduché. To se mi nesplnilo. Dívat se na to celkem dalo, na to jaká to byla kravina a jak debilní scénář to doprovázel. (36%) ()

jprmusic odpad!

Neuvěřitelně stupidní první půlhodinu následuje naprosto dementní zbytek filmu.  nechápu, jak někdo může poskytnout peníze na takovou hovadinu. ()

BlondJames

Občas jsem měla sevřený půlky při představě, že jsem na jejich místě a občas jsem obracela oči v sloup na co, že to vůbec koukám ()

nikhaj

Pekne ostrovy. Inak spotene dlane a chytanie sa za hlavu. Nechapem preco ich nenasli zraloci...lietadlo na rum a zenska co odteba zdrha dokonale na kocovinu ()

sinesis

Tři hvězdy za herecké obsazení, jinak je to výsměch hercům, takový shit scénář. Smlouvy museli podepsat patrně pod sedativy. ()