Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cruz je pozvána, aby strávila víkend s Aaliyah a jejími známými. Joe informuje Kaitlyn o pokroku, který Cruz udělala. Kyle přichází za Joe a zoufale žádá o pomoc s problémem. (SkyShowtime)

Recenze (7)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Věřím, že nakonec do sebe zapadnou i události v této epizodě, ale je to osmidílný seriál...čekal bych, že se vše zintenzivní a že už budou mít tvůrci diváka zaháčkovaného. Na sobě to tedy nepociťuji a kdybych další epky neviděl, asi by mě to moc netrápilo. To pro SOps není dobrá vizitka. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže idiocie z minula už kousla superšpiónku do zadku. Vážně nepochopím, proč neměli dávno vymýšlenou krycí historku. Hlavně že na zahození telefonu myslela. Dál… proč ta zbytečnost s dcerou? K čemu ty scény s botoxkou? K čemu ta bokovka (idiotská) v Mexiku!? To jako nikoho nenapadlo se zeptat kde vzala jizvy? Tohle je vážně skvost. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrce Taylor Sheridan měl kvůli třenicím okolo veleúspěšného Yellowstonu zřejmě těžké spaní, tudíž to vypadá, že někdy ve dvě ráno sedl za klávesnici a sepsal tuhle špionážní záležitost, ve které je zatím těžké se vyznat. Určitě ne proto, že by byl scénář komplikovaný, nýbrž pro nenápaditost, spoustu klišé, divné dialogy či plochost postav, navíc za sebou máme tři díly, a kromě holého zadku Laysly De Oliveiry si nepamatuji jakoukoliv dobrou (akční, napínavou) scénu, kterou bych si chtěl pustit znovu. Cruz má strávit nějaký ten čas s Aaliyah (její otec je nejdůležitějším cílem, kterého Američané mají od dob bin Ládina) a s jejími stejně prachatými přáteli. Na jedné straně musí (podivně) vysvětlovat nejrůznější čerstvé i zahojené šrámy a jizvy po těle, zároveň tu a tam zpochybňuje některé pokyny své nekompromisní šéfky Joe (Zoe Saldana). Tak uvidíme, co z toho bude. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama