On je fakt boží!

• USA Angus, Thongs and Perfect Snogging (více)

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, „nádherný sexuální bůh“ Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay. Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob! Natočeno podle knižních bestsellerů od Louise Renninsonové. On je fakt boží! je nádherný zábavný hit pro dospívající, režírovaný Gurinder Chadhaovou (Blafuj jako Beckham, Moje velká indická svatba). (oficiální text distributora)

Hayane

Holka, co vypadá na 12 a kluk a co vypadá na 20 a zápletka jak prase. Neustálé řešení problémů, o kterých jsem ve čtrnácti letech ani nevěděla a ještě k tomu scény, které se pokouší být reálné a odvázané, jako třeba, když jde hlavní hrdinka s miláčkem na procházku a tam "dovádějí" na lodích. Nevypadá to vůbec přirozeně a hlavní hrdina Robbie působí křečovitě. Ne, tohle se fakt nepovedlo. ()

HonziKaja

Americká love story co se tváří jako ryze Britská komedie? Tak fajn. Jenom těch ofinek mohlo být míň! Prosím! Napůl hipster soundtrack ale docela sednul. ()

T600 odpad!

Rozmazlený 14ti letý pipinky.. co víc k tomu dodat? Snad jen to, že k smrti nenávidím tyhke filmy. ()

Infantility

No já nevím, ale v patnácti by mi to asi přišlo fajn, taková klasika :) No proč ne, vždyť taky na co se mají ty mladý holky dívat.. Není to žádná hrůza ani přílišná sranda, ale jako zvuková kulisa se to hodí i teď.. ()

BlackMolla

nejdřív jsem si říkala, že to zas bude jen nějaká pubertální blbost, ale musím říct, že jsem se celkem pobavila, takže svůj účel to splnilo :-) ()

Royaldell

Důležité je se nebrat vážně a hodit tam těch pět hvězdiček,už jen za nádherné výrazy Džordžie a nebo její žluté nohy. Já prostě miluju ty filmy,u kterých je vám trapně. Jo a Aaron Johnson? Jj toho miluju i já,Džordži. ()

veronelka20

Zde není místo pro seriózní hodnocení, čtyři hvězdy z nostalgie. Ano, je to hloupé a naivní, to jsme byly všechny ve čtrnácti taky a proto jsme tu knihu tak milovaly.... ()

Talita1

Príjemná teen romantická komédia ako oddychovka na večer. Človek sa ocitne opäť v mladosti, kde sa riešia tak maximálne účesy, oslavy a kto s kým chodí. Skvelý Aaron Johnson ešte v mladom veku na začiatku kariéry. Chválim aj príjemnú hudbu a pekné exteriéry. Šťastný koniec je ako balzam pre romantickú dušu diváka. ()

Mausik

Byl jsem přinucen dívat svou přítelkyní a bohužel jsem usínal nehorázná nuda jediná hvězdička za hlášku copak jsi vážka na práškách? ()

lumi1

Myslím, že to tu už bolo viackrát spomenuté. Celkom pohodový film len by som musela mať trinásť aby ma oslovil o niečo viac, ale dal sa pozrieť. Takže pre mňa 2+ , 3 sa mi už zdali veľa a dve málo, takže niečo medzi tým :) ()

mirinkat

vidno ze britska kinematografia sa v poslednom case zlepsuje aj ked tento film nie je prave ktovieakou ukazkou je zo jedna z lepsich nastrocnych komedii a skvelo som sa pobavila ()

Pukancek

No.. mam inak celkom rada teanegerske komedie aj ked to uz len okrajovo tento zaner zapada do toho, co sa mi paci.. ale toto bolo AJAJAAAAAJ.... ani neviem zaco som dala tie 2 hviezdicky. aha uz viem :) videla osm uz aj horsie ()

Achaltekin

Klasická komedie pro náctileté dívenky, které poznávají život dospělých. Komedie nepřekvapuje ale ani neurazí. Samozřejmě nesmí chybět velkolepý happyend - takový, který je u amerických komedií téměř nepostradatelný. Mladá generace v něm zřejmě najde to, co hledá, nicméně starším divákům zřejmě nic neřekne. ()

Lex06

Hlavní postavy naprosto úžasné. Jeden velký trhlý příběh. Asi nikdy nevyrostu z romantických komedií v podání teenagerů. ()

BenNat

Nebylo to vůbec špatné, řekla bych, že i zábavné a takové uchopitelné, dokonce i pro někoho, komu už dávno není čtrnáct. Jenže takové to bylo asi první hodinu filmu. Georgia je kouzelně trapná a úžasným způsobem to řeší, ale ten happyend ve stylu všichni se budem chovat dospěle a správně, ten se k tomu prostě nehodil. Proč proboha hodili tak dobrý materiál jeko je jedno dost podivné pubertálního dítko do koše a během dvaceti minut z ní udělali zralou intelektuálku? Veškerá milost se z filmu jak mávnutím kouzelného proutku vytratila a zbyla pachuť nevyvedené romance, která má daleko k britskému humoru. Bohužel. ()

zuzulend odpad!

Tak tento film je opravdu velmi,velmi zvláštní.Vůbec se mi nelíbí a ničím mě nezaujal.To učení líbání bylo opravdu nechutné a některé scénky byly až trapné.Celé to bylo prostě úplně nudné,divné,nezajímavé a trhlé.Pochybuju,že tohle prožívají 14-15 leté dívky.Film si zaslouží jen jedno hodnocení. ()

Frndulina1

Od tohohle filmu jsem nečekala nic, ale musím přiznat, že jsem se docela i zasmála. Akorát hlavní hrdinka se mi vůbec nelíbila..ani to, že scény jsou přehnaný. A konec až přehnaně šťastný..bylo mi za to až trapně :DPřekvapil mě úžasný Aaron-Taylor Johnson- dvě hvězdičky dávám jenom kvůli němu,,no a tu jednu za to že jsem se zasmála. ()

Lolamd

Jeden z neojoblíbenějších filmů!Ano možná se to bude zdát někomu trapné či nesmyslné,ale tento film je pro určitou věkovou skupinu,myslím tím teenagery.Aaron Johnson je skvělé plus v tomto filmu.Líbí se mi i děj,i nedokonalá holka může mít dokonalého kluka. ()