Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

JB001

Viděno na Netflixu s tím, že jsem o filmu předem nic nevěděl. Ani netušil, že existuje. Nalákalo mne herecké obsazení a musím konstatovat, že to nepovažuji za zatrátu času. Naopak. Na českou komedii nadprůměrné dílko u kterého jsem se dost nasmál. Takže dobrý a dobře je za 3 ()

golf78

Prave jsem shledl predpremieru. Na to, jak to reziser uvedl, tak to bylo celkem dobry. Clovek se zasmeje. Verim ale, ze ta divadelni hra bude o chlup lepsi :-) ()

filmotrlo

Na premiéru jsem se skoro plížila připravená se nenápadně zase odplížit. Ale vida... vůbec mě to neštvalo... vůbec mi to nešlo na nervy... A lidi se smáli a já se smála taky! Je to příjemná letní podívaná, žádná intelektuálnost, ale to od komedie v českém rybníčku ani nečekáme, že? :) ()

Klik odpad!

právě jsem vyhodil bezmála 400, jsem si myslel, že se budeme bavit, udělám radost dívce. Bohužel ještě pod úrovní seriálu Iveta. Smutek jak tyto televizní nízkorozpočty nazýváme filmem. Klik ()

Reyer

Musím uznat, ze jsem od toho moc nečekal. Ale nakonec jsem byl mile překvapen. Shodou okolností semnou šel kamarád Pospíšil a vážně jsme se pobavili. A rozhodně se tam každý našel. Doporučuji bez předsudků. ()

BrunoBugatti

47%? To jako fakt?!? Dobrý, není to Vesničko má středisková, ale za a) je to docela fajn prdel, protože je to pestrý na příběhy a k tomu slušně napsaný , za b) je to dobře natočený, za c) herci jsou skvělí a dávaj tu míru nadsázky tak akorát. Počítám, že jestli někdo čekal Vyšehrad, nebo Špindl, je tady špatně. Tohle je nakonec vlastně docela milá poetická věc, kterých dneska příliš není. Přitlačím ze čtyř na pět, aby se to hnulo směrem vzhůru. Ty čísla jsou totálně mimo. ()

rebel2009

Bída, divadelní verze má větší grady, škoda filmového materiálu. Mádl a Polívka mi tam nesedí, Žák ztratil šmrnc. ()

horn.t

Pět hvězdiček si to nezaslouží, na druhou stranu si nezaslouží ani ty Vaše sračky, které jste tu až na výjimky vyplodili.  Mě to tedy rozhodně ničím neurazilo, dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a  očekával, lehkou letní komedii, u které jsem si příjemně odpočinul a nenudil se. Většina z Vás kritiků vytvoří leda bobek, než vyrazí ráno do rachoty, ale kritika vám vážně jde moc dobře. ()

Korpy22

Věc, která skvěle funguje na divadle, ale když se z toho udělá film, jaksi to ztratí řemen a šmrnc. Nemůžu vlastně říct, že by film byl špatný, ale většina scéna byla velmi divadelně zahraná, všichni herci byly přehnaně afektovaní a nepřirození. Myslím, že to tento film tematiku sexuální touhy spíše zesměšnil, než že by ji řešil a snažil se dost do světla vážného problému. Co se střihu týče, ten je dobrý a dynamicky prolíná jednotlivé linky.  Nedokáže to však vyrazit nepovedený scénáře. Jakmile se prostě něco dobrého začne překopávat tak to přestane fungovat. ()

5tipes

Místy je to trochu vtipné, ale působí to jako díl z nějakého primáckého brakového seriálu. Dokážu si ale představit, že na divadle by to mohlo fungovat, nicméně mě látka, ani námět tentokrát Na Jezerku nedostane. ()

Marcimor

Na to, jaké má film obsazení a námět v porovnání s tím, jak to vše bylo (ne)využito, se jedná o promarněnou šanci natočit opravdu zajímavou a drsně vtipnou komedii. Škoda. Vlastně velká škoda. ()