Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (99)

Tominni 

všechny recenze uživatele

Za mě vlastně takový solidní český průměr, speciálně v první polovině filmu jsem se u postaviček Panského klubu (erotoman Šteindler, učitel Mádl, Polívka......) celkem bavil, bohužel druhá polovina filmu a speciálně závěr je tak trochu zklamáním. Uvěřit Zdeňkovi Žákovi roli rockera mi tedy dělalo problém. Přesto - solidní herecké obsazení to nakonec na tři hvězdy vytáhne. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Divadlo je divadlo a film je film. To co funguje na prknech, jež znamenají svět nemusí fungovat na plátně kin. Až na výjimky se přitom sešla stejná sestava. Možná, že i to je problém. Boleslav Polívka má kupříkladu nevýraznou roli, Jiří Mádl dostal roli asi pro svůj slavný obličej. Otázkou je, proč byli právě ti dva jediní vyměněni. Navíc Matěj Balcar nemá s filmy zkušenost, je to jeho první. A aby toho nebylo málo, ze snímku se stal rodinný podnik. Pár věcí ve filmu nedává smysl. Právě terapie, která byla ústředním motivem divadelní hry je spíše upozaděna. Najdou se dobré věci a scény, ale je jich zoufale málo. ()

Reklama

Ivoshek 

všechny recenze uživatele

Začalo to jako průměrná konverzačka a po čase to sklouzlo do klasické laciné a špatně napsané “komedii”, u které se nikdo s IQ nad 80 nesměje. Nechápu smysl toho filmu. Postavy nemají osobnost a nedávají valný smysl. Třeba vztah Panic-Pagácová je proste nesmysl, ničím nepodložený v ději a hlavně úplně mimo realitu. Celkove mi to prošlo jako 90mikutová, průměrně zahrána reklama na Arginmax (což nebyla, šlo ve skutečnosti o Viagru a Mucha sekt). Jdete už s takovejma ceskejma filmama do píči, fakt. Už i ty Slováci dělají lepší věci. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

očekával sem další z řady českých pseudokomedíí, kde si nesympatické postavy stěžují že je nikdo nemá rád i když jsou idioti, ale realita není zas tak hrozná. Některé momenty jsou sice špatný a leckomu z nich může prasknout cévka, ale jinak mě to nijak neuráželo. Sice sem se nesmál, ale postavy až na tu Steindlerovu mi nepřišly úplně mimo a určitá část jejich jednání byla dokonce i pochopitelná. Věřím, že na divadle to může fungovat mnohem lépe...55% ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

A dost. Končím s hájením mladých českých řežisérů u nových českých ,,komedií''...  Tohle byl bizár a jestli nevíte co to znamená, tak než se na to kouknete se podívejte co to slovo znamená. Hrušínská je sice pohledná čtyřicítka, ale její projev byl afektovaný až běda... Pitvořící se Šteindler, Žák v naprosto hrůzné roli, šišlající Mádl a šišlající ovšem z jiného důvodu Jan Hrušínský... Jediný kdo tak nějak držel lajnu normálnosti byl Bolek Polívka. Scénář katastrofa. Neumím si to představit jako divadlo, ale jako film to bylo strašný. Evidentně ne vše co vejde do jedné cimry, kde stojí je stůl a pár židlí (a funguje to), funguje stejně na plátně. - ODPAD ()

Galerie (19)

Zajímavosti (6)

  • Pánský klub se stal celovečerním filmovým debutem nejen pro režiséra, scenáristu a koproducenta filmu Matěje Balcara, ale zároveň i pro celý jeho hlavní tvůrčí tým. Šlo o kameramana Aleše Svobodu, střihače Jana Vondráška, vedoucího produkce Ondřeje Prášila, scénografa Jana Balcara ml. a skladatele Jana Kučeru. Zároveň celá realizace připomínala takový rodinný podnik, protože Matěj Balcar údajně do filmu zapojil přesně 16 svých příbuzných, pokud počítáme Balcary i Hrušínské. Na place prý dokonce vznikla panákovací hra, že za každého Balcara na plátně si musíte dát drink. Dokoukat závěrečné titulky je tak pro hráče prý poměrně náročné. (Nerdik)

Reklama

Reklama