Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. Stejnojmenná hra filmově debutujícího režiséra Matěje Balcara uvedená v Divadle Na Jezerce se stala diváckým hitem. (ČSFD.cz)

Trailer 1

Robbi

Taková typická malá domů, navíc další ukázka, že film není divadlo. Smutné je, že na podobné záležitosti doplácejí někteří herci, u nichž je zřejmé, že mají podstatně na víc. Ohledně hlavní hrdinky by se dalo podtrhnout to, co tu bylo psáno a možná ještě zcela bez jakékoli snahy o dehonestaci, že pózovat pro jistý časopis není totéž jako excelovat před filmovou kamerou. ()

dopitak

Velmi příjemné překvapení. Divadelní hru jsem neviděl, ale po poněkud zbrklém a hodně nevěrohodném začátku to nabere příjemný směr. Hrušínská jako femme fatale dokonalá, Mádlovo herectví se mi moc líbí dlouhodobě a Šteindler byl nakonec taky fajn. Ovšem Gigi Žák tomu nasadil korunu! :))) Katakombes Milou Kinematografos. ()

oveckaoa

Na české poměry nadprůměrná záležitost. Ženská vede terapie s muži co mají problémy se ženami jeden miluje kolegyni v práci a bojí se jí to říct jeden je důchodce co mu umřela žena a on od té doby nechce jinou jelikož to považuje za nevěru jeden má ženskou co s ní skoro nespí jednomu se nepostaví bez prášků a navíc je teplý  a ten poslední je fixovaný na matku a myslí si, že nenajde dobrou ženskou. Není to moc vtipné , ale je to zajímavé po filmové stránce a opět to táhne nahoru postava Mádla co prostě ve sračkách nehraje.   P.s. pokud se to vezme globálně ona jim moc nepomohla jeden se kvůli ní rozešel a nejspíše zůstal na mizině , ale zase byl s ní jednomu řekla, že si má najít ženskou , i když mu ta jeho umřela jednomu poradila ať tu kolegyni sbalí což mu poradili i ostatní, ale jeden si poradil sám, když zjistil, že to s prášky přehnal a tomu poslednímu poradila ať zavolá své matce což mu , ale taky poradily i ostatní. Kdybych byl moc velký rypák najdu tam daleko více problémů například to, že psycholožka co ani psycholožka není (ani jednou to tam nezazní) radí lidem nebo to, že matka nevidí syna přes 10 let a je s tím v klidu.  80 procent ()

Stanislaus

Nevím, jestli Pánský klub fungoval na jevišti lépe, nicméně po zhlédnutí filmové adaptace v kině mám celkem rozpačité pocity. Od komedie bych očekával větší dávku humoru, v tomto případě jsem se jenom párkrát lehce pousmál. Herecky to nejvíce táhli Polívka, jehož linie byla spíše tragikomická, a Šteindler, kterému role šovinistického burana sedla. Zbytek osazenstva mi přišel průměrný až unylý a linie Žák-Hrušínský byla podle mě uchopena hodně křečovitě. Navíc, jak bylo už poznamenáno, Linda není zrovna příkladem ukázkové psycholožky a její nešikovnost bohužel nevyvolávala smích ani soucit. Lepší dvě hvězdičky! ()

jandula00

Poslední recenzi jsem zde psala před x lety, přecejen jsou už jiné povinnosti. Ale nedá mi to a zkusím zachránit alespoň jednu duši od tohoto utrpení. Bylo to celé extrémně nevtipné až trapné, předvídatelné a nudné. Toto všechno bych přežila, ale herecký výkon hlavní hrdinky a celkově její postava byla prostě...nesnesitlná. Nejsem psycholožka, ale při představě, že by v nějakém filmu tímto způsobem dehonestovali mé povolání, mě upřímně řečeno děsí. ()

• Film je adaptací úspěšné divadelní hry Matěje Balcara uváděné od roku 2019 na prknech Divadla Na Jezerce. Ve filmu je i odkaz na toto divadlo, a to v 53. minutě, kdy jde Cyril (Jiří Mádl) na rande s Lindou (Kristýna Hrušínská) právě před Divadlem na Jezerce. (Zdroj Nikola Hrkl'ová; Divadlo Na Jezerce)
  • Pánský klub se stal celovečerním filmovým debutem nejen pro režiséra, scenáristu a koproducenta filmu Matěje Balcara, ale zároveň i pro celý jeho hlavní tvůrčí tým. Šlo o kameramana Aleše Svobodu, střihače Jana Vondráška, vedoucího produkce Ondřeje Prášila, scénografa Jana Balcara ml. a skladatele Jana Kučeru. Zároveň celá realizace připomínala takový rodinný podnik, protože Matěj Balcar údajně do filmu zapojil přesně 16 svých příbuzných, pokud počítáme Balcary i Hrušínské. Na place prý dokonce vznikla panákovací hra, že za každého Balcara na plátně si musíte dát drink. Dokoukat závěrečné titulky je tak pro hráče prý poměrně náročné. (Nerdik)