Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

stiewe

Jaké to je když Vás smrt navštíví doma a nechce nikomu nic udělat? Zřejmě nezapomenutelnej zážitek tak jako pro Williama Parrishe. Oslnivě zahraný Joe Black v podání Brada Pitta který na sebe svýma skromnýma hláškama strhával pozornost celého filmu. ()

Astrebleue

Nejkrásnější romantický film s úvahami o životě.Z tohoto filmu (podle mě) pochází nejkýčovitější ale zároveň nejlepší milostná scéna, kterou znám.Spolu s hudbou vytváří neopakovatelnou atmosféru zakázaného jež přitahuje... ()

biopanic

Smrť prichádza v čiernom, volá sa Joe Black a má rada arašidové maslo. Až na občasné morbídne hlášky (boli zámerné?) som sa nudila (dlhé, predlhé). ()

Honziczech

krom ostatního bych řekl, že v tomto filmu je nejpoužívanějším slovem: ano, všiml jsem si, že ho tam zvláště Hopkins říká velice často:-D ()

vetsinezobri

Originální nápad, sympatičtí herci, otřesný závěr. Film končí nejméně půl hodiny a navíc u ohňostroje. Neumím si představit větší kýč než loučení se se svou láskou pod oblohou ozářenou barevnými dělobuchy. Rejža by zasloužil proplesknout fakt. ()

štíple

Anthony Hopkins je skvělý jako vždy, Brad Pitt dělá, co může, ale příběh je bohužel slabý. 178 minut amerického sentimentu. ()

petka114

Příběh, kdy je láska silnější než smrt a chutná po arašídovém másle. Romantická komedie s neobvyklou zápletkou a na žánr s neobvykle dobrými herci. (Anthony Hopkins, Brad Pitt). Příběh navíc podkresluje nádherná hudba, která především v samotném závěru filmu nutí diváka sahat po papírových kapesníčcích. Co mi však zkazilo dojem z celého filmu, je jeho neúměrná stopáž. Proč musí mít romantická komedie skoro 3 hodiny (nepočítaje nešťastníky dívající se na novu, která do filmu vecpe dalších 30 minut reklam)?!? Přiznám se, že některé záběry mi přišly zbytečné a některé dialogy bezzubé, závěr pak velmi velmi protahovaný, i když dojemný. ()

Marty7CZ

Je to můj oblíbenej kousek. Výtečná režie, Mistr Hopkins, hodně dobrej Bredíík Pitovic, neskutečná hudba, skvělý vedlejší postavy. Čas tří hodin stopáže neznamená vůbec nic... a naprosto bravurní dabing, díky pane Švehlíku!!!! ()

karlee

Tak nechá se na to koukat i přes tu délku. Ovšem má oblíbená komediální postava (Smrt) by se neměla snižovat k metafyzikální romanci, spíš by si zaloužila pár metafyzických hlášek, když už ne á la Bergman, aspoň á la Pratchett. ()

john.h

Velmi dlouhé. V první polovině tedy solidně zábavné, ta druhá plná prvoplánových útoků na city diváka, přehnanýho dojetí a uslzenejch očí trochu slabší, ale pořád se to dalo a jako celek velmi výtečná romanticko-mysteriózní podívaná. ()

RAFT

tenhle film má jednu obrovskou nevýhodu je poněkud strašně zdlouhavý místama i trochu nudný , kdyby to trochu prostříhaly tak by se nato dalo i líp koukat. ()

Snathoras

Moc se mi do tohoto 3 hodinového díla nechtělo, ale stálo to fakt za to...herecké výkony byly naprosto špičkové, hudba dokonalá a zápletka zajímavá :) ()

MysakSim

Tento film jsem viděl už asi třikrát a pokaždé mám ten samý pocit... Úplně mě při něm mrazí v zádech. Nevím čím to je jestli atmosférou, dobrými hereckými výkony Hopkinse i Pitta a nebo skvělou hudbou, ale vždycky mě dostane. Krásný romantický film s mysteriózní zápletkou prostě patří mezi mé top filmy. 90% ()

iKosser

Od začátku do konce víte, kdo je in charge a jak vám to chce prezentovat. Prostě příběh, 3 hodiny čítající, nezakopávající, jistý. Podpořený Pittem, který si střihl jednu z nejlepších rolí v životě. Muzika geniální, celý film podtrhuje a v těžších pasážích podrží. Skeptici šumí, ale nevím proč. Co chcete víc? ()

1mArc0

Predtým, než umrieš a zoberiem si ťa so sebou sa naučíme niečo o luďoch ty aj ja, aby sme neodišli tak na prázdno a to na čele s kultovým Anthonym Hopkinsom. Bradd Pitt chladný, ako smrť. Film s osobitou hudbou. V scenári trošku lásky, trocha emócií do toho romantická hudba. Pridať peknú tvár Brada Pitta to taktiež platí u Claire Florani, trocha kvalitnej hudby, starého pána herca a máte slušný film o tom, že čo si najviac vážiť. /80%/ ()

Najt

Pěknej film, herecké výkony precizní. Chtěl jsem dát 3* za ten šíleně sentimentální, trpkej, až "ubohej" konec, cca posledních 20minut, ale nakonec nechám 4... 3/4 filmu super, ale konec je stěží na 2* ... 70% ()

Shitonit

Hvězdné obsazení, brilantní zpracování, je to něco jako když půjdete na luxusní večeři, a to co dostanete, předčí veškerá Vaše očekávání.. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Kombinaci fantasy, drama a mysteriózní miluju, ale toto bylo utrpení. Hodnocení výrazně sráží brutální délka, plná keců a prázdnoty. Claire Forlani = božský pohled! ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster