Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

JB001

Film se mi líbí čím dál tím víc. Možná to bude tím, že už neřeším "záblesk", ale že už mi brzy bude 65. Nicméně do Claire Forlani bych se taky dokázal zamilovat na první pohled i na stará kolena ()

ondra.p

Moc hezký film. Nemám rád Brada Pitta, ale tady se mi líbil. Mám rád Anthonyho Hopkinse a nezklamal. Zajímavý námět a málo klišé, to se mi líbí. Ve zkrze lidské a uvěřitelné. Jen závěr u mě zas tak nezabodoval. Emoce, které v něm byly, se v jednom okamžiku ztratily a už jsem se nedokázal zase naladit. A pak ta hrozivá délka. Ale i tak, (u mě na romantický film) velmi slušných 75%. ()

Bogrant

S potešením som sa zoznámil s týmto filmom a s potešením mu aj zakývam na rozlúčku, pretože je to hrozná ždímačka sĺz, ktorá ich chce z diváka silou mocou dostať von. A snaží sa o to naozaj divným príbehom, ktorý má určité svoje čaro, hlavne od momentu z prechodu pre chodcov, kedy diváka zasvätí do svojej podstaty. Ale čo z toho, keď to má vražedné tri hodiny počas ktorých sa riešia stále tie isté veci a nie a nie sa to poriadne vysloviť. Hopkins tradične výborný, Pitt napriek viacerým tunajším hejtom ujde, záver je akceptovateľný. Jediná, naozaj očarujúca vec tu je hudba Newmana. ()

Nataniel73

Krásny film o hodnote života, človeka a medziľudských vzťahov. Ťažko hľadám slová na opísanie tohto filmu. Na mňa zapôsobil veľmi výrazne a z emočného hľadiska ho radím medzi najvydarenejšie filmy. Napriek svojej dĺžke nenudí, práve naopak kratšia stopáž by mu skôr ublížila. Pozorný divák si vychutná každý jeden detail. Tento film nie je o hereckých výkonoch (hoci Brad Pitt aj Anthony Hopkins svoje úlohy zahrali výborne) ani o vizuálnych efektoch, či prepracovanom scenári. Je to predovšetkým o hlbokej myšlienke. Ak by som mal dať niekomu tip na romantický film, rozhodne tento by bol jedným z prvých čo ma napadne. Ten záver je podobne silný ako vo filmoch Titanic, Armageddon či Posledný Mohykán. Citlivejšie povahy sa neubránia slzám a to je niečo, čo dokáže spôsobiť máloktorý film. Skvostná hudba len podtrhuje nevšedný filmový zážitok. Jeden zo 100 najlepších filmov. 85% ()

Awer

Totální kýč, kterému k dokonalosti chybí snad už jen to, aby byl "podle skutečných událostí". Jako edukativní vyprávění pro děti a večerní program pro večery, kdy nejde o program na obrazovce, ale před ní (což by Bill určitě ještě patetičtěji rozvil do plného květu) ovšem prvotřídní a na stopáži 178 minut i s minimem akce naprosto nenudné. ()

Bragi66

Brad Pitt jako smrt přijde za Anthony Hopkinsem a udělá mu nabídku. Sakra, nebylo by lepší obsadit to obráceně, aby tu smrtku hrál Anthony Hopkins a trochu přestavět příbeh? ()

marai

Páánečky, tak toto nemalo konca. Ťahalo sa to ako bambino v Pittových vlasoch. Pod 3 hviezdy to nepustil len sir A.Hopkins. ()

horrormaker

Vieme, co znemana klise. Je tu toho pravdepodobne mnoho, ale niesu to nahodou klise, po ktorych aj tuzime? Zalezi na tom, ze mozu byt okate, alebo prilis nahodne? nezalezi, pretoze su podane v spravnej kadencii a v spravnom case. Je to predlzena romanca so skvelou hudbou, metaforickymi hladiskami, mensimi zvratmi a aj mensim kalkulom, ktory mame radi a ten pocit lasky jednej postavy k druhej tam jednoducho je a je silny. Prvykrat ma to velmi potesilo, druhykrat mi to pripomenulo. Je to film, ktory si toto moze dovolit a nielen pre jeho vek, ale najma preto, pretoze to skutocne spravilo nezne, pomaly a aj tak s napatim. ()

Wineology_

Jestli se mnou Titanic citově nic neudělal, tak tohle se mnou zacloumalo od základů. Krásné, až bych řekl pohádkové znázornění toho, co nás jednou všechny čeká. Citové vydírání diváka bylo skrze myšlenku loučení, odloučení a také určité beznadějné naděje velmi silné a nenásilně udělané. Film tahal přesně za ty nitky, abych se po něm necítil emočně na dně (jako tomu bylo třeba u snímku Otcové a Dcery), ale řekl bych, že přesně naopak. Cítil jsem nějakou emoční posilu, která z toho filmu šla. Anthony Hopkins světový, Brad Pitt nijak nepřekvapil, ale rozhodně nezklamal, a Claire je prostě skvělá. Co ještě musím rozhodně ocenit na filmu je hudba. Soundtrack převážně v pozdějších částích filmu je znamenitý a skvěle podtrhuje to, co se na plátně promítá. Skvělý a silný počin, pane Brest, smekám! ()

stret

Toporné hezounské ucho v podaní Brada Pitta akože znázorňovalo také mystérium, akým je Smrť. Tá Smrť, čo nás kosí milióny rokov. Ale z tohoto filmu to vyzerá že toto mystérium je tupučké a nevycválané ako nadržaný pubescent a potrebuje sa olizovať s nejakou smrteľnou samičkou. Že by si Smrť chcela narobiť malé smrťátka? To je extra trapas. ()

Bara86

Jednou za čas se ráda nechám vtáhnout do atmosféry tohoto filmu, výrazně podpořenou podmanivou hudbou, která je opravdu krásná. Emočně vás však naprosto vyždímá. Ale jestli mě na onen svět má doprovodit právě Brad Pitt, budu určitě  v klidu. ()

Rebel24

Výborný romantický film, potešil ma Anthony Hopkins, konečne v inej kvalitnej polohe než jeho dominanty horor či thriller, pre Claire Forlani ide o životnú rolu. Osobitne by som ale vypichol soundtrack, ktorý je nadpozemský a výrazne dotvára väčšinu scén, keďže ide o pomerne pomalo plynúci film. Som rád, že Martin Brest neostal iba pri romantike, ale priestor ponúkol aj biznisovým hrám vo firme, čiže aj dramatická časť funguje (to je v drvivej väčšine romancí kameň úrazu). O čosi by som zvýšil tempo, tým pádom skrátil dĺžku a bol by to masterpiece. 95% ()

colin

61 nebo 79%? Pořád to jsou 4 hvězdičky. Vtipy na Jeho adresu se mi líbí, ke koketování s Ním patří i znázorněná atmosféra. ()

gulas

Moc se mi to líbilo. A že je to moc dlouhé? Že to má 3 hodiny jsem si všiml až teď. Užil jsem si každou minutu. ()

Roger92

Výtečný film, skvělé herecké výkony Hopkinse a Pitta. Pitt to hraje s obrovským potenciálem, je takový, jaký by měl v tom filmu být. To samé platí o Hopkinsovi, navíc pěkná Claire Forlani, která za nimi nezaostává...báječný film...5* ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster