Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

OlaJ

Skvělý námět a scénář, výborní herci. Jen škoda té délky, kratší setřih by přidal tomuto filmu větší švih a hvězdičku navíc. ()

Torgal

Tento film je objektívne veľmi dobrý so skvelou hudbou a hereckým obsadením, no je tak nehorázne rozťahaný, že sa v podstate nedá pozerať. Všetci hovoria strašne pomaly a strašne veľa a ja som nudil. Preto hodnotím tak ako hodnotím. 5/10 ()

Břeťa

Můj nejoblíbenější romantický film. Možná proto, že mám rád jen dva a ten druhý je spíše muzikál (Moulin Rouge) :) Bohatý muž William Parrish má dvě dcery, z toho ta pro nás důležitější je ještě jako malá rozmazlená nezkušená princeznička. Pak ale uvidí neznámého mladíka, do kterého se na první pohled zamiluje. Jenže neví, že když se za ním naposledy otáčí při cestě z kavárny, ve které se právě seznámili, ho srazí auto a tělo si vypůjčí Smrt. A právě Smrt si jde pomalu, ale jistě za svým cílem - vzít život Williamu Parrishovi. Shoda náhod je dá tedy opět dohromady. Probudí se mezi nimi milostný vztah, který ale v takovém filmu musí mít svůj háček a hlavně musí vyjít pravda na povrch. A tak na konci filmu Smrt jeden život vezme (William Parrish) a jeden život daruje (Joe Black). Je to samozřejmě trošku nadnesené, že smrt může lidi i oživovat, ale je to celkem dobrý a hodící se nápad. Film plný romantiky, lásky, mysterie a překvapivých situací, který doporučuji pro jeho jedinečnost. Ukazuje nám také Smrt jinýma očima, než jakými jsme zvyklý, tedy starou babiznu s kosou :) ()

Dárius

Nemohl jsem dát víc hvězd,protože víc jich tady není k mání.Pitt,Hopkins to spolu umí"Legenda o vášni".Když k nim přidáme nádhernou Forlani a skvělého Tambora vznikne toto veledílo.Pro někoho fikce pro mě film který až moc vystihuje tuto chamtivou dobu.A mluvím o době v České republice.Jak moc by byla potřeba smrt v podání Brad Pitta,aby se vypořádal s podvodníky typu-ve filmu hrajícího Webera.Panečku-Joe by se u nás pořádně zapotil. ()

fog

Wow, strasne dlouho jsem tenhle kousek nevidel a dnes jsem se k nemo konecne znovu dostal...musim rict, ze jsem si ho opravdu uzil. Tolik emoci, tolik hlubokych myslenek a tolik zvratu. Zaverecna scena patri k tem nejpodarenejsim. Proste tahovej "happy end", kt. tomuhle filmu moc slusel. Vynijkajici Brad Pitt, Hopkins jako vzdy ve forme a tresnicka na dortu Claire Forlani, jejiz projevy emoci jsou tak realne a totalne me dostaly! ()

cure

Pre mňa úplne neškodná, ničím neprekvapujúca, jednohubka so zaujmavou atmosférou, ktorá by mohla byť kratšia. ()

maaan

"Definition of Love? Trust, responsibility, taking the weight for your choices and feelings...and spending the rest of your life living up to them, and above all, not hurting the object of your love. Multiply it by infinity and take it to the depth of forever, and you will still have barely a glimpse of what I'm talking about." Intense. ()

deepspace101

Romantický film s Bradem Pittem v hlavní roli? Ne, děkuji, ten klidně vynechám. To jsem si říkala o Meet Joe Black a dlouho se mu záměrně vyhýbala. Teprve nedávno jsem při nedbalém sledování televize nebyla dostatečně pohotová a nesáhla včas po ovladači. Co následovalo, mi vyrazilo dech. Když William Parrish poprvé uslyšel odpověď na otázku, kterou ještě nahlas nepoložil, síla toho okamžiku mě zasáhla jako blesk z čistého nebe. Příběh složený z nekonečných dialogů mezi jednotlivými postavami funguje na výbornou. Po každém rozhovoru mezi Smrtí a její obětí jsem měla chuť scenáristům zatleskat. Postavy řeší každou maličkost, přičemž pátravými pohledy neustále sledují konání ostatních. Režisérovi až pedantsky záleží na způsobu, jakým se vyjadřují, na sebemenší změně odstínu emocí v jejich tváři. Tklivé smyčce mi rozechvívají nitro. A uprostřed té nádhery se skví strhující herecký výkon v podání představitele jedné z hlavních rolí. Anthony Hopkins pro mne nikdy nebyl Hannibalem Lecterem, ale od této chvíle už navždy pro mne bude Williamem Parrishem. ()

ZackSawyer

Zřejmě nejsympatičtější pan Smrtka, který ochutná burákové máslo. Užíval jsem si to. Mysteriozní romantika. Film s mnoha životními moudry... film na který se nezapomíná. ()

UniqueNett

Jedním slovem: PERFEKTNÍ! Charismatický Hopkins, nesmělý Pitt, nádherný příběh a úžasná hudba. Nemám ráda přehnaně dlouhé filmy. Ovšem tady jsem děj tak hltala, že mi ani nepřišlo, že sedím u televize skoro přes tři hodiny. ()

emdvojka

Vďaka charismatickému a výborne hrajúcemu Anthonymu je tento film na jedno vzhliadnutie celkom fajn, ale že by som sa niako extra zabával alebo dokonca, že by ma táto psychologická romanca emocionálne zasiahla sa nedá povedať. Táto americká dráma je len pre určity typ ľudí... pre mňa nie. ()

frbulka

Možná trochu slaďárna, ale s příchutí mystiky, tajemna a zajímavé atmosféry, kterou bych srovnala s Benjaminem Buttonem. A navíc snímek nese krásné poselství. Poselství toho, že zde nejsme věčně a každý den může být tím posledním. Naštěstí a zároveň bohužel pro nás, nemáme tu "výsadu" znát ten Den jako William Parrisch, ale můžeme se snažit s každým dnem tak naložit...(teď jsem to pouze napsala, ale jsem zvědavá, jak si poradím s realizací:-)). ()

the_bitch

Jednoducho romantika. Fantasy mysteriózno romantická kombinácia v podaní mladučkého Brada Pitta, starého "harcovníka" Hopkinsa a krásnej Claire Forlani zaujme, niektorých rozplače, a príbehom zostane dlho v hlave, miestami aj v srdci. Vyzdvihujem atmosféru, a akúsi záhadnosť celého filmu, a samozrejme hudbu. 5* ()

yamk5

Výborný film na partnerský večer, chlap si schrupne, baba sa nadchne a na "afterku" budu obidvaja správne prichystaní. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster