Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

allegria

Jedním slovem: Nádhera. Přestože poměrně dlouhý film, není v něm jediné hluché místečko, že by se snad mohl člověk nudit. Děj ubíhá tak, že když je konec, je vám to líto. Brad Pitt je věrohodný, přestože jeho role není zrovna lehká (taky - kdo by věděl, co cítí Smrt, že), a bylo v tom - aspoň pro mě - i dost dojemných chvilek. Nejvíc mě dostalo, když Smrt uroní slzu :-) Ale i další dva hlavní protagonisté (Susan a její otec) hrají skvěle. Tento film je zážitek a ráda se k němu někdy vrátím. ()

holasek

Těžká hard core romantika spojená s bisnisem. Každá scéna trvá nekonečně dlouho, ale to není v týhle situaci nic špatnýho. A. Hoppkins je skvělej herec, ale po jeho roli Hannibala už ho v jiných rolích moc nežeru a to je pro mě škoda... Mám pocit, že se film snaží po malinkých kouskách nadhazovat napětí, ale já to žeru po metrákách jako kachnu u babičky. Brett je fešák jak být a k tomu tajemný a tvrdý vystupování to ho zdobí celou mladistvou kariéru. Slečna Forlani má talent na to hrát nadrženou a zamilovanou samičku. 4 hvězdičky ()

moriero

Náměť je naprosto fantastický, ale do dnešního dne je Meet Joe Black tím nejnudnějším filmem, jaký jsem kdy viděl. Záživnější je i encyklopedie o lišejnících. A ta stopáž je fakt vražedná. ()

Catella

Herecké výkony, hudba, zpracování, do detailu promyšlené dialogy, všechno je to takový akorát, nic nechybí, nic nepřečívá. ()

nanamarak1

Hodně rozporuplný film. Na jednu stranu tu máme pěkný námět, kameru, herce a hudbu. Na straně druhé tu máme přepálenou stopáž, několik vyloženě papírem šustících dialogů a 2 nechtěně směšné věci (snad deseti minutová sexuální scéna a trikově zbabraná Pittova srážka s kapotou). Výsledkem je nadprůměrný film, ale mohl být o dost lepší. 60% PS: Co na tomhle stálo devadesát mega fakt nechápu. Vždyť nejvýpravnější scénou je večírek s ohňostrojem! ()

Igy007 odpad!

Kdysi jsem to protrpěla v kině. Člověk nechápal, jak to při takovém obsazení a námětu mohlo být tak debilní. Sralo mě tam všechno, nejvíc ta kačenka s neustále přivřenýma očima jak při zánětu spojivek. Dodnes si živě vybavuju ten pocit ošizení, fakt jsem měla místo zakoupení lístku jít někam do knajpy na pivčo a tam na tu kámošku, se kterou jsem byla v kině, počkat. Obě bychom si ten večer užily mnohem víc - já bych neviděla toto srajdo a ona by nemusela poslouchat mé držkování během projekce :-))) ()

F2003F

Jeden z najkrajších filmov aké sú. Každý jeden moment v ňom, scéna či prejav nádherný. 3 hodinový opus, ktorý si vždy nesmierne rád užívam. Tesne za mojim top10. Z tohto diela mi zostávajú vždy milé spomienky a pretrvávajúci pocit čarovne príjemného nadšenia. Zamrzí, že to nemalo taký úspech ako napríklad podobný Ghost. Komu toto pripadá ako priemerný film sa asi musel dívať na niečo iné, inak si to vysvetliť neviem. Zatiaľ len moje druhé, ale oveľa silnejší zážitok. Už teraz sa teším na ďalšie. Naozaj pohaľadný, milo podivný prekrásny výtvor, ktorý zaplní alebo zanechá niečo vovnútri. Narozdiel od 99% rovnakých stereotypných žánroviek, ktorých predpoklady a zámery sú aké sú. Brada ani nejdem spomínať, TREBA VIDIEŤ. Záver sa dá ľahko vyložiť po svojom, ja som si tým svojim jednoznačne istý.           „…a k tomu sa moja dcéra zamilovala do smrti.” ()

ap2001

Sice to není úplně čistých pět hvězdiček, ale ten film mě navzdory většinovému názoru velice mile překvapil - jeho rozvláčnost a trpělivá režie rozhodně není na závadu, spíš naopak - vyjádření reality mezilidských vztahů je mnohem věrohodnější než u jiných typicky "americky uspěchaných" filmů. ()

rime

Claire Forlani je nádherná a herecká dvojka Hopkins a Pitt prostě nemá chybu.Film má parádní atmosféru.Tři hodiny mě uběhly jako pět minut, jenom tahle informace stačí na pět *. ()

Fill16

Atmosféra houstne a houstne...a to finále! Tak má vypadat správný happy-end! Tenhle film je převážně o citech a tento film si dokáží nejlépe vychutnat citlivky a snílci.. Už dlouho jsem si vždycky přál vidět takovýto druh filmu. Vyplnilo se a už kvůli tomu dávám pět hvězdiček. Kdyby to nebyl takový žrout času, tak se na to budu dívat víckrát... :-) A soundtrack Thomase Newmanna je strhující!!! ()

shinlove

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Nejen zopakování úspěšného dua Pitt-Hopkins z Legendy o vášni, ale doplnění o nádhernou Claire Forlani, která má pohled očí, že bych vraždil...krásně se na ni dívá! Ale zpět k ději :) je to film, který snad ani nejde nazvat romantickým, i když kam jinam ho zařadit. Je to podívaná od začátku až do konce. Okouzlující ústřední pár, smrt co mluví s oslavencem. Prostě nedá se tomuto filmu v mých očích nic vytknout. Snad jen až přílišná délka :) ale to překousnu. 5* ()

Silnica

Připadalo vám, že film trvá 3 hodiny. Mě tedy ne. Čím to bylo? I přesto, že se jedná o zfilmovanou divadelní hru, nenašla se hluchá místa. Herecké výkony ústřední trojky zakázali diváku se nudit. Brad Pitt nehrál toporně, hrál Smrt. Hrál někoho, něco, co nezná tento svět a neví jak se chovat ve společnosti. Jako důkaz jeho výkonu špičkově "panicky" zahraná postelová scéna. Hopkins a Forlani, též dva bezchybné a srdceberoucí výkony. Do všeho podařený soundtrack a máte příjemný romantický lidský a emocemi nabitý snímek. A vítězná hláška? No jistě: "Daně a smrt". ()

petrxx

Celou dobu jsem si při sledování filmu říkal, jak z toho vybruslí, to se prostě musí někde podělat. A ono ne. Povedlo se to dokonale a já se jenom divím, že jsem se k takovému filmovému skvostu, jako je tento film, který hodnotím podobně jako například Forresta Gumpa, nedostal dřív. BRAVO!!! ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster