Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Predstavte si, že sa sťahujete z podnájmu do podnájmu a takto ste už za pár rokov vystriedali 49 domácností, ktoré ste museli zdieľať väčšinou s týpkami ako bankový úradník bývajúci v stane, albín opaľujúci sa pri mesačnom svite, psycho dráma kráľovná, požierači LSD a húb, mega huliči, flákači po bordeloch, ľudia štiaci do chladničky, hard core separatistické lesby a nakoniec kamoš, ktorý počas hlasnej muziky pri telke exituje s felafelom v ruke.
No nedrblo by vás?!? (sochoking)

(více)

Recenze (7)

Jordan 

všechny recenze uživatele

to, že za najlepšie klady tohto filmu pokladám pekné herečky a skvelý soundtrack hovorí samo za seba... nie je to veľmi hlboké dielo, je to v 90-rokoch zaspatý austrálsky dovetok k pomaly končiacej postmoderne, ktorému by neuškodilo robiť si zo seba srandu trochu viac, ako človek čaká od momentu, kedy sa stretne s názvom... no v konečnom dôsledku a pri spätnom pohľade: ten názov s tým, ako zaujme, je vtipný a postmodernistický, je pritom úplne prázdny, nasilu "coolový" a teda vystihuje celý film... ale kvôli soundtracku a pekným herečkám pod slabé 4 * nepôjdem... ()

Freemind 

všechny recenze uživatele

Při troše nadsázky to lze označit za australskou odpověď na generační černé komedie typu Samotáři nebo Trainspotting. Kvalita jednotlivých příběhů je sice značně kolísavá, ale stejně jsem si to poměrně užil. Pro každého fandu australské kinematografie povinná položka, ostatní to můžou z nudy prubnout. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Filmu se dá dát buď plný počet, nebo odpad, to jak to kdo vezme. Místy jsem musel chytat druhý dech, ale jelikož jsem v pár společných domácnostech v cizině bydlel, najely mi ty starý časy a už jsem tam byl taky. Super film poznám podle toho, že když končí, mně se končit ještě nechce a jsem z toho smutnej. Tady to přišlo, takže zakládám do archívu a těším se až na to zase jednou přijde řada....90% P.S. Napodruhé řekl bych ještě příjemnější pokoukání, vynikající soundtrack a docvakly mi některé souvislosti. ()

fuC_k 

všechny recenze uživatele

Nerozumím, proč se film poskytující řitní sondu společnosti a samotné lidské existence nepohybuje mezi top filmy. Bizarnost nečpí pouze z ulic, ale i ze čtyř stěn, a jak dokazuje Danny společně se svými cestovateli každodenností z obsahu mozkovny. Co je třeba udělat pro otevření oči či jinými slovy prozření, a zda-li je to možné, může být jedna z interpretací nezaměstnaného filozofa a lidí, kteří něco dělaj a něco nedělaj. ()

stuj 

všechny recenze uživatele

Psychologie - sociologie - troška filosofie - humor - úletové situace... kdo má tohle rád, bude se mu film jistě líbit :) Navíc dobrá hudba, zajímavá kamera a povedený hlavní představitel (ten jeho "zaseknutej" pohled fakt stojí za to). Nemůžete vůbec předpokládat, kam se příběh bude ubírat dál a co se stane. Nechápu, že je film tak neznámý. Po kouknutí bych čekal, že to je nějaká kultovní záležitost nebo tak něco, ale nikde žádný komentář, hlášky, prostě nic. Divné. Jako by nikdy nešel do distribuce či co... Záááhada. ()

Reklama

Reklama