poster

Zpět v akci

 • Kanada

  Back in Action

Dobrodružný / Drama

Kanada, 1994, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Flipnic
  ****

  Nemůžu si pomoci, ale i po letech se mi tohle akční béčko moc líbilo. Od začátku má spád, pořád se něco děje. Namakaný karatista Blanks se spojí s Roddy Piperem (myslím že to býval nějaký wrestler) proti mafii. Většinu akce zajistí Blanks, je vidět že je zde opravdu v perfektní formě. Souboje nejsou ani moc zničené střihem a prostřihy úderů a kopanců, jak bývá u těchto starších americko-kanadských mlátiček zvykem. Piper používá úplně jiný styl boje než Blanks, prostě chlapa omlátí o zeď, složí na zem a udupe ...Film nemá výrazné nedostatky a má výbornou temnou atmosféru a skvělou temnou hudbu. Tyhle filmy dnes již za moc nestojí a jsou to trapné slátaniny a ještě k tomu špatně natočené, ale tohle je světlá výjimka. Velice zábavná oddechová záležitost.(14.12.2008)

 • Wacoslav1
  ****

  Hodně slušnej devadesátkovej akčňák. Je to přesně ten typ filmu kterej si pustíte když chcete zrovna vypnout, neřešit logiku a jenom si užít bitky a přestřelky. Billy Blanks je tu ve vrcholný formě k němu ještě připočteme Pipera který mu zdatně sekunduje správně bezcharakterní zabijáky a máme béčko jak vyšitý. Příběh je samozřejmě totální klišé ale s tím se u podobnýho typu filmu počítá. Piper jako policajt chce pomstít smrt svých kolegů načež několikrát narazí na Blanksova tajemnýho hrdinu který má svoje důvody proč chce dostat stejné zloduchy. Napřed jdou proti sobě, pak obligátně spojí síly a jdou do toho spolu. Není to pravda fakt nic převratnýho, ale souboje i přestřelky jsou přehledný a dobře se na ně kouká prostě stará škola. Nenudil jsem se ani minutu pořád se něco děje takže pohoda. Vlastně musím opět už po několikáté konstatovat, že je věčná škoda, že už se podobný filmy netočí. Příjemný návrat do bezstarostných 90 let.70%(12.6.2014)

 • SeBig
  ***

  Docela dost akce, ale zapletka me moc nebavila. Blanks hleda svoji sestru a cestou vsechny zbije, zabíjí a strili. Pak mu zacne pomahat detektiv, kterymu to prijde fer, protoze cim vic Blanks zabije, tim min špiny pro detektiva.(12.8.2016)

 • SG-1
  *

  "Od tý doby, co ses zapletl do týhle zatracený záležitosti, je v márnici ohromnej provoz." -Frank Rossi-(6.12.2012)

 • Shanen29
  ***

  Velmi mě baví znovu si zavzpomínat na 90.kové fláky.Prostě zapnout a koukat.To je prima.(17.2.2016)

 • 70s80s90s
  **

  Slabsie becko s nervozne posobiacim Piperom a Blanksom, ktory sa cely film tvari ako pred porazkou. Celkom slusne akcne sceny, i ked miestami vykradacka Van Dammeovej klasiky Dvojity zasah.(5.1.2018)