Americký ninja 3

Americký nindža 3

Akční

USA, 1989, 86 min

• Lateef

U všech nablejskaných nindžató, tohle začíná být už hodně zlý. Dudikoff se po druhém dílu, ve kterém měl dva dvouvteřinové koukatelné momenty rozhodl zahrabat se na pár měsíců někam do bažiny a na scéně se poprvé v sérii objevuje břečkolez David Bradley, jehož filmografie zde na čsfd téměř vždy balancuje na modročerné hranici. A je to katastrofa. Nindžové místo výuky asi mastili žolíky, protože to, co ti pitomci zde dělají, za to jim černé róby absolutně nepatří. Vrchol snad je, když jeden retardní stínoblb zatočí dvěma nunchaky a normálně je podá Bradleymu, aby ho zrubal. Pořád stejně narvanej a vtipnej je černošskej bomberman Steve James, tomu by stačilo zacvakat kozama a nindžochudáci by si polehali na zem. Naprosto otřesnej scénář na konci vybalí scénu, kde Bradley předvede umění nindžovo uzdravení a já si odcházím vypláchnout oči, jinak bych měl trvalé následky... do prdele a to máme před sebou ještě dva díly...(17.2.2012)

• Xmilden

Může být divák vůbec přísný na film, kde scénář nebyl nikdy napsán, natáčení trvalo 2 dny, nejvíc peněz padlo na oblečení. Bohužel nezbylo na oblečení pro Steve Jamese, protože ten si vždycky vrch sundá. Obhajobou snímku by měl zůstat fakt, že ani jeden z účinkujících se nikdy herectví nevěnoval. Na závěr by mě zajímalo jestli zůstali na světě nějací Ninjové i pro 4. díl. Protože po 3 filmech jsou již poměrně solidně ohroženým druhem.(1.1.2014)

• eraserhead666

Natočíme pár rvaček, dopřejeme Steve Jamesovi dostatek příležitostí, aby se mohl svléknout do půl pasu a pak se to nějak pokusíme alespoň trochu poslepovat do jednoho souvislejšího celku. Co na tom, že to dějově bude nijaké, vždyť přece o děj většině diváků vůbec nepůjde, tak co. Asi takhle se koncem osmdesátých a počátkem devadesátých let točily akční karate filmy. Aneb jak pronese jedna postava z filmu „Jsme přece Američani, no ne?“A my jsme to jako děti žrali. Dneska se tomu alespoň zasmějeme. Ale jedno musím uznat, Bradley je co se týče vizuální stránky karate, schopnější než Dudikoff. Ale zase mu schází ten kamenný ksicht.(28.9.2011)

• kaylin

Problém je, že podobných filmů jste v 80. letech anebo na začátku 90. let viděli prostě víc. Straně mi to připomnělo "Kickboxera", respektive jeho pokračování, která šla do háje, Tohle jde taky do háje, a to i absencí Dudikoffa, kdy o výjimečnosti postavy z prvního dílu už se nedá ani zmínit. David Bradly je nudný.(4.6.2016)

• Likan7

Opravdu by mě zajímalo, jestli v době Amerického ninja byli lidi tak blbý, že se jim to líbilo nebo to za kýč bylo považováno už tehdy. Duddikoffa tu vystřídal David Bradley, který se sice od předchůdce umí lépe pohybovat ale jeho herecké schopnosti jsou na úrovni beginner. První dva díly byly pitomý ale ve své podstatě zábavný. Ale tady to hraniční s neuvěřitelnou hloupostí. Jako příklad bych vyzdvihl přistávání na korbě náklaďáku protože zem je moc tvrdá a rozmlátil by ses o ní. Nebo chvíli, kdy hlavního hrdinu zajmou a snad 20 minut filmu na něm dělají pokusy, v reálu to trvá snad několik dní a jeho kámoši furt čekají dle dohodnutého planu až jim otevře vrata :-) neuvěřitelný. Jediná věc co nezklamala byl Steve James a jeho karate striptýz styl. To je prostě nepřekonatelný. Před bitvou si pokaždý sundá svršek aby ho za půl hodiny zase někde objevil :D tu postavu miluju, jinak je trojka Ninji bohužel totální odpad.(17.4.2016)

• - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)

• - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)