poster

Americký ninja 3

 • český

  Americký ninja 3: Krvavý hon

 • USA

  American Ninja 3: Blood Hunt

 • slovenský

  Americký ninja 3

 • slovenský

  Americký nindža 3

Akční

USA, 1989, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • n42
  odpad!

  Při sledování se vyplatí snad jen poslouchat zvuk a obraz si raději domýšlet, protože scény jsou katastrofální. Bohužel hudba taky nestojí za nic (na rozdíl od prvního dílu), takže tohle dílo mělo vlastně vyjít ve formě povídky na nějakém blogu a ne jako film. Ani Steve James to nezachrání.(19.5.2013)

 • DonPedro
  *

  Michaela Dudikoffa nahradil David Bradley, který se umí alespoň trochu hýbat a filmu to paradoxně uškodilo – ubylo totiž těch nejhorších (= nejzábavnějších) momentů. Naštěstí se třetí díl série vrátil k poznávací značce jedničky: mraky ninjů metajících kozelce v bezpečné vzdálenosti a postižených obrnou vždy, když se přiblíží na kontaktní vzdálenost.(10.12.2003)

 • bartias
  **

  Dudikoff už se slovy americký ninja zřejmě nechtěl mít nic společného. Děj se proto točí kolem šampióna v karate, vycvičeného ninji, kterému v dětství jeden z padouchů zabil otce. Teď přijíždí na šampionát zorganizovaný padouchy, aby našli nejlepšího bojovníka, na kterém by mohli vyzkoušet účinky svého jedu. Vlákají hrdinu do několika pastí, naštěstí jsou stále poblíž Curtis Jones a ještě jeden maník, aby mu mohli pomoct. O něco lepší akční scény než v prvních dvou dílech a žádný Dudikoff, plus šíleně sjetá atmosféra optimitického „konce 80. let“. Jinak zase ta samá bída.(22.12.2010)

 • fefo
  odpad!

  Netusim, o co tam islo, ale vsade boli totalne trapni "ninjovia", dajaky neschopny idiot v ruzovom tielku, aka asi hlavny hrdina a nejaka aziatka, ktora bola super kung-fu skill, az kym ju nodkraglovali. A cernoch. Najlepsi bol cernoch, ktory musel vzdy vysekat idiota v tielku z pruseru, ked ho obklucili ninjovia a nemiesto razneho rezu katanou ho mlatili do brucha. Nakoniec sa idiot nejak dostane k hlavnemu zaporakovi, dostava na picu, spravi super mega prstovy ninja healing a seckych vymlaci. K tomu hra totalne idiotska hudba. Celkom vyzivna pripomienka beckovych akcnych filmov z 80 rokov.(8.10.2016)

 • Easykk
  **

  Na dětství se nedá zapomenout, a série s am. ninjou pro mě byla vysvobozením z dlouhého nudného trávení času doma, neboť jsem býval hodně nemocný a tak jsem snil o tom jak se nechám zmenšit a z okoukaných bojových umění jim to tam těm bacilům uvnitř pěkně natřu a vykopu je jednou provždy ze svého těla pryč :)) z nostalgie za dvě, ale tenhle díl jsem měl rád fakt nejmíň.(9.3.2010)

 • - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)

 • - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)

 • - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace