Americký ninja 3

Americký nindža 3

Akční

USA, 1989, 86 min

• MartinNDL

Je-li dvojka nepodařenou kopií slaboučké jedničky, pak trojka napodobuje již napodobovanou jedničku i napodobující dvojku. Nápad vystřídat špatného Dudikoffa nebyl blbý, ale obsadit Bradleyho na jeho místo bylo to nejblbější, co mohli udělat. Jedinou změnou oproti předchozím dílům bylo to, že v roli hlavního záporáckého ninja bojovníka se objevuje žena. Což je ovšem revoluční myšlenka....(24.1.2006)

• Superpero

Omg! Tohle snad už ani nejde. První dva díly s Dudikoffem byly debilní, ale zároveň zábavné, kdyžto tohle už je tragédie. Dudikoff sice uměl hovno co se bojových umění týče, ale měl aspoň zárodek charismatu. Zato David Bradley se jakž takž hýbat umí, jenže to kompenzuje velice smutnou parodií na herecký výkon. Hlavní zápletka je tak debilní, že asi 5 minut po dokoukání filmu nevím o co šlo. Jen vím že tam byla jakási tak 30 letá ženská, která se převlíkala za 80 letýho japonce!!!!!! A například scéna s přistáváním rogala na korbě jeepu "protože zem je moc tvrdá a rozbil by ses na cucky" je asi jedna z nejdebilnějších scén v dějinách kinematografie. Nejlepší je ale jak zajmou Davida Bradleyho a jeho kámoši na něj čekaj před vratama asi 2 dny a maj furt hlášky typu: "Už by měl přijít, začínám si dělat starosti." "Neboj dej mu ještě trochu času." :-))Tento film má dokonce tu drzost nedat tam nějakýho pořádnýho hlavního záporáka, takže David Bradley zmlátí nějakýho kravaťáka s drsňáckým jménem Kobra a film skončí. Jedinný klad tohohle filmu je Steve James a jeho nezapomenutelný striptérský bojový styl.(19.1.2006)

• fefo

Netusim, o co tam islo, ale vsade boli totalne trapni "ninjovia", dajaky neschopny idiot v ruzovom tielku, aka asi hlavny hrdina a nejaka aziatka, ktora bola super kung-fu skill, az kym ju nodkraglovali. A cernoch. Najlepsi bol cernoch, ktory musel vzdy vysekat idiota v tielku z pruseru, ked ho obklucili ninjovia a nemiesto razneho rezu katanou ho mlatili do brucha. Nakoniec sa idiot nejak dostane k hlavnemu zaporakovi, dostava na picu, spravi super mega prstovy ninja healing a seckych vymlaci. K tomu hra totalne idiotska hudba. Celkom vyzivna pripomienka beckovych akcnych filmov z 80 rokov.(8.10.2016)

• eraserhead666

Natočíme pár rvaček, dopřejeme Steve Jamesovi dostatek příležitostí, aby se mohl svléknout do půl pasu a pak se to nějak pokusíme alespoň trochu poslepovat do jednoho souvislejšího celku. Co na tom, že to dějově bude nijaké, vždyť přece o děj většině diváků vůbec nepůjde, tak co. Asi takhle se koncem osmdesátých a počátkem devadesátých let točily akční karate filmy. Aneb jak pronese jedna postava z filmu „Jsme přece Američani, no ne?“A my jsme to jako děti žrali. Dneska se tomu alespoň zasmějeme. Ale jedno musím uznat, Bradley je co se týče vizuální stránky karate, schopnější než Dudikoff. Ale zase mu schází ten kamenný ksicht.(28.9.2011)

• RomaS

Zoufalý film, kde by měly dominovat bojové scény, tentokráte proti ninjům. Jenže souboje zde vidím jako největší slabinu - nulová choreografie, protivníci jsou jako strašáci v zelí trpělivě čekající na pěst po které se hroutí mrtví k zemi. Bojové umění je zde degradováno na chvilku postůj, než tě praštím. Jsou tu i docela vtipné scény, jako přistávání rogala na jedoucí auto nebo nutnost roztrhat tričko Stevemu, aby nám ukázal svou hruď. O to zoufalejší to je, že se všechno tváří vážně. Jednu hvězdu za počáteční souboj na mistrovství.(24.10.2008)

• - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)

• - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)