Americký ninja 3

Americký nindža 3

Akční

USA, 1989, 86 min

• Haymar

Dudikoff s Firstenbergem měli alespoň tolik soudnosti, že z dalšího pokračování raději vycouvali (nebo s nimi "vycouvalo" studio? Pak můžou mluvit o štěstí)! Trojka je opravdu přehlídkou toho vůbec nejhoršího, co lze v tomto žánru vidět. A Dudikoffův nástupce (Bradley) nebyl zrovna šťastnou volbou (ale nebojte, Joe Armstrong se vrátí...)(17.10.2008)

• korbitch22

ultra tůpá píčovina,ve které nahradil dudikoffa david bradley,kterému to evidentně kope,ale oto míň hraje.bohužel zde zůstal kokot steven james,který je nejen špatný herec,ale i totální čůrák.režisér je opravdu prvotřídní nula,ninjové nyní snad asi kvůli změnám k horšímu,mají červený pižámka,akční scény sou oto horší,že je vidět jak ty herci neviděli bojový umění ani v televizy,natož aby chodily na nějaký kurzyči tréninky.finální bitka je ultra debilní a celej ten důvod proč potřebujou tu protilátku vlastně sám režísér totálně postaví na hlavu,ono totíž stačí chvilku zatnout svaly,klepat se a tupě čučet do kamery a u toho mumlat něco o vnitřní síle,no a prd zákeřnej vir odskotačí někam na panáka.nejvíc mě teda pobavila scéna se stevem jamesem(jak taky jinak)jak von tam má okolo sebe asi pět chlapíku v pyžamech a oni jen tak tupě stojej a čuměj,jak jednoho podruh trpně likviduje,bejt já ten ninja co stojí zádama k němu,tak si stihnu přečíst noviny,vypít kafčo,v klidu se vysrat a ještě mu píchnout meč do zad!!!!no a ta debilní hudba při každý akci!!dva falešný hlučný toony pijána.prostě odporná debilita.(26.10.2008)

• TERRORDROME

Tento diel som videl kedysi dávno ako prvý zo série a bola to pre mňa úžasná pecka. Dnes už je to len naozaj stupídna akčná volovina kde rôznofarebný kreténsky ninjovia vyskakujú zo šuflíkov a s hnusným Bradleym ktorý nahradil Dudikoffa. Dudikoff síce nevedel hrať a ani neovládal bojové umenia, ale stále bol lepší než tento Chmuľo. Najväčšiu pozornosť tak na seba strháva Steve James, mix ramba a striptéra, ktorý je tu jasne najzábavnejší a jedného ninju zloží bombou do hlavy ako Bud Spencer. Trojka sa snaží o to isté čo predchádzajúce diely, ale je ešte o pár stupňov debilnejšia a nemá poriadneho kladného ani záporného hrdinu.(26.2.2011)

• Santino7

Vystriedať slabého Dudikoffa za ešte slabšieho Bradleyho, tomu hovorím majstrovský ťah. Ak sa vám predchádzajúci film zdal primitívny, v tomto pravdepodobne, podobne ako ja, objavíte nový level primitívnosti. Jediné, čo ma ako tak utešuje je fakt, že tvorcovia si boli vedomí toho, že príbeh filmu je maximálny brak - celé sa to však sústredilo na drsnú pózu a všadeprítomné súboje, tak typické pre toto obdobie lacných béčkových filmov. Jeden z prípadov, pri ktorých mozog naozaj netreba ani trochu, ten si pri tomto filme dopraje pauzu. 1/5(16.3.2014)

Nevim co bych vytkl. Do půli těla svlečeného Jacksna a jeho: Pojďte si pro mě!, Naprosto dementní ninji, kteří akorát čakají až je někdo zmlátí nebo hlavního hrdinu co chytá hvězdice a šípy jak na letícím pásu, aby nakonec zmlátil speciální barevné ninji? Je to čistokrevné, ryzí béčko pro milovníky špatných filmů. Pobavil jsem se u toho.(16.7.2009)

• - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)

• - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)

• - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)