poster

Americký ninja 3

 • Česko

  Americký ninja 3: Krvavý hon

 • USA

  American Ninja 3: Blood Hunt

 • Československo

  Americký ninja 3

 • Československo

  Americký nindža 3

Akční

USA, 1989, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TERRORDROME
  **

  Tento diel som videl kedysi dávno ako prvý zo série a bola to pre mňa úžasná pecka. Dnes už je to len naozaj stupídna akčná volovina kde rôznofarebný kreténsky ninjovia vyskakujú zo šuflíkov a s hnusným Bradleym ktorý nahradil Dudikoffa. Dudikoff síce nevedel hrať a ani neovládal bojové umenia, ale stále bol lepší než tento Chmuľo. Najväčšiu pozornosť tak na seba strháva Steve James, mix ramba a striptéra, ktorý je tu jasne najzábavnejší a jedného ninju zloží bombou do hlavy ako Bud Spencer. Trojka sa snaží o to isté čo predchádzajúce diely, ale je ešte o pár stupňov debilnejšia a nemá poriadneho kladného ani záporného hrdinu.(26.2.2011)

 • MartinNDL
  odpad!

  Je-li dvojka nepodařenou kopií slaboučké jedničky, pak trojka napodobuje již napodobovanou jedničku i napodobující dvojku. Nápad vystřídat špatného Dudikoffa nebyl blbý, ale obsadit Bradleyho na jeho místo bylo to nejblbější, co mohli udělat. Jedinou změnou oproti předchozím dílům bylo to, že v roli hlavního záporáckého ninja bojovníka se objevuje žena. Což je ovšem revoluční myšlenka....(24.1.2006)

 • bartias
  **

  Dudikoff už se slovy americký ninja zřejmě nechtěl mít nic společného. Děj se proto točí kolem šampióna v karate, vycvičeného ninji, kterému v dětství jeden z padouchů zabil otce. Teď přijíždí na šampionát zorganizovaný padouchy, aby našli nejlepšího bojovníka, na kterém by mohli vyzkoušet účinky svého jedu. Vlákají hrdinu do několika pastí, naštěstí jsou stále poblíž Curtis Jones a ještě jeden maník, aby mu mohli pomoct. O něco lepší akční scény než v prvních dvou dílech a žádný Dudikoff, plus šíleně sjetá atmosféra optimitického „konce 80. let“. Jinak zase ta samá bída.(22.12.2010)

 • RomaS
  *

  Zoufalý film, kde by měly dominovat bojové scény, tentokráte proti ninjům. Jenže souboje zde vidím jako největší slabinu - nulová choreografie, protivníci jsou jako strašáci v zelí trpělivě čekající na pěst po které se hroutí mrtví k zemi. Bojové umění je zde degradováno na chvilku postůj, než tě praštím. Jsou tu i docela vtipné scény, jako přistávání rogala na jedoucí auto nebo nutnost roztrhat tričko Stevemu, aby nám ukázal svou hruď. O to zoufalejší to je, že se všechno tváří vážně. Jednu hvězdu za počáteční souboj na mistrovství.(24.10.2008)

 • choze
  *

  Střídání stráží na postu režiséra a titulního představitele nepomohlo, spíš naopak a kvalitativní sestup pokračuje. Jestliže na dvojku se ještě dalo koukat kvůli Steve "Rambro" Jamesovi, který ji celou odkecal a odvtipkoval za Dudikoffa, tohle už je úplně o ničem. James tu sice zase několikrát odhodí košili a ve finále si opět natáhne rambovskou čelenku a svým kvérem nevzrušeně kosí vše živé, ale nemá tu zdaleka tolik vtipných dialogů a hlášek jako ve dvojce. Čestnou výjimkou budiž nejvtipnější replika filmu (B: "MÉHO MISTRA UNESLI NINJOVÉ!" "J: (zamyšleně) "NINJOVÉ? UŽ ZASE?") Zápletka pokračuje v bondovském duchu dvojky, bojuje se proti nebezpečnému viru, který chce zlý generál, plus přibyly obličejové masky jako v MISSION: IMPOSSIBLE. Už ve dvojce byli nevýrazní záporáci, ale ti v trojce stojí už vyloženě za hovno, navíc tu není žádný "vůdce zlých ninjů", se kterým by mohl Bradley na konci bojovat. A co hůř, Bradley je tu ještě moc mladý a jeho image pohodového amerického frajera se tu teprv formovala. Mimochodem podobně jako ve třetím díle předchozí cannonovské ninja série (NINJA PŘICHÁZÍ, NINJOVA POMSTA, NINJOVA NADVLÁDA) se i ve třetím AN objevuje žena ninja. Ale ani ona, ani zástupy pestrobarevných ninjů (černých, červených, modrých) tohle zbytečné pokračování nezachrání.(19.1.2006)

 • - Napriek názvu filmu je to v rámci série prvý diel, ktorého dej sa odohráva v USA. (m.a.t.o.)

 • - Úloha, ktorú hrá David Bradley, bola pôvodne ponúknutá Kurtovi McKinneymu. Ten ju odmietol, lebo sa obával, že by si ho ľudia zaškatuľkovali ako herca béčkových akčných filmov. (m.a.t.o.)

 • - Spoiler: Sean Davidson (David Bradley) ve snímku zabije 9 protivníků. (Epistemolog)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace