Reklama

Reklama

Smrt do roku 2020

(TV film)
  • USA Death to 2020
Trailer 1

Obsahy(1)

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (155)

Wade Wright 

všechny recenze uživatele

Za mě celkem promarněná šance o nějakou fakt satiristickou prdel, která by šla trochu víc za hranu a trochu víc využila už tak dost potencionálně komediální rok. Tady to popravdě po chvíli docela nudí a klouže to po povrchu. Za zmínku u mě určitě stojí Joe Keery, Leslie Jones a nakonec možná i ta Cristin Milioti, jinak ale dost slabý. /45%/ ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Oživený letem světem loňským rokem Wipe koncept. Na Brookera však slabé (příliš málo památných vypečených slovních hrátek), překvapivě umírněné a místy více estrádní než satirické. Navíc zámořské osazenstvo ho neumí správně "jakože vážně" p(r)odat; a tentokrát je to hodně zaměřené na Ameriku. ()

Reklama

Radko 

všechny recenze uživatele

Sranda prehnaná filtrom komerčnej spoločnosti Netflix, ktorá si uprostred filmu robí reklamnú pauzu pre svoje seriály a filmy. Sranda stredostavovského liberála, jednostranne namierená voči republikánom a rasistom. Sranda, tváriaca sa ako šľahajúca na všetky strany, ale voči demokratickému kandidátovi postavená len na neustále obmieňanom a veľmi neškodnom a bradatom vtipe: pozrite, je starý a vetchý ako Matuzalem! Sranda, geograficky nevnímajúca nič len USA a Veľkú Britániu - a keď sa im to v súvislostiach s vnútornou politikou a stavom krajiny čo len trošilinku hodí, ešte tam pricmrdne Čínu a Ukrajinu. Pár dobrých jebov sa, samozrejme našlo. Veď, ak by nie to by už autori boli úplní vypatlanci. Úplní neboli. Len takí obyčajní. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Pár výborných sarkastických instavtipů, řádně schválených a povolených vrchním inkvizitorem BBC (British Behavioural Censorship), zabalených do podprahové fašistické sračky, stádové diverzitní výuky korektního humoru a pseudoetické manipulace tupých ovcí do korporátně dicktovaného kolektivního vědomí. Tak nejdříve humorně pořádně rozetřeme trendy hovna po Republikánech a Trumpovi (ne, že by si to nezasloužil). Aby se neřeklo, že jsme nějak nedemokraticky zaujatí, okrajově jakože zažertujeme o metuzalémovosti Bideta, tady by to samozřejmě stačilo, načež to hurónsky dáme sežrat Džonsnovi, že si dovolil progresivně se chovat v rozporu s doktrínou Bridgewateru, ČLR a s předem kalkulovanými plány finančního blaha globálních online zmrdů a farmaceutických jebek. Celé to ještě okořeníme „neškodnou“ taškařicí o australských požárech a jemným, laskavým a neškodným polechtáním mileniálů a Retardgréty, jakožto hlavního nosného média. Načež přijde na přetřes pandemence, to ihned citelně zvážníme, a jakmile dojde na negry, padneme pokorně na privilegovaná kolena, veškeré humory jsou ty tam, přičemž každého, kdo by si náhodou dovolil mít jiný názor, pohotově karikaturujeme jako naprosto vypatlanou maloměstskou gaučovou rasistku, konspirativní a xenofobní piču. Karle, jsi prase! Prase a hovado! ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se mi do vkusu vůbec netrefilo. Párkrát jsem sice zasmál, ale pouze nad úplnou absurditou daného výroku a tak nějak nevím, jestli takovýto projekt v době rozkvětu dezinformací a konspiračních teorií má vůbec smysl a nebude jen vodou na mlýn všem lidem, kteří je aktivně vyhledávají. Nicméně, jedním z dotazovaných byl Samuel L. Jackson (ne za sebe, to by dopadlo malinko jinak), kterého vždycky rád slyším a nebyla to tak pro mě úplná ztráta času. Naštěstí je to na film příjemně krátké...5/10 ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Již podruhé herec Joe Keery ztvárnil postavu YouTube influencera. Poprvé se tak stalo ve snímku Spree (2020). (Kuzmik)

Reklama

Reklama