Ahsoka je konfrontována se svou minulostí, zatímco její spojenci podnikají záchrannou misi. (Disney+)

Ant_Antony

A na tohle lákají v Americe do kin..? (tenhle díl) Disney už musí být fakt v koncích... Vždyť se tam dějově (zase) téměř nic neděje - jen spousta pomalých záběrů na útesy kvůli natahování času, "bitvy" natočené v prachu a mlze, aby se šetřilo na rozpočtu za vizuál, který se vyplácal na "velryby"... No a Anakin..? Naprosto zbytečný cameo vedoucí do ztracena... ()

MiniMinion

Nechápu, jak je možné, že Dave Filoni ještě nemá klíče od celé Star Wars ságy. Kdo by byl čekal, že tvůrce “animáků pro děti” dokáže natočit jedno z nejlepších hraných Star Wars od dob George Lucase. Na jeho film se neskutečně těším. Minulý týden nám svůj návrat ohlásil Hayden Christensen, ale stejně nechci zabíhat do spoilerů. Řeknu jen tohle: stále si Anakina dává fantasticky, a jsem neskutečně rád, že se rozhodl k této sérii vrátit. A mimo něj… tahle epizoda měla všechno, co od Filoniho Star Wars čekám: učení o Síle, fan service ale provedený kvalitně a nenásilně, trochu humoru, solidní akci, a dobrý scénář. Říkám si, kde tohle bylo, když vyráběli Kenobiho?? ()

warrenur

Kto by to povedal, ze Jedi-ovia pred smrtou nevidia svetlo na konci tunela a neskoncia v "ocistci" ale u svojho majstra, kde "halucinuju". :) Kazdopadne vizualne zaujimavy diel s epickejsim zaverom, kde sa dozvieme, ako paradne vedia "velrybo-krakeny" "jump-nut" vesmirom. Inak sa nedeje nic na ziadnej dalsej dejovej linii, co je skoda. Inak, uz od druhej epizody si stale usmevne predstavujem, ze keby som si na hrud pripol blister plny ibalginov - mam asi najvyssi vojensky RANK v Novej Republike v StarWars univerze. :D ()

clump

Fanservis, ale dobře udělanej a smysluplnej. Jako u většiny dílů (a ostatně u většiny Star Wars) i tady by se samozřejmě daly najít určitý neduhy – a mnozí je bezpochyby budou rozmazávat. Ale co se mě týče, prostě to válcuje, důležitý momenty fungujou a jsem v podstatě šťastnej, že se mi konečně dostává pravých sequelů Lucasových Star Wars (ke kterým nedokonalosti a nutnost benevolentního přístupu patří taky). Ano, dialogy by mohly být delší a mohlo by jich být víc, ale i ta strohost má leccos do sebe. Pro fanoušky předchozích Filoniho seriálů je každá věta plná významů a každá promluva spouští řetězec asociací a emocí. Anakin vypadá nakonec fakt dobře, po konci minulý epizody jsem se trochu bál, ale zbytečně. Vidět Anakina v brnění a s fešnym sestřihem z Klonových válek v podání Haydena Christensena je velmi specifickej typ požitku, kterej asi běžnej divák nedokáže plně ocenit. Ale pro nás, co jsme s animovanym Anakinem Matta Lantera strávili roky a vždycky měli rádi i Haydenova, je to elektrizující a zásadní moment našich životů. Kruh se uzavřel. V ohozu z Pomsty Sithů pak Anakin působí, jakoby vystoupil přímo z roku 2005. Dobrá práce a pro mě asi zatim nejmíň rušivý digitální omlazení, co jsem viděl. Jen škoda, že ty pasáže s Anakinem byly vlastně celkem krátký. Chci víc. A přiznám se, že mě dost baví i ty novorepublikový politicko-byrokratický intermezza. Jo a Carsonovi Tevovi a jeho letce dejte proboha vlastní seriál! Ahsoka je prostě nacpaná skvělýma postavama, takže by se to dalo říct i o řadě dalších (Baylan a Shin, kde se po smrti Raye Stevensona nabízí animovaná podoba; Mon Mothma vs. Senátní dozorová komise; dobrodružství Huyanga během tisíců let; pohádky o lothkočce…). ()

tomik99

Smíšené pocity. Jednak hezké flashbacky a easter-eggy. Ale od setkání s Anakinem jsem přeci jenom čekal více. Ahsoka a Anakin spolu utrousili pár vět a mám v sobě nenaplněný pocit z jejich setkání. Zbytečně se točilo okolo Hery a Nové Republiky, jejíchž úloha byla v této epizoda naprosto zbytečná. Musím se na to podívat ještě jednou, ale podobné pocity jsem měl při seriálu Obi-Wan Kenobi, když se Vader po letech setkal s Obi-Wanem a taktéž si nic moc neřekli. Chválím ale závěrečný odlet s Purrgily. ()

mirakom

Naprostý souhlas s uživatelem ROCK,THE (za posledních x let nejlepší epizoda ze Star Wars co jsem viděl..). Neuvěřitelný. Při flashbacích do éry Klonových válek a seriálu SW:CW mi pomalu ukápla slza. Dokonalý. A to zakončení, no ty vole, mazec. || 10/10 ()

kyjo

Konečně aspoň trochu kompetentní bojová choreografie - ve "flashbacích" z bitvy o Mandalor, kde paradoxně pár minut Ahsoku hraje jiná herečka. Rosarii Dawson mám sice rád, a ta role jí docela sedí, ale stejně bych radši viděl víc podobný akce z Klonových válek. Zbytek dílu je skoro nekoukatelnej. Jalový dialogy. Hloupý nesympatický postavy a naprosto nesmyslný chování. Speciálně zelená generálka je něco mezi narcisistním adolescentem a otravnou "Karen". Neuposlechnout rozkaz a vydat se na riskantní misi - ok - to do SW tak nějak patří. Např. v Rogue One to zvládli parádně, vč. motivačního proslovu. Ale udělat si z neposlouchání rozkazů ctnost ve stylu "heč, já jsem generál, a ty ne, můžu si dělat, co chci"? Cringe! A kterej voják - natož generál - si proboha vezme sebou na misi svoje malý dítě? Jejich diskuse v kokpitu navozovaly dojem, že jedou spíš někam na výlet, nebo na nákup do obchoďáku. Celkově z toho čiší taková naivní hipsterská představa o tom, jak asi funguje armáda a válka.. Což je bohužel známka dneší doby, v porovnání třeba s produkcí ze 70-80tých. Na tři ★ je to hlavně díky propracovaným kostýmům a výpravě. Tam je kvalita vidět. ()

Milda003

Asi se budu opakovat z komentáře minulého dílu, ale mně to nějak nejde přes nos... jako když se objevil seriál Obi-Wan byl jsem nadšený, dobře některé díly tam byli řekněme zbytečně, ale celé to poselství nemělo chybu.. Někdo by mohl říct: "a kruh se uzavřel"... Tady ovšem marně hledám nějaké spojitosti... A co mne znepokojuje asi nejvíc, že si připadám jako odpadlík, který takhle smýšlí jako jediný.. Všichni jsou z toho hrozně nadšení... ()

inmax

Ok, dávám hvězdu navíc za Anakina. Když zažehl světelný meč, v duchu jsem si říkal "ukaž jim, jak se s tím zachází!". A nezklamal. Ale jinak díl o ničem a zbytečně natahovanej, ()

Hawaj odpad!

Nejstupdinější díl ever. Todle jestli viděl Lucas, tak musel umřít nudou a když se probudil, tak by všechny vyházel. Naprosto zbytečnějch 50 minut plných plytkejch naivních stupidit. ()

kubas369

8/10. Říkejte si co chcete ale Hayden umí zacházet s mečem, je tak přirozeně, jediásky elegantní. Zajímavá epizoda, i když jsi nejsem jistý co ta snové sekvence měla vlastně znamenat. ()

Veskoslav

Vidět 1. generaci klonových vojáků ve skutečném brnění a ne CGI je něco, co člověk chtěl vidět už hodně ale hodně dlouho. A ten zbytek? Lahůdka:) A lidé jako krvinka skutečně dokazují, že bez znalostí předchozího seriálu Rebels a CW Vám to absolutně hovno řekne a budete akorát za hlupáka, když nevíte, co je to Purrgil:) ()

krvinka56 odpad!

Tak jo tenhle seriál začal opravdu slibně první díly dva díly dávali naději na zábavný a strhující Star wars seriál. Ale bohužel od trojky to de rovnou dolů a nikam se to neposune nic se neděje. Sme u páteého dílu z osmi a pořád bezdůvodně velké nic. A na konci se zasmějete šíleným chobovelrybám na světelnelný pohon. Ne díky.  To hle je opravdu špatný. ()