Proměna

• USA Turning Red (více)

Příběh filmu pojednává o třináctileté dívce Mei Leeové, která se samovolně proměňuje v obří červenou pandu, ale jen když příliš rozrušená, což je bohužel prakticky neustále. Dívku Mei navíc silně znervózňuje její až příliš starostlivá maminka Ming, která se od své dcery téměř nikdy nevzdálí. (Falcon)

emde

Bože toto má byť Pixar? Dejová linka horor. Vôbec ma na tom nič nevtiahlo do deja. 15 minút stačilo. ()

MarekTulen

Jak já ty Pixarovky miluji, Proměna se skvělým nápadem, vynikajícím soundtrackem nebo i průměrnější animací. Příběh je ze začátku parádní, všechno není ale skvělé, ke konci už mi to přišlo dost divné, ať jdou do prdele s nějakým rituálem nebo že červenou pandou trpí celá rodina, mnohem víc by mě bavilo řešit problém, že je jediná a proto mě ani poslední fight nějak nechytl. Od rituálu to bylo aj na tento kousek přeplácané fantasy prvků. Rozepsal jsem se jako kdyby to zkazilo celý film, ale že bych se u toho nudil rozhodně říct nemůžu, právě naopak mě to dost zabavilo, doporučuji. ()

Inigo

Nečakane ma to celkom chytilo. Miečo bolo dobré, niečo slabšie, ale vo výsledku som sa celkom bavil. 70% ()

DarkDRAGONS odpad!

Celkom som sa na to tešil. No po pár minútach som zistil, že som zrejme zabudol na to v akej dobe žijeme. Len jedným slovom to zhrniem - katastrofa. Ešte sa mi nestalo, že by sa mi chcelo zvracať pri sledovaní nejakého animáku, on to ale dokázal... ()

Amberjack

Vysírací archetypy malých holek - malá buclatá žluťoška, hnusná pololesba, rádoby depresivně-gothic píča a jako třešnička na dortu - obézní prasnice. To je čtveřice našich malých kamarádek, která nás bude provázet příběhem. Já určitě nejsem cílovka, ale o čem to kruci bylo? Že se nemáš držet na uzdě? Že se nemáš snažit každýho potěšit? Že máš být tím, kým jsi a máš se mít rád takový, jaký jsi? (I když stojíš za vyližpiču?) Že nemáš být ovce... že je lepší být obézní panda červená?! Jestli jste žena, tak si k tomu asi přihoďte hvězdičku navíc. Jestli jste 13letá holka, která poprvé zaneřádila bombarďáky kečupem, tak klidně dvě hvězdy nahoru. Nebo možná dolu. Nevim... Animace jako vždy povedená, konec (cca 3 poslední minuty) nebyl úplně špatný, ale to, co mu předcházelo mě minulo obloukem. ()

Hornet.CZ

74% / Nijak speciální, spíše šablonovitá pohádka o rodinné kletbě, která se projevuje u dam stejně jako jiné jisté znaky dospívání. Naivní, veselé a barevné, na Pixar sice docela slabé, ovšem v obecném rozhledu jsem byl spokojen, jako jednohubka to funguje dobře, jedinou větší výtkou bude asi finálový souboj filmu, který se mi scénáristicky zdál trochu odfláklý. ()